VKLAD NA P****Stars

Internetové peňaženky a iné spôsoby ako vložiť alebo vybrať peniaze z online pokrových herní

VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod zoranix 10 Dec 2011 23:04

zdravim vedel by mi niekto pomoct??snazim sa vlozit penize na P****Stars ale zakazdim co kliknem na VKLAD mi vihodi hlasku:
je nam lito ale v souladu s vasimi vladnimi predpisi nejsou v vasi zemi povoleny vklady na ucet.


niekedy davno som hraval na fult tilt a islo vsetko v pohode ... potom som mal pauzu a teras mi robi toto .. pritom som na slovensku an mema nic spolocne z USA ...help pls :( :o
zoranix
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod mino_o 10 Dec 2011 23:38

No je mozne ze nepovoluju 11 rocnym vkladat na stranky, kde sa hraju hazardne hry.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod zoranix 11 Dec 2011 22:10

mino_o napísal:No je mozne ze nepovoluju 11 rocnym vkladat na stranky, kde sa hraju hazardne hry.



nebojsa nemam 11 rokov...dnes som zistil ze ak sa pripojim na nieaku inu wifi siet tak mi to ide ... nejde to iba u mna doma ... stale mi neviete niekto pomoct co mam kde nastavit?? u kamosa mi to bez problemov islo .. :(
zoranix
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod vlade 11 Dec 2011 22:43

Je to prilis specificky problem ked ti to inde ide, zatial tu nikto podobny problem nemal pokial sa pamatam, najlepsiu odpoved dostanes pravdepodobne od supportu P****Stars, skus im napisat a daj vediet kde bol problem...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod zoranix 11 Dec 2011 23:30

vlade napísal:Je to prilis specificky problem ked ti to inde ide, zatial tu nikto podobny problem nemal pokial sa pamatam, najlepsiu odpoved dostanes pravdepodobne od supportu P****Stars, skus im napisat a daj vediet kde bol problem...



to som takisto urobil uz davnejsie .. ozvali sa ze moj problem preposielaju na oddelenie kde sa riesa taketo problemy ... ale to je vsetko ... a od vtedy sa uz dost dlho neozvaly a cele mi to pripada ako keby sa uz ozvat ani nemali .. posielal som im uz aj ofoteny doklad ze som naozaj slovak aj na sovensku .. :D :(
zoranix
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod skJacob 11 Dec 2011 23:36

Napíš im znovu, najlepšie cez klienta kde si môžeš rovno vybrať oddelenie. PS má najlepšiu support akú som kedy videl, mali by ti pomôcť.
skJacob
 
Príspevky: 89
Založený: Jún 2011
Poďakoval/li: 4 krát/14 krát
Karma: 0

Re: VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod vlade 11 Dec 2011 23:37

Ja by som skusil prepnut P****Stars klienta do anglictiny, skusit urobit to iste a ked to vyhodi tu chybu tak si ju presne opis a potom ju zadaj do google a uvidis ci uz mal niekto podobny problem a ako to riesil.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod zoranix 12 Dec 2011 10:12

skJacob napísal:Napíš im znovu, najlepšie cez klienta kde si môžeš rovno vybrať oddelenie. PS má najlepšiu support akú som kedy videl, mali by ti pomôcť.



od zaciatku im pisem cez klienta ...no stale nic a pisal som im uz dva krat a to tak ze raz som pridal iba moj obciansky preukaz a druhi krat este aj print screen hlasku som im poslal co mi vihadzuje .. :D ...no itak vdaka za ochotu
zoranix
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod zoranix 12 Dec 2011 10:19

vlade napísal:Ja by som skusil prepnut P****Stars klienta do anglictiny, skusit urobit to iste a ked to vyhodi tu chybu tak si ju presne opis a potom ju zadaj do google a uvidis ci uz mal niekto podobny problem a ako to riesil.


dobry napad no moc som nepochodil skvor mi to vihodilo fora otom ako zrusilil poker v USA a ako krachol full tilt.. hlaska znie takto :

we are sorry but due to government regulations, deposits are not allowed in your area


este budem googlit no neviem :(

btw robi mi to aj U***et a ostatne pokrove herne .. ( co je aj celkom logicke)

este aj ked mi urobil kamos wifi cez TELEFON ..(ma HTC desire) tak mi to islo ... a akonahle pridem domov tak som dohral ..

vcera som skusil si nachvilku pridelit externu IP adresu(verejna ip) pretoze mame jednu doma ktoru nikto nepozuiva a ani to mi nepomohlo ... ale s tym som ani neratal zeby externa nieako hrala rolu ...
zoranix
 
Príspevky: 6
Založený: Dec 2011
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: VKLAD NA P****Stars

Odoslaťod A_Rimmer 12 Dec 2011 10:35

Tak potom bude na 99% problem u tvojho ISP. Zrejme IP, ktoru mas, je registrovana v nejakom state, kde je to blokovane.

Pozri si tuto stranku, http://www.ipaddresslocation.org/ ,tam dole vidis tvoju IP a v akom si state. Ak nie si na Slovensku :) , tak kontaktuj providera, nech ti s tym nieco urobia.

E: Vsimni si tam ten krasny reklamny banner Yegon.sk :D
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Ďalšia

Naspäť na Práca s peniazmi

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!