Pozor! Podvodný NETELLER mail

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

Pozor! Podvodný NETELLER mail

Odoslaťod Stanley VII 18 Sep 2014 18:39

Už to bolo dávnejšie, čo som písal o podvodnom maile týkajúcom sa Skrillu, odvtedy chodil viacmenej pravidelne a dostal som nejaké aj ohľadom Netelleru, tentokrát prišiel ďalší a javí sa vcelku dôveryhodne, ale opäť oslovenie nie je menom, ale emailom a odkaz smeruje na divnú doménu member.neteller.com.verify.menu/....

.menu je totálne divná doména, zase len použitá pre uvedenie užívateľov do omylu, keď sa všetky slová javia ako ok a neteller.com je posunutý na domény vyššieho rádu.

Okrem toho Neteller by si asi dal pozor a nenechal v hlavičke mesiac, ktorý je už dávno preč.

neteller-pending-account-closure.jpg
neteller-pending-account-closure.jpg (62.26 ) Zobrazená 1936 krát


Takže ak náhodou prišiel aj vám, radšej by som na nič neklikal. Poslednou dobou som už tie maily rovno mazal ale tento som si pozrel, tak som si povedal, že pre istotu radšej napíšem varovanie opäť, aby sa náhodou niekto nenechal zbytočne nachytať, aj keď asi viac ľudí používa Skrill než Neteller
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Pozor! Podvodný NETELLER mail

Odoslaťod 1886er 18 Sep 2014 18:55

všimol som si, že tieto scammerské emaily sú typické zlou angličtinou, ako napríklad hneď v tomto emaili: "NT has been updated login" alebo "informations". alebo niekde chýba medzera za čiarkou alebo za bodkou atď. také chyby ťažko nájsť v legitímnych emailoch.
Obrázok používateľa
1886er
 
Príspevky: 995
Založený: Okt 2010
Poďakoval/li: 197 krát/125 krát
Karma: 15


Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!