CSPT Bratislava - Day 2

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod Komedia 14 Dec 2009 00:01

w4444x napísal:
Komedia napísal:Bubble praskol jemnym suckoutom :D kedže este jedno A bolo mucknute :)


pocuj fesak nabuduce na cashi by to chcelo dake sety :) musim z dacoho aj zit


Som nemal ani cas nejako pokecat alebo sa zastavit u teba :D 48 hodin odrobenych za 4 dni :/ sick...Aspon si videl resp počul ake naklady si človek musí vypočuť ked rozdáva blažkovi :D

Sorensen bezkonkurencne najlepsi hrac druheho dna a zasluzene vyhral :Bravo:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod DevilMayCry 14 Dec 2009 13:16

Komedia napísal:Aspon si videl resp počul ake naklady si človek musí vypočuť ked rozdáva blažkovi :D


....daj nejaku haluz nech sa v robote trochu zasmejem :D :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod w4444x 14 Dec 2009 15:25

myslim ze ti to nemoze napisat pretoze ta veta by sa skladala z 20 slov a z toho 19 by bolo nadavok . ale docela ma prekvapilo ze si len tak nechate nicit karty , za tie dva dni pocas cspt co som tam hral som videl luliho pokazit 6 balickov
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod ferkan 14 Dec 2009 15:43

ked prehras AA na flope AKK tak sa mu necuduj :)
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod 1zart1 14 Dec 2009 15:47

ferkan napísal:ked prehras AA na flope AKK tak sa mu necuduj :)


Hm...a kde je hranica, Napr. prehrat TT na flope TTJ je uz len 7 nadavok z dvadsiatich, alebo ako? A bez roztrhanych kariet?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod w4444x 14 Dec 2009 15:48

ano lol ale on ich trhal stylom ze nic mu neprislo 10 ruk a nasral sa a roztrhal karty. potom tak ze som raisol btn s T8s on flat zo sb flop KT3 ja bet on call turn 4 ch/ch river K ja bet malo on cal ukazem a on insta pokrci karty a nehovoriac o tom ze kazdu druhu ruku som videl jeho karty obratene ked ich foldoval a musel ich ukazat dealerovi ze aky je debil ze mu to rozdava na to samozrejme zdy dalsi za nim AHA AJ MNE a hned bolo pol balicka otoceneho :) nie ze by mi to az tak vadilo no, skor by mi vadilo keby mi pan zandar daval tak ako daval v sobotu/nedelu na blizziho to uz bolo dost cez no ...
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod DevilMayCry 14 Dec 2009 15:51

w4444x napísal:ale docela ma prekvapilo ze si len tak nechate nicit karty , za tie dva dni pocas cspt co som tam hral som videl luliho pokazit 6 balickov


uuuu tak toto nie......toto sa ani mne nepozdava......to velmi nesvedci o urovni tohto klubu..... :wtf:
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod ferkan 14 Dec 2009 16:00

ja by som ich sitoutoval za kazdy abuse dealera jednoznacne. Preco sa to nerobi je kazdemu hadam jasne :) Inak s tou urovnou klubu by som nesuhlasil - myslim ze to je tam na velmi solidnej urovni az na tieto veci.
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod Komedia 14 Dec 2009 16:02

Keby si zakazal chodit tym hracom hrat do vegas prestanu chodit aj ostatni regulerny hraci lebo su to ryby co nosia peniaze a budu chodievat do inych klubov zanimi...a zrazu nemas ziadny cashgame a ziadny zisk...V podstate chapem ze im tazko zakazu chodit hravat ...Su to bezcharakterne tupé nuly..bud si človek nato zvykne alebo prestane chodiť bohužial :o
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: CSPT Bratislava - Day 2

Odoslaťod DevilMayCry 14 Dec 2009 16:12

ferkan napísal:Inak s tou urovnou klubu by som nesuhlasil - myslim ze to je tam na velmi solidnej urovni az na tieto veci.

...bol som tam pred rokom na jednom turnaji a hralo sa mi dobre vsetko bolo ok a taketo extremy som tam nezazil, karty sa tam ani nahodou netrhali tak som myslel ze to slo urovnou dole :))
...mozete mi povedat kto to sedi po lavici vedla sorensena na prvej foto k clanku cspt day 2???
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 11 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!