Výsledky 2. ligy na freerollpoker.cz(sk). Nová liga o 600 EU

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Výsledky 2. ligy na freerollpoker.cz(sk). Nová liga o 600 EU

Odoslaťod admin 09 Nov 2009 18:05

Diskusia k článku: Výsledky 2. ligy na freerollpoker.cz(sk). Nová liga o 600 EUR štartuje dnes!

Nová liga so sebou prináša aj nové pravidlá. Dúfame, že okrem spravodlivosti zaručia nové podmienky aj výhodu pre tých hráčov, ktorí nemajú počas kvalifikačnej časti čas hrať. Kvalifikačná časť totiž potrvá celý týždeň. Druhý týždeň bude časť finálová. Áno, rozhodli sme sa, že ligy budú dvojtýždňové. Mali sme niekoľko pripomienok, že znevýhodňujeme hráčov, ktorí si počas prvej, kvalifikačnej časti nemôžu zahrať. Áno, je pravda, že nie každému povinnosti dovoľujú to, aby si mohol každý deň zahrať poker. Kvalifikačná časť trvala podľa predchádzajúcich podmienok 48 hodín. No od teraz bude trvať kvalifikačná časť celý týždeň! Kvalifikačná časť sa začne vždy v pondelok o 20:00 a potrvá do prvej nedele do 23:00. Potom sa liga uzavrie a 200 najlepších postúpi do finálovej časti, ktorá sa otvorí prvú nedeľu o 23:20. Hráči si zo sebou zoberú do finálovej časti všetky žetóny, ktoré nazbierali v časti kvalifikačnej. Finálová časť potrvá do druhej nedeľe do 23:00. Vtedy bude liga ukončená a v pondelok v poobedňajších hodinách vám prinesieme oficiálne výsledky. Čiže: ČASŤ 1 - KVALIFIKÁCIA
V kvalifikácii začína každý hráč s 20,000 žetónmi a jeho cieľom je zaradiť sa medzi 200 postupujúcich - aktívnych hráčov. Kvalifikácia trvá do nedeľe 23:00. Po kvalifikácii nasleduje 20 minútová prestávka, a začína hlavná súťaž...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Výsledky 2. ligy na freerollpoker.cz(sk). Nová liga o 600 EU

Odoslaťod speksSVK 10 Nov 2009 14:30

zdravim,
ja by rad vyjadril svoj nazor k tymto novym pravidlam.Podla mna su horsie ako tie predosle (3 dni kvalif. a pak finale a kazdy rovnakov chipov), tie boli dobre. Totiz ked chcete vyhoviet tym ktory nemaju tolko casu hrat tak im ten tyzden moc nepomoze ked sa potom z kvalif.casti prenasaju chipy do finale.Lebo ten kto nema cas hrat tie 3 dni, tak asi nebude mat cas hrat tolko cely tyzden,mozno az vikend,cize zas len 2-3 dni, a tí ktorí maju cas,tak hraju cely tyzden. Uz za den maju na konte cez 100000 chipov a na konci tyzdna budu mat ovela viac.Cize do finale sa dostanu hraci s pomerom chipov 300000 ku 50000...napr....(a to som asi aj mierne napisal), tak si myslim ze to nebude moc fer hra (ci ani nie fer ale kvalitny poker to nebude). Pretoze sa uz presadzuje potom styl hry ked ma niekto skoro 10 nasobok short stacku,tak hra agresivnejsie. Neviem ci ste pochopili co som chcel napisat:))Vsak sa to uvidi po tych 2 tyzdnoch vlastne ako sa to vyvynie.Ale podla mojho nazoru boli pravidla druheho tyzdna najlepsie:)
Obrázok používateľa
speksSVK
 
Príspevky: 168
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 30 krát/5 krát
Karma: 1

Re: Výsledky 2. ligy na freerollpoker.cz(sk). Nová liga o 600 EU

Odoslaťod igy94 10 Nov 2009 15:18

no hej aj podla mna boli tie pravidla, ze by to bolo v jednom tyzdni lepsie, aj ked som to zacal hrat tento tyzden...ako za tyzden by sa to dalo myslim vpohode zahrat... 2 tyzdne je mozno trochu vela na to... kazdopane dobra akcia a budem hrat tak ci tak ;-)
Obrázok používateľa
igy94
 
Príspevky: 791
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 4 krát/0 krát
Karma: 0


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 37 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!