EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Odoslaťod palo1973 06 Dec 2009 23:18

-skampa je good,ale najvacsia sranda je,ako si ludia na cz forach robili srandu z kabrhela,ze to nemuze hrat a ze je blazon a teraz trafil za dva mesiace 3 turnaje so 100k euro plus,a ti isti ludia pisu aky je dobry :D
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Odoslaťod pegas1975x 06 Dec 2009 23:31

palo osobne ti poviem ze Kabrhelova hra je (ako to povedat) divna. Sledoval som cely FT v Badene myslim to bolo a jeho hra ma teda vobec nenadchla. Nic moc okrem "carodejnych akrobacii" tam nepredviedol.
Ale vidis to.Staci trafit 2 turnaje a moze byt hviezda aspon na par minut,dni,tyzdnov :lol2:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Odoslaťod 7castle 06 Dec 2009 23:41

Skampa je borec, vidno ze je magicar, tym to ide v zasade vsetkym :good:

Ten Kabrhel to je kapitola sama osebe, rozhodne bez konkurencie najneprijemnejsi clovek akeho som pri pokri stretol (ked si odmyslim agresivnych idiotov), ale zrejme ten jeho super aggrostyl ma nieco do seba, alebo sa na nom len sialene vyblaznila variacia, to uz asi nikdy nezistime.

Kazdopadne maju vlnu chalani :poklona:
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Odoslaťod pegas1975x 07 Dec 2009 00:17

Vyhrat jeden turnaj EPT a mozem ist do dochodku 8-)
Problem je dostat sa tam, dostat sa na FT, a potom uz staci len vyhrat a odniest si 680.000€ (a potom som sa zobudil z toho sna)
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Odoslaťod spax 07 Dec 2009 00:39

7castle napísal:Ten Kabrhel to je kapitola sama osebe, rozhodne bez konkurencie najneprijemnejsi clovek akeho som pri pokri stretol


prosimte, rozved. Nemel jsem tu moznost s nim nikdy hrat ani mluvit v realu. Nazor si na nej delam pouze z videii a rozhovoru.
Ted jsem s nim slysel rozhovor na radiozurnalu, kde mluvi obecne o pokeru o sobe, jeho pristupu k tomu atp. (link: http://www.rozhlas.cz/radionaprani/arch ... 034713.mp3) a prijde mi jako pomerne inteligentni clovek, takze jsem celkem zvedavy na tvuj detailnejsi nazor na nej.

k tematu: skampa je frajer :)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Odoslaťod palo1973 07 Dec 2009 12:15

-no ci sa na nom vyblaznila variacia zistime,ak najblizsie dva roky nic poriadne netrafi,inak cela cz pro scena mu drzala v badene palce hlavne preto,ze on tie peniaze udajne donesie na high stakes cg a rozdeli meszi lud

-este by ma celkom zaujimalo preco bolo tak malo cz hracov na EPT turnaji,hlavne hraci typu pastika,ktori "exceluju" na domacich high stakes turnajoch,co su vsak v podstate cca 200-300 eurove eventy,zeby nestacil bankroll?

-castlik celkom by ma zaujimalo o tom kabrhelovi,podla mna treba rozslisovat ci je "idiot" len pri pokri alebo aj v normalnom zivote,pozn. napr. byvaleho ke hokejistu,dnes trenera,ktory bol jeden z najvacsich bitkarov vo federalnej lige,na lade nikomu nic nedaroval,ale v normalnom zivote je to slusny clovek
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Odoslaťod 7castle 07 Dec 2009 12:25

Aby bolo jasne ja som v ziadnom pripade nehodnotil jeho skill a uz vobec som nepovedal ze je idiot alebo nieco podobne, z toho co viem predpokladam ze je inteligentny.

Spax nechcem to tu prilis rozoberat ale tykalo sa to vsetkeho co ten clovek robil, ako komunikuje pri stole, ako komunikoval s priatelkou, ako si rovna zetony, ako to natahuje, ako ma problem so vsetkym a so vsetkymi, ako reaguje na personal, ako mu vadi kazde pravidlo, je toho vela.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Odoslaťod yegon 07 Dec 2009 12:48

Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: EPT Praha - Day 3: Jan Škampa na skvelom treťom mieste

Odoslaťod palo1973 07 Dec 2009 13:13

-no ja keby som hral v badene ten HU proti nemu tak ho do hodiny zastrelim...

-tie tahy so zdrzovanim robenim si miesta pri stole a podobne mozu byt sucast taktiky a imagu,ale ak sa sprava chrapunsky k priatelke,ci pesonalu tak to svedci o jeho charaktere
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Predchádzajúca

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!