WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod dzejkej 08 Nov 2009 03:23

Mewrick napísal:Videl som kompletne cele ME a viem ako to hral a nemyslim si ze je fishka.Ano povacsine mal karty,ale to k pokru patri,ale ked ty napises o niekom kto je na WSOP na FT,ze je fishka tak to si potom o tom myslim svoje. ;)


No ak bluffuje commited shortstackov s hlupostami a raise/foldne ked dostava 7.5 : 1 pot odds, tak mohol dovtedy hrat ako maly boh, ale teraz rozhodne robi velke hluposti.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod 3flash3 08 Nov 2009 03:25

Videl som kompletne cele ME a viem ako to hral a nemyslim si ze je fishka.Ano povacsine mal karty,ale to k pokru patri,ale ked ty napises o niekom kto je na WSOP na FT,ze je fishka tak to si potom o tom myslim svoje. ;)


tak to ma mrzi ze si to vsetko dokonca videl a stale stojis za tym ze darwin neni fishka,len kvoli tomu ze mal tolko stastia ze sa dostal na FT,tak kvoli tomu musi byt skill player...tomu sa hovori nazor...ach...nebavme sa o tom dalej...nema to uroven...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod 3flash3 08 Nov 2009 03:29

nice..Ivey 3 pots in a row...uz neni najvacsi shortstack...lets go my man!!!!
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod Mewrick 08 Nov 2009 03:30

Nevravim, ze nerobi chyby,ale suhlasit s nazorom, ze je fishka nemozem suhlasit.To,ze mi vidime v tych videach len tie brutal akcie to neznamena,ze nehral pocas turnaja dobre.Fishka je potom aj Phil Hellmuth,ktory si callol AA a pri 5 ci 6 hracoch prehral do 10 J.A ake ma skusenosti???Pisat nieco za pc je jednoduche, ale byt tam a hrat o miliony dolarov to je ina kava.Ja si proste nedovolim napisat o cloveku co porazi vyse 6000 hracov ze je fishka.
Mewrick
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod Mewrick 08 Nov 2009 03:31

3flash3 napísal:
Videl som kompletne cele ME a viem ako to hral a nemyslim si ze je fishka.Ano povacsine mal karty,ale to k pokru patri,ale ked ty napises o niekom kto je na WSOP na FT,ze je fishka tak to si potom o tom myslim svoje. ;)


tak to ma mrzi ze si to vsetko dokonca videl a stale stojis za tym ze darwin neni fishka,len kvoli tomu ze mal tolko stastia ze sa dostal na FT,tak kvoli tomu musi byt skill player...tomu sa hovori nazor...ach...nebavme sa o tom dalej...nema to uroven...

Hral si aspon niekedy turnaj o vacsiu sumu ako 100 dolarov chlapce??? :D
Mewrick
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod dzejkej 08 Nov 2009 03:34

Bol by som rad, keby sa diskusia sustredila na konkretne ruky a neobracala sa nejake porovnavanie velkosti muzstva .. nekazme si rano nejakym mazanim a pripadne este horsimi vecami ;).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod Mewrick 08 Nov 2009 03:41

dzejkej napísal:Bol by som rad, keby sa diskusia sustredila na konkretne ruky a neobracala sa nejake porovnavanie velkosti muzstva .. nekazme si rano nejakym mazanim a pripadne este horsimi vecami ;).

Dostanem banan? :D
Mewrick
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod 3flash3 08 Nov 2009 03:43

Mewrick napísal:Nevravim, ze nerobi chyby,ale suhlasit s nazorom, ze je fishka nemozem suhlasit.To,ze mi vidime v tych videach len tie brutal akcie to neznamena,ze nehral pocas turnaja dobre.Fishka je potom aj Phil Hellmuth,ktory si callol AA a pri 5 ci 6 hracoch prehral do 10 J.A ake ma skusenosti???Pisat nieco za pc je jednoduche, ale byt tam a hrat o miliony dolarov to je ina kava.Ja si proste nedovolim napisat o cloveku co porazi vyse 6000 hracov ze je fishka.


no nic...toto nikam nevedie...tvoj nazor je ze ked niekto "porazi" 6000 ludi,tak nemoze byt fishka...ja som zabudol ze na turnajoch ci uz online alebo live sa dostavaju na final tables samy Pros a skill players...ach toto su nazory...uz ked nic a si taky zaslepeny,tak sa zamysli nad tymi handami a mozno to pride...este aj sam Darwin povedal ze nevie co tam robi...ze nevi hrat,len mu chodia karty...koniec tejto diskusie...kazdy ma svoj nazor a mne sa tu hadat s tebou nexce...nebavme sa o tom dalej...have a nice day
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod Mewrick 08 Nov 2009 03:46

Ja sa s tebou hadam????To staci tak malo, aby ti stupol tlak?Ok neberiem ti tvoj nazor a plne ho respektujem. :)
Mewrick
 
Príspevky: 37
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: WSOP 2009: 3 dni pred štartom final table main eventu

Odoslaťod 3flash3 08 Nov 2009 03:50

Mewrick napísal:
3flash3 napísal:
Videl som kompletne cele ME a viem ako to hral a nemyslim si ze je fishka.Ano povacsine mal karty,ale to k pokru patri,ale ked ty napises o niekom kto je na WSOP na FT,ze je fishka tak to si potom o tom myslim svoje. ;)


tak to ma mrzi ze si to vsetko dokonca videl a stale stojis za tym ze darwin neni fishka,len kvoli tomu ze mal tolko stastia ze sa dostal na FT,tak kvoli tomu musi byt skill player...tomu sa hovori nazor...ach...nebavme sa o tom dalej...nema to uroven...

Hral si aspon niekedy turnaj o vacsiu sumu ako 100 dolarov chlapce??? :D


nie som chlapec...neviem ci sa ma snazis urazit alebo o co ti ide,ale laskavo s tym prestan a spravaj sa ako dospely clovek,teda ak si...a ak ta to zaujima,ano hral,ale turnaje uz skoro vobec nehravam,hravam uz iba cash game 4 livin...a som spokojny s mojimi zarobkami a so svojim zivotom...ty ocividne nie si vyrovnany sam so sebou a tak sa ma tu snazis urazat ako maly chlapec...ze ci som hral turnaj o viac ako 100e...ach...to bolo ozaj vtipne..snad ti to zdvihlo sebavedomie...
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 13 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!