Reset button - tipy od pokrového profesionála

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Reset button - tipy od pokrového profesionála

Odoslaťod admin 01 Dec 2009 02:19

Diskusia k článku: Reset button - tipy od pokrového profesionála

V nasledujúcom článku sa nám nemecký pokrový profesionál, člen teamu Full Tilt Pro Christian Wolters pokúsi objasniť aká dôležitá je disciplína pri hraní pokru.

Mám dobré správy pre všetkých, ktorí chcú zlepšiť svoje pokrové výsledky. Existuje jedna možnosť, ktorá je dostupná pre všetkých. Zlá správa je, že tá možnosť sa volá disciplína. Už roky sledujem viacero hráčov, ktorí s minimálnym talentom dokážu pokrom slušne zarábať. Na druhej strane mi chýbajú mnohí iní, vysoko talentovaní hráči, ktorých som pred pár rokmi stretával za pokrovými stolmi a akoby sa pod nimi zľahla zem. Nechce sa mi veriť, že všetci prešli na bridge... Najznámejším príkladom nedisciplinovanosti je zrejme legendárny Stu Ungar. Bol pravdepodobne najtalentovanejším hráčom, a to nielen pokru, ale aj iných kartových hier ako Gin Romme a bol aj obávaný Card-counter pri black jacku. Kto sa chce o ňom dozvedieť viac, odporúčam knihu od N. Dallu a P.Alsona "One of the King".

Existuje niekoľko oblastí, kde sa prejavuje nedisciplinovanosť, preto vám ponúkam niekoľko tipov na jej odstránenie.

1. Disciplína pri príprave

Väčšina úspešných hráčov pokru sa najprv venovala jednej variante. Každý z nich sa na ňu pripravoval iným spôsobom, či už to bolo čítanie...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22404
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 5 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!