Expekt Poker

Diskusia k herni Expekt Poker

Expekt Poker

Odoslaťod admin 11 Nov 2006 15:18

Diskusia k herni Expekt Poker
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22144
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Expekt bude ešte lepší

Odoslaťod stani 30 Nov 2006 17:46

Expekt.com pokračuje v expanzii a niekoľko nasledujúcich mesiacov bude naplnených skutočne zaujímavými udalosťami.
Ako časť spojenia Playtech, Tribeca Tables a Tain bude každý zákazník Expekt.com súčasťou vedúcej svetovej pokrovej siete.
Týmto krokom sa dostanete k oveľa väčšej ponuke v počte hráčov, garantovaných turnajov a rôznych kampaní. Celkovo budú Vaše pokrové možnosti výrazne rozšírené.
Vďaka tomu budú ponúkať pokrovú aplikáciu svetových parametrov pre ktoréhokoľvek hráča – mladého či starého, začiatočníka aj profesionála.
stani
 
Príspevky: 17
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Aktualizácia

Odoslaťod stani 30 Nov 2006 18:26

Ešte by som chcel doplniť, že oproti informáciám v tejto databáze nastali na Expekte výrazné zmeny na prospech slovenského zákazníka. Celá stránka expekt.com je v slovenčine s pravidelnou aktualizáciou všetkých dôležitých informácii a kampaní a ešte jedna super vec ohľadne platieb - tuším ako jediná zahraničná stávkovka/poker herňa má účty v SKK alebo EUR v slovenskej banke HVB. Nemusíte teda posielať peniaze cez žiadne zahraničné platby ale urobíte to jednoducho domácim prevodom alebo ich vložíte priamo na pobočke vo vašom meste.
stani
 
Príspevky: 17
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

ahoj stani

Odoslaťod roy016 30 Nov 2006 20:05

toto sice nie je reklamny priestor ale v pohode...neviem vsak aku "databazu" si cital, lebo na tychto strankach je v recenzii prave pochvalena vasa stranka v ceskom a slovenskom jazyku a je to uvadzane ako velka vyhoda vasej herne...a aj o tom ze menite hernu sme uz na strankach informovali ;)...

diskusia je skor pre navstevnikov ako pre reklamnych zastupcov henri a chceme aby sa tu ludia citili co najlepsie, nie ako na nejakej reklamnej akcii...preto budeme radi, ak nam svoje novinky budete zasielat na email a ak to bude nieco co na strankach nemame este uvedene, radi nasim navstevnikom tuto informaciu poskytneme...

dakujem ;)
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

re

Odoslaťod stani 30 Nov 2006 20:51

Ospravedlňujem sa, nechcel som to vložiť ako reklamu, viem že tento priestor je dôležitejší pre dobré rady a pomoc hráčom, ktorý tu hľadajú hodnotné a overené informácie ako začať alebo sa zdokonaľovať. V časti Doplňujúce informácie (začiatok) a tiež v tabuľke plusov (+) som videl iba českú verziu a žiadne info o bankových prevodoch a toto som práve považoval za dôležité pre návštevníkov stránky. Ak je to nepríspustné poprosím samozrejme o výmaz príspevku. Ešte otázka, je možné vkladať priebežne info o naozaj zaujímavých turnajoch alebo freeroll turnajoch, ktoré je možné si zahrať na Expekte? Ďakujem
stani
 
Príspevky: 17
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Stani

Odoslaťod roy016 30 Nov 2006 21:29

ved nic sa nestalo, pohoda...viem ze si to nemyslel v zlom...hej v recenzii je o slovenskej stranke spomenute ako o velkej vyhode v 5 odstavci, je pravda ze v "+" to nie je, nakolko je tam spomenuta ceska veriza, nepovazovali sme to tym padom za superdolezite, ale nie je problem doplnime...to o zmene herni mame v zalozke "Spravy"...

co sa tyka vkladu a vyberu, snazime sa tieto infa ziskavat zo stranok herni, pripadne od managerov online herni...aj o vasej herni mame informacie o vklade a vybere z vasej stranky, a po tom ako som to teraz skontroloval :) mozem povedat, ze metody mame spravne...nemame to vsak dopodrobna rozpisane, ale isto to co pises o bank. prevode, je pre ludi zaujimave a preto to vsunieme casom do recenzie...

my nechcem ist cestou mazania prispevkov, nech si kazdy pise co uzna za vhodne, nech nas kritizuju, proste cokolvek...ale vyjadrit sa povazujeme za povinnost...no a mazat budeme vazne len ked to niekto prezenie...

co sa tyka zaujimavych akcii, kludne nas kontaktuj na support@pokerportal.sk, to budeme vazne len radi ak nam poskytnes zaujimave novinky, my ich potom cez "Promo" alebo "News" odprezentujeme na stranke, pripadne doplnime do recenzie...

Co sa tyka freerollov, hlavne tam nemente ich terminy stale :), nech nemame s akutualizaciou nasho zoznamu freerollov tolko roboty :) ale myslim ze aj pre ludi je to dobre...samozrejme pri kazdych zmenach budeme radi ak nam ich posles na uvedeny email...

tak good luck
roy016
 
Príspevky: 768
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 3 krát/3 krát
Karma: 0

Oprava

Odoslaťod Fesi44 01 Dec 2006 21:04

Stani chcel by som ta opravit v tom ze Expekt neni jediny co ma ucet v slovenskej banke.Má ho aj Sportingbet aj B-win v Tatrabanke,aj v SKK aj v EUR.
Fesi44
 
Príspevky: 47
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Info

Odoslaťod 1zart1 20 Dec 2006 22:21

Uvazujem o registracii tam. Je to naozaj vsetko bez problemov tak ako ma byt?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Doplnenie

Odoslaťod 1zart1 20 Dec 2006 22:23

Je podla vas lepsi texas alebo expect?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

expekt

Odoslaťod vlade 20 Dec 2006 22:26

Vsetko tak ako ma byt, bez problemov :) Tesim sa na turnaje...

Texas sa hra v kazdej herni ;)
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Ďalšia

Naspäť na Expekt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!