lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Riddlah 29 Dec 2009 17:04

diki za odpoved, nevedel som to
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 29 Dec 2009 17:16

yegon napísal:
Riddlah napísal:btw: nevyhral si uz jeden balik na PCA ?


no vyhral ale chcel som aspon 3


Obrázok
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Dec 2009 17:36

nespravne forum w4x :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod dzejkej 29 Dec 2009 17:42

To vies, w4x hra poker asi preto, aby rozdaval peniaze naokolo. Hrat poker pre zisk predsa nedava zmysel :crazy: .
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod w4444x 29 Dec 2009 18:07

koho forum je to spravvne :D ? hadam nie 7castlove (mudri vedia)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 29 Dec 2009 19:06

w4444x napísal:koho forum je to spravvne :D ? hadam nie 7castlove (mudri vedia)


ty si netrafil ani len zhruba

skus nieco ako unicef
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod koumacik 03 Jan 2010 19:26

ahoj yegon, nejak to tu zmlklo, uz si na miami? :)

ak si to cele spravne pamatam, tak teraz niekedy sa ti zacina PCA nie?
daj potom aj nejaky report a fotecky ako vam to tam zariadili.
dik, a ked je to naozaj tak, tak :gl: , verim v tvoje prve miesto, drz sa tam ;)

ak nie, tak sorry za spam, stejne ti drzim palce :)
koumacik
 
Príspevky: 40
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 07 Jan 2010 04:34

Turnajovy report PCA day 1A

Zacinali sme s 30k stackmi pri blindoch 50/100. Na stole som nemal nikoho koho by som spoznal. Po lavej ruke som mal spaniela, z ktoreho sa vyklul light 3better, dalej starsi amik – ten sa odovzdal pomerne rychlo, bohuzial nie mne, potom na jeho miesto posadili holandana, ktory bol zjavne nejaky online zver lebo sa tam s nim chodili rozpravat ludia ako moorman a dalsi onlineisti. Dalej sedeli dvaja amici, prvy hral hodne cudne, dorovnaval vsetky raisy, bluffoval river s tretim parom, x/c 2 streets s holym gutshotom, donkbetoval a podobne, druhy bol mlady online hrac zdalo sa ze hra dobre a agresivne. Dalsi hrac bol tight anglican a potom tight spaniel no a posledny bol mlady holandan, ktory tiez hral dost tight. Bohuzial az na cudneho amika ziadny slaby hraci.

Hned na zaciatku som dostal AA na CO raise na 300, moj raise dorovnal spaniel na BTN a cudne hrajuci amik na BB. Flop prisiel J45r, betol som 600, spaniel call, amik raise na 1400. Rozmyslal som co s tym, board mi prisiel taky ze tu by vacsina hracov sety slowplayovala taze skor som sa obaval spaniela lebo nemal velmi s akym draw dorovnat cize musel mat made hand. Amik sa ale uz ukazal takze od neho som ocakaval ze moze mat Jx alebo bluff a jeho raise bol maly takze som po vahani dorovnal s tym ze ak by dorovnal aj spaniel tak som neplanoval davat dalsie chipy do potu ak by spaniel velmi ozil, proti amikovi by som sa calldownu nebranil. Spaniel call. Turn A – moj plan sa teda meni, sanca ze niekto z nich ma 23 sa mi zdala byt ovela mensia nez ze ma 44/55, checkol som s cielom c/r ale obaja check behind. Na blank turne som teda betol 3500, spaniel ma dorovnal s 55 a amik foldol. Myslim ze na riveri som mohol pytat aj viac ale ako obvykle nemal som uplny prehlad o velkosti potu :)

Po tejto hande som dlho nehral ziadu vacsiu hru, zobral som par potov cbetmi a v podstate som si udrziaval stack. Ked prisli do hry antes + blindy stupli a zacali sme sa pohybovat so stackmi okolo 50-70BB tak som sa snazil trochu otvorit hru a zacat stealovat blindy ale narazil som na odpor 2 hracov po mojej lavej ruke, ktori ma casto reraisovali, spaniel sice raz ukazal QQ ale urcite tam boli aj nejake light 3bety, necitil som sa vsak na to zacat proti tomu bojovat light 4betmi tak som zvolil druhu moznost – tight hru, prestal stealovat a cakal som na karty.

Po case k nam prisadili typka, ktory mi bol povedomy ale neviem kto to bol, videl som ze hra velmi tight a uz bol odblindovany na cca 20BB. Nasiel som UTG AK, on 3betol allin na SB a ja som dorovnal, proti jeho KK som neuspel a padol som na 18k. O chvilu neskor sa situacia zopakovala, tentokrat som mal 66 a na jeho reraise som foldol – on opat ukazal KK. Potom som pri asi 16k stacku a blindoch 300/600 raisol KTs na HJ, dorovnal ma cudny amik a na KJ2r flope raisol moj cbet na co som mu zvesela poslal plnu jednak preto ze s 25BB uz TP nefoldujem a aj preto ze naozaj robil cudne veci. S kyslym vyrazom v tvari foldol.

Po chvili nam rozpustili stol a ja som s 28k stackom siel na novy. Hned zo zaciatku som sa zdoubloval s AA po cudnej akcii proti typkovi co vyzeral ako indiansky slagrovy spevak na dochodku a mal masivny stack. Minrasol pf na CO na 1600, ja na BB reraise na 5600, on call. Flop TTJ s flushdraw, ja cbet 7k on raise na 14k ja allin – on call a otocil 99. Ustal som a bol stack :) Z typka sa vyklul hrac typu dorovnam vsetko a ked mam par idem allin a svoj stack velmi rychlo doplnil perlami typu call 3bet pf s QJo, raise/call allinu na J high boarde a lucky turn proti superovmu AA.

Den som skoncil s 57k stackom, blindy budu pokracovat na 500/1000 takze uvidime zajtra ci sa podari dostat aj dalej.

Za tento príspevok od yegon poďakovali :
fidelko
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod palo1973 07 Jan 2010 09:34

-very najs,drzim palce :good:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod Mayday 07 Jan 2010 11:10

go go go yegon, rozbi ich vsetkych!
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!