Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 27 Nov 2009 00:17

-chalani berte to trochu viac easy a s nadhladom.........
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod HaPpY LuMpY 27 Nov 2009 00:21

Pre 7castle......."Ty vogo ako si zistil ze je chalan mongol? Mongoli hraju OPT? Celkom sikovny je ked vie zistit heslo..."

Ale no castle, dost detske to bolo :-) .....Mal som o tebe celkom dobru mienku, tak si to nepokaz :-)
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod HaPpY LuMpY 27 Nov 2009 00:24

palo1973 napísal:-chalani berte to trochu viac easy a s nadhladom.........



Cawes Palo, kde hras najcastejsie poker?...V akej herni?....aky mas nick teda?
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 27 Nov 2009 00:27

-inaksie nedavno sa rozputala debata na pokerstrategy koli tomu,ze jeden coach ma nick mongostyle,a ze je to to ponizujuce voci ludom,ktori trpia downovym syndromom a su mogoloidni

-ja osobne lumpy by som sa takymi vyrazmi moc neohanal,uz som to minule napisal,treba sem hodit hand history a uvidime kto to zahral zle,a kto je fish,ja som bol pri stole,ale hral som x stolov tak som nezachytil,ako si vypadol,pravdou vsak je,ze dotycny napisal na tvoju adresu nieco v zmysle:"zasluzil si,aj tak byl blbec"
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod HaPpY LuMpY 27 Nov 2009 00:32

palo1973 napísal:-inaksie nedavno sa rozputala debata na pokerstrategy koli tomu,ze jeden coach ma nick mongostyle,a ze je to to ponizujuce voci ludom,ktori trpia downovym syndromom a su mogoloidni

-ja osobne lumpy by som sa takymi vyrazmi moc neohanal,uz som to minule napisal,treba sem hodit hand history a uvidime kto to zahral zle,a kto je fish,ja som bol pri stole,ale hral som x stolov tak som nezachytil,ako si vypadol,pravdou vsak je,ze dotycny napisal na tvoju adresu nieco v zmysle:"zasluzil si,aj tak byl blbec"



Jasne Pali, rozumiem ta....tam vobec neslo o to, ako som vypadol....tam som prehral skoro vsetky chipy v jednej hre o ktorej som aj napisal, ze mi to vobec nevadi, ze je to ok, ze som len gamblil, nic viac...vobec som sa na hru nehneval...Mna len nastavl ten pako, ktory napisal prense to, co si videl a pritom sam calloval ALL IN s J4....Takyto ludia by mali byt ticho a mali by sa ucit hrat poker najprv o play money, popripade hrat freerolly a nie rozpravat taketo pakariny.
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 27 Nov 2009 00:47

-ok lepsie by bola takato odpoved:dnes sa mi stala strasna vec,hrac ktory hra podobne hry ako tieto-prilozis hh-mi nadava do blbcov,obraz si uz urobi kazdy sam,ak mu zacnes nadavat aj ty znizis sa na jeho uroven
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod HaPpY LuMpY 27 Nov 2009 01:04

palo1973 napísal:-ok lepsie by bola takato odpoved:dnes sa mi stala strasna vec,hrac ktory hra podobne hry ako tieto-prilozis hh-mi nadava do blbcov,obraz si uz urobi kazdy sam,ak mu zacnes nadavat aj ty znizis sa na jeho uroven


Ale nie, to sa len tak vravi, ze sa znizis na jeho uroven....v kazdom z nas je niekedy trochu hnevu a presne dnes bol vo mne a bolo to prvy krat, co som sa pri pokri nazlostil a ironiou je, ze to nebolo preto, ako som hral, ale preto, ze nejaky chalan ma nazval blbcom. Samozrejme som mu uz nemal sancu napisat na chat, kedze som bol out...
HaPpY LuMpY
 
Príspevky: 87
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 62 krát/3 krát
Karma: 0

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod ___Mortylen___ 27 Nov 2009 09:36

7Castle
ked mas silny, ale fuckt silny read na to, ze Evicka nezartuje, ked Ti tam shipne na prvom BB lvl cely svoj stack uz na flope po limped pote, je to foldnutelne. Ale v globale absolutny suhlas. Instacall, cokolvek ine = slowroll. Roy isto tiez tusil, ze Evicka ma set, no ale zahod set na flope na $7usd sngo.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod dzejkej 27 Nov 2009 09:48

Parodn, ze rusim klasicku OPT diskusiu ..

___Mortylen___ napísal:Ja som tiez telefonoval asi 25minut v pondelok na WHILL turnaji s Lucky Ace customer support (su to smejdi FYI),


Nejake problemy s LA supportom, ktore su zaujimave aj pre zvysok osadenstva? Preco su smejdi?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Online Poker Tour 5 o $6,000 štartuje: Najnovšia a opäť najv

Odoslaťod palo1973 27 Nov 2009 10:14

-suhlasim s mortylenom,proti evicke sa botom set v l1 da zhodit,ona velke pary nehra slow pf,takze ostaval uz len set,middle set by som uz nezhodil

-ja som si vcera tiez krasne nabehol v BvB limpovanom pote s J9 do 33 na flope J93 proti hracovi ktory robil dost vela zaujimavych move,aby som sa vyjadril mierne
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!