lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 06 Nov 2009 10:27

ked uz sediet za pokrovym stolom 9 hodin je taka nuda musis mat aspon nejaku pridanu hodnotu imo :)

aby to nebolo take nezazivne tak dodam ze som prave skusmo zahral 300 ruk HU NL a po tom ako mi typek dorovnal 3bet s Q2s a dorovnal 2 barrelly na AQJ5 boarde (samozrejme som mal air) tak som odtiltoval dalsie 3BI

weeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

HU rulez
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 06 Nov 2009 10:28

yegon napísal:som odtiltoval dalsie 3BI


Tilt? To sa na Teba nepodoba! :shock:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 06 Nov 2009 11:44

cisty slepy dementny "krv mi striekala z usi" tilt
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod keso26 12 Nov 2009 22:39

yegon napísal:EMOP Ljubljana package je doma :)

yegon napísal:vyhral som dalsi 2000EUR package na EMOP Ljubljana, ktory pouzijem na EMOP Warsaw zaciatkom februara

EMOP.jpg
EMOP.jpg (34.43 ) Zobrazená 2853 krát

..chapem to spravne ? :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 12 Nov 2009 23:00

velmi velmi spravne :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 16 Nov 2009 04:59

Nezabudni dat vediet, keby si to FTOPS ME vyhral. w4x ma upozornil, ze by mohla pomoct moja luckbox railbird karma, ale je dost mozne, ze zaspim a neuvidim ten zazrak :-D.

:gl:

A dostavas minusovy bodik za neodpisovanie railbirdom :vyprask: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 16 Nov 2009 07:11

pozeral som popri tom film tak som si nevsimol ze mie niekto pise :)

skoncil som na 307 mieste ze 1121,55 USD ako uz bolo vcera tradiciou nabehol som si po 15-ty krat do AA
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 16 Nov 2009 08:11

inak som rozbity na kasu, hral som 14 hodin, odohral som 26 turnajov s priemernym BI 97USD a skoncil som v podstate (nastastie) breakeven - v miernom minuse lebo 10% FTOPS ME som swapol s w4xom ktory samozrejme "zlyhal ako muz". Okrem toho sa trapim s HM lebo mi nejak nenacital pocet rebuyov v RA turnajoch - musim to este prekopat je to nejake nedokonale - dokonca aj kvaldu na FTOPS ME ktoru som vyhral som musel nahodit rucne aj ked ostaten turnaje zmakol sam (viacmenej)

tento maraton som si dal hlavne preto lebo som chcel skusit ako to asi bude vyzerat v decembri ked by som toto "chcel" absolvovat kazdy den (LOL) - je to strasne ak by to niekoho zaujimalo a nechcel by sa prznit testovanim

najhorsie je ze clovek furt nabieha do AA/KK alebo dostava suckouty. Turnaj v ktorom som skoncil najlepsie 21 z 862 s vyhrou 327USD som napriklad ked nas bolo poslednych 30 prehral allin preflop s AA do QQ o chiplead v turnaji. Je pravda ze aj ja som rozdal a pobil som AA s mojim AK ale cloveku to neprinesie taku radost ked je to na zaciatku turnaja ako ho naserie takyto megasuckout akurat vo finalovej faze a navyse v klucovej situacii proti dalsiemu bigstacku
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 19 Nov 2009 01:18

no ako som spominal pracujem na sebe - este nie je vsetko ako ma byt ale zaznamenal som mikroskopicky progres. Uz celkom slusnu dobu sa mi dari drzat nonSD winnings v norme vid graf

rl.jpg
rl.jpg (105.65 ) Zobrazená 2350 krát


bohuzial popri tom sa mi dari prehravat aj neprehratelne no ale sme v pluse - nemozeme sa stazovat aj ked hotrun by sa sikol uz pomaly

Dnes som dostal skvely napad hrat pred obedom a telescope mi nasiel na NL200 az jednu fishku LOL. Musel som teda zapnut vyhladavanie aj na NL100 a NL400 takze som nakoniec hral kratku session aj na tychto limitoch. Postastilo sa nahrat 1BI na NL400 a pustit polovicu z toho na nizsich limitoch ale inak celkom kosher

Vecer som absolvoval konferencny (lol taky bol zamer ale boli sme nakoniec len dvaja) skype hovor s yessimusom z PG ktory rozbieha NL50 study group tak reku ze sa zapojim. No snad sa to rozbehne a bude nas tam casom viac - ak by mal niekto zaujem ozvite sa nakontaktujem vas. Dobre sme pokecali a prebrali sme kopec veci takze to bolo fajn.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

mimo pokru som sa dnes trapil s planovanim cesty na bahamy, kupovat letenky je fuska - 3x som mal nejake vybrate a 3x sa mi ich nepodarilo kupit alebo sa v poslednej chvili zmenila cena. Vobec mi nejde do hlavy ako to funguje - proste bordel.

Nakoniec som sa preluskal k tomu ze som kupil letenky priamo na stranke delta airlines. Budeme cestovat 31.12 z budapesti cez new york do miami - mali by sme tam dorazit okolo 22:20 takze snad stihneme aj nejaku novorocnu party v meste.

V miami zostaneme 4 dni - zabookoval som celkom sympaticky hotel Embassy Suites Miami - International Airport
hcom_41394_11_b.jpg
hcom_41394_11_b.jpg (28.64 ) Zobrazená 2326 krát

hcom_41394_14_b.jpg
hcom_41394_14_b.jpg (14.84 ) Zobrazená 2326 krát



Nemam este uplne premysleny program co v miami, urcite chcem ist pozriet everglades lebo to snad bolo v kazdom druhom filme :)

toursBoat.jpg
toursBoat.jpg (21 ) Zobrazená 2319 krát


proste aligatory treba vidiet

Prenajal som aj auto takze pobehame okolie. 4-teho odlietame na bahamy a zacina veget. 12-teho sa vraciame krkolomnou trasou

Nassau -> Miami -> Atlanta -> New York -> Budapest
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod spax 19 Nov 2009 01:41

zase jsem zhresil a ten hrich se jmenuje zavist.
Vypada to uzasne, takova "mala" dovolena :) uzij si to tam a urcite nebudu mluvit jen za sebe, kdyz reknu, ze chceme podrobny report + foto vsech chicks, kt. potkas :)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!