Online pokrové školy - 2. časť

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Online pokrové školy - 2. časť

Odoslaťod admin 09 Dec 2009 13:51

Diskusia k článku: Online pokrové školy - 2. časť

V druhom článku o online pokrových školách si predstavíme dve z nich: Full Tilt Academy a Intellipoker. Povieme si o ich výhodách aj nevýhodách. Obe školy úzko spolupracujú s najväčšími online herňami. Pri Full Tilt Academy je jasné, o ktorú herňu sa jedná. Tým pádom Intellipoker je úzko spätý s herňou P****Stars.


Full Tilt Academy
Pokrová akadémia druhej najväčšej pokrovej herne sa dosť podobá na Intellipoker - aj jej členom sú ponúkané bonusy v jednej konkrétnej herni. Stránka vznikla len v marci tohto roku,takže je ešte potrebné vychytať všetky "detské choroby". Takisto ako u konkurenčnej pokrovej školy, aj tu pochádzajú všetky materiály a príspevky od profesionálnych hráčov herne Full Tilt Poker.
V krátkych videách nám profíci vysvetľujú teoretickú časť a následne sa odohrajú partie na virtuálnom pokrovom stole. Všetky materiály sú v angličtine avšak s titulkami vo viacerých jazykoch.
Výhody- motivujúci bonusový program,
- hodnotné tipy od profesionálov zvučných mien.

Nevýhody- neprehľadnosť,
- stránka je ešte čiastočne vo vývoji,
- takmer žiadne tipy pre mikrolimity.

Kompletný obsah stránky nie je dostupný pre všetkých. Členovia musia podstúpiť rôzne testy zostavené profesionálmi a najúspešnejší...

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22347
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Online pokrové školy - 2. časť

Odoslaťod w3nd3tta 10 Dec 2009 20:46

Spominalo sa v prvej casti ze v tejto bude 6.akademii a su tu len dve. A to tiez jedna v plienkach a druha v anglictine :x
w3nd3tta
 
Príspevky: 20
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Online pokrové školy - 2. časť

Odoslaťod palo1973 10 Dec 2009 21:01

w3nd3tta napísal:Spominalo sa v prvej casti ze v tejto bude 6.akademii a su tu len dve. A to tiez jedna v plienkach a druha v anglictine :x

a spominalo sa aj kolko pokracovani bude mat ten clanok?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online pokrové školy - 2. časť

Odoslaťod roche01 11 Dec 2009 07:17

Na tej FT Academy je to všetko len o NL? Či je tam možné nájsť niečo aj o fixed limit?
Zatiaľ som tam toho veľa nenašiel, ale keď som pozeral tie výzvy, tak je to v podstate len pre hráčov NL. Možno by sa dala plniť výzva bankrollmanagementu, ale tiež som si nie istý, či by to uznali, ak by som ju chcel plniť na fixed limite.
Neviete o nejakej Academy, ktorá by mala kvalitne prepracovaný fixed limit?
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Online pokrové školy - 2. časť

Odoslaťod palo1973 11 Dec 2009 08:16

-roche skus ten intellipoker,mali by tam byt zastupene vsetky varianty,ci kvalitne a podrobne je ina otazka
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Online pokrové školy - 2. časť

Odoslaťod johnmirow 11 Dec 2009 08:24

roche01 napísal:Na tej FT Academy je to všetko len o NL? Či je tam možné nájsť niečo aj o fixed limit?
Zatiaľ som tam toho veľa nenašiel, ale keď som pozeral tie výzvy, tak je to v podstate len pre hráčov NL. Možno by sa dala plniť výzva bankrollmanagementu, ale tiež som si nie istý, či by to uznali, ak by som ju chcel plniť na fixed limite.
Neviete o nejakej Academy, ktorá by mala kvalitne prepracovaný fixed limit?



http://www.pokerpages.com/school/

neviem ci ti bude vyhovovat, ale ved skus
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11

Re: Online pokrové školy - 2. časť

Odoslaťod roche01 11 Dec 2009 08:28

palo1973 napísal:-roche skus ten intellipoker,mali by tam byt zastupene vsetky varianty,ci kvalitne a podrobne je ina otazka


jj, už som to pozeral a celkom sa mi to aj pozdávalo. Problémom je moja stredoškolská nemčina, ktorá už trochu za tie roky zhrdzavela a španielsky či taliansky viem povedať maximálne Áno a Nie, príp. Ďakujem. :wall:
No ale pokiaľ nenájdem niečo v angličtine, tak nemecko-slovenský slovník do ruky a Hor sa! na Intellipoker :Bravo:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Online pokrové školy - 2. časť

Odoslaťod roche01 11 Dec 2009 08:32

johnmirow napísal:
http://www.pokerpages.com/school/

neviem ci ti bude vyhovovat, ale ved skus


jj, toto je super stránka :good: Už na nej nejaký ten mesiac surfujem, pozerám videá aj hrávam v tých ligách, čo sú tam free organizované. Len tam nepribúdajú videá tak rýchlo, ako by som chcel. :crazy:
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Re: Online pokrové školy - 2. časť

Odoslaťod johnmirow 11 Dec 2009 08:55

roche01 napísal:jj, toto je super stránka :good: Už na nej nejaký ten mesiac surfujem, pozerám videá aj hrávam v tých ligách, čo sú tam free organizované. Len tam nepribúdajú videá tak rýchlo, ako by som chcel. :crazy:


no fajn videa pre limit hry (holdem, stud, ...) su na DeucesCracked
Obrázok používateľa
johnmirow
 
Príspevky: 895
Založený: Feb 2007
Poďakoval/li: 0 krát/17 krát
Karma: 11


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!