Hrkuv blog (SnG)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod Hrk 15 Dec 2009 23:37

Ahoj zdravim vsechny kdo sem zavitali. Tak jsem se rozhodl i zde zalozit svuj blog, jelikoz je tu spousta skvelych hracu od kterych se muzu spoustu naucit. Neco malo o zacatcich a jak sem se k hrani pokru vubec dostal :evil: . S pokrem jsem se seznamil uz na zakladni skole kdy sme hravali 5draw o desetaky a hrozne nas to bavilo. Pak obdobi pokru nejak ustalo a vratilo se az po objeveni varianty Texas Holdem. Nejdrive jsem nadsene sledoval jak hraji profici v TV a pak po nejake dobe sem narazil na moznost zdarma si vyzkouset poker online. Tak jsem se toho chytl zacinal jsem v herne NoIQ kde sem hraval freerolly a prosel jejich skolou pokru (serie turnaju, ktere se po 2tydnech vyhodnotili a prvnich 50 dostalo realne penize). Po ziskani 25Euro sem zacal hravat cash game a zkousel i SnG ktere ucarovalo. Bohuzel jako nejvetsi Donk sem o tom nic nevedel a tak sem svoje prvni penize vsechny prohral :o (casty jev zacatecniku jak sem pozdeji pozoroval). Pak jsem objevil pokerstrategy kde se dali ziskat penize zdarma jen za vyplneni testu. Po obdrzeni sem je zase vsechny prohral (diky nedodrzeni bankrooll managmentu) :omg: a tak sem si rikal ze to neni mozne a zacal sem schanet informace. Narazil jsem na nejake videa a nejake clanky o SnG a zacal se ucit, avsak sem tomu moc nerozumel. Ale vlozil jsem si svych prvnich 500Kč (to ze nebyli zdarma, tak chovani k nim bylo uplne jine :D ) na expekt a zacal dodrzovat BM a stale vice mi bylo jasne o co, ze se to v tom SnG jedna a dokazal jsem stale vice delat spravne rozhodnuti. (aspon myslim :angel: :lol2: )

Dale sem se snazil nacist nejake informace po webech coz mi urcite taky neco malo dalo, ale jak jsem zjistil chce to hrat a hrat a tim ziskavat cit pro hru. 8-) A tak sem se postupne vypracoval na SnG 5dolarove. Bohuzel nemam momentalne moc casu takze se tomu nemuzu venovat v takove intenzite jak bych chtel. Takze jestli momentalne odehraju 50SnG za mesic tak je to moc. :( :( :( ale to se snad po unoru zlepsi, pevne v to doufam. Momentalne hravam tak 3-4stoly na 5$ SnG (jelikoz nemam HM,PT3 ani SS HUD tak zatim vic nemultitabluju, protoze ve vic stolech ztracim prehled a jeste to neni ono.)

Tady aspon postu sve dosavadni vysledky. (Vim ,ze ta celkova vzorka je tak mala ze se to muze klidne supem otocit uplne jinak.)
Obrázok
Obrázok

A na zaver bych rad podekoval 7castlovi :poklona: za jeho super blog (ted sem nekde na 45strance :D ) a super videa, ktere sem teda zatim jen tak proletel, ale urcite az bude cas tak se k nim co nevidet vratim a poradne se na ne v klidu podivam.
Naposledy upravil Hrk dňa 15 Dec 2009 23:43, celkovo upravené 1 krát.
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod Hrk 15 Dec 2009 23:41

A aby sem to nedaval do uvodu. Tak zde bych se rad zeptal zda to byl dobry nebo spatny push. (dodam jen ze se jednalo o TURBO)
Obrázok

Diky za odpovedi ;)

btw poradil by mi nekdo jak z iPoker herny dostat handy na postnuti na forum do nejakeho rozumneho tvaru?
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod Chlpo1989 16 Dec 2009 00:01

:vitaj: prajem vela entuziazmu do hry a trpezlivosti :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod Riddlah 16 Dec 2009 00:14

edit. moja chyba
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod 7castle 22 Dec 2009 23:19

Hmm nie je mi uplne jasna ta HH ale ak to chapem spravne tak ty si UTG s 2300 chips a ides AI v leveli 300/600 hej?

Ak je to tak tak mi to pride ako tesne dobry push, aj ked je to take divne ze v tomto leveli je to 7handed cize sa to nie je uplne standardna situacia.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod Hrk 23 Dec 2009 01:54

Ano chapes to naprosto spravne. Nejsem si teda zcela jisty ale myslim ze na me meli dojit uz blindy 800/400. Z cehoz sem usoudil, ze QTo je dobra ruka a pushnul jsem ji. ;)
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod Hrk 23 Dec 2009 02:15

A dnes se mi konecne podarilo trefit i nejake MMT a nebyl jsem daleko a mohlo to byt vitezstvi.
Ze zacatku jsem se celkem nachipoval, pak sem udelal nekolik ultramega donkovin a spadnul nekde na 1,5AVG stack. Pak jsem se zase vyhoupnul a drzel si stale svoje. V tomhle turnaji sem mel konecne taky nejak stesti (kdy sem sel AJs vs KK a podobne veci), ktere me bohuzel v nepravou chvili opustilo. Jelikoz tento turnaj hrali same mega :fish: pro priklad, kdyz typek na flopu 555 raisne A9o ja to risknul a s QQ sem dal push a on call. Mel jsem read ze je to uber donk tak sem to tam poslal, jinak bych nad tim velmi vahal, a tohle jedna z tech lepsich situaci. Nejak sem se proklikal az na FT kde sem hral celou dobu shortstack. Kdyz jsem se dostal na 7misto, rikam dal uz to nepujde protoze vsichni meli tak 2x-3x vice nez ja a ja mel tak 3x-4x BB. Naprosto nepochopitelne coz me utvrzuje v tom ze to hrali same :fish: se do sebe pustili big staci a skoncilo to tak ze sem se push/fold dostal na 3misto. Kde sem nasledne 2x po sobe na mega bigstacku zdoubloval a hned sem se vyhoupl na druhe misto, asi o 40k pred tretim. Kde dosla klicova ruka kde sem ze SB pushnul na tretiho s J7o (coz asi nebyl nejlepsi napad) a on me callnul s A4o. Kde flop dosel xJx turn x river x ale problem byl v tom ze 4karty byli dimondy a on se 4d udelal flush. takze sem se poroucel na nejakych 40k ktere sem uz pri blindech 6000/12000 neupushoval. Po mem vypadnuti trval HU asi 30s :lol2: kdyz typek co byl celou dobu BS pushnul nejakou kravinu a typek nasel par, ktery vydrzel.
Tak aspon jsou buiny na nejake dalsi MMT turnaje :D

A zde konecne poradi 8-)
Obrázok
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod Hrk 24 Dec 2009 18:12

Vsem na pokerportalistum preji Stastne a Vesele a krasny Novy rok ;) A do noveho roku hodne ITM :gl: :twisted: a spoustu uspechu nejen v pokru, ale taktez v zivote :angel:
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod Hrk 14 Jan 2010 23:10

Tak tady se chci podelit s tim co se stane tem co nedodrzi bankrollmanagment :fish: :fish: :fish: :prd:
Obrázok

Toto si musim vylepit na monitor :wall:
!!! DODRZOVAT BANKROOL MANAGMENT PRVNI ZASADA PAMATOVAT, A HLAVNE DODRZOVAT !!!
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Hrkuv blog (SnG)

Odoslaťod Hrk 07 Feb 2010 11:18

Entraction No Limit Hold'em Tournament - t75.00/t150.00 Blinds - 8 players
The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

Hero (BB): t1200.00 M = 5.33
UTG: t2685.00 M = 11.93
UTG+1: t1135.00 M = 5.04
MP1: t2475.00 M = 11
MP2: t245.00 M = 1.09
CO: t2300.00 M = 10.22
BTN: t1500.00 M = 6.67
SB: t3460.00 M = 15.38

Pre Flop: (t225) Hero is BB with TObrázok AObrázok
6 folds, SB raises to t3460, Hero calls t1050 all in

Flop: (t2400) KObrázok 5Obrázok 9Obrázok (2 players - 1 is all in)

Turn: (t2400) JObrázok (2 players - 1 is all in)

River: (t2400) KObrázok (2 players - 1 is all in)

Final Pot: t2400
Hero shows TObrázok AObrázok
SB shows AObrázok 9Obrázok
SB wins t2400.00

Zajimalo by me jestli to byl dobry nebo spatny call. Diky za odpoved :poklona:
Naposledy upravil Hrk dňa 07 Feb 2010 18:45, celkovo upravené 1 krát.
Hrk
 
Príspevky: 114
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 13 krát/1 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!