Profil: Arnaud Mattern - prvý víťaz EPT Praha

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Profil: Arnaud Mattern - prvý víťaz EPT Praha

Odoslaťod admin 09 Feb 2010 15:22

Diskusia k článku: Profil: Arnaud Mattern - prvý víťaz EPT Praha

Meno: Arnaud MatternMiesto narodenia: Paríž, FrancúzskoNarodený: 20.9.1979
Zamestnanie: Profesionálny hráč herne P****Stars
WSOP: 3-krát skončil na platených pozíciáchEPT: 1 víťazstvo a 2-krát final table a 6-krát skončil na platených pozíciáchWPT: 1-krát sa prepracoval na platené pozícieCelkové výhry na live turnajoch: $1,294,174 Arnaud Mattern sa narodil 20. septembra 1979. Vyznačuje sa veľkou charizmou, agresívnou hrou a vyniká aj tým, že vie dobre čítať súpera. Pôvodne pochádza z Paríža a teraz žije v Londýne.
Predtým ako začal Arnaud Matter kariéru profesionálneho pokrového hráča, tak absolvoval štúdium jazykov, zaoberal sa angličtinou, španielčinou a ruštinou. Avšak pokušenia profesionálnej backgammon scény boli príliš veľké, a preto opustil Arnaud veľmi skoro univerzitu a koncentroval sa len na hranie. Backgammon je hra, kde úspech závisí od sily hráča a pamäti na čísla a podobá sa dosť na poker. Preto sa nie je čo čudovať, že bol pre Arnauda prechod od profesionálneho hráča backgammonu za pokrový stôl ľahký, hlavne keď pritom zhrabol bez problémov peniaze.
Hoci vyhral v roku 2006 francúzske majstrovstvá v backgammone, tak kvôli obrovských stávkam za pokrovým stolom sa rýchle rozhodol, že sa bude venovať len pokru a netrvalo dlho, kým sa dostavili prvé veľké úspechy....

Zobraziť celý článok
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22364
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Profil: Arnaud Mattern - prvý víťaz EPT Praha

Odoslaťod hegides 10 Feb 2010 10:25

.tak ma napadlo, venuje sa to niekto z vas aj backgammonu??
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Re: Profil: Arnaud Mattern - prvý víťaz EPT Praha

Odoslaťod keso26 10 Feb 2010 11:59

ja na dovolenke v grecku na plazi pri frappe :) --tam sa to ale vola Tavli (pouzil som sposob pis ako pocujes :D )
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: Profil: Arnaud Mattern - prvý víťaz EPT Praha

Odoslaťod hegides 10 Feb 2010 12:02

keso26 napísal:ja na dovolenke v grecku na plazi pri frappe :) --tam sa to ale vola Tavli (pouzil som sposob pis ako pocujes :D )


.jj tabla sa to vola :) aj ja tak nejak na kazdej dovolenke s tatkom na plazi :)
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14


Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!