Expekt Poker Prispevok 2

Príspevky zo starej diskusie

Expekt Poker Prispevok 2

Odoslaťod admin 01 Jan 2007 19:08

Aj tento tyzden pokracuje sutaz s rovnakymi podmienkami. Vitaz ziska vstupenku v hodnote $22 na 5000 guaranteed. Termin turnaja: 10.1.2007 o 20:15 ne Expekte
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22203
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

par slov k herne

Odoslaťod Romanicco 01 Jan 2007 21:06

z hernou expekt mam zkusenosti asi tak rok. Zacal sem na ni hravat kdyz sem se dostaval do taju hry poker. Hraval sem sem freerolly. ty stratily svoje kouzlo nedavno kdyz byl zvetesne pocet hracu z max 2000 na vic...dale bych vytkl ve freerolech moznost rebuye a add-onu..... dalsi krok herny vedle...jinak si myslim ze se na herne skoro nic za ten rok nezmenilo krom toho ze se pri allinu ukazi naka proconta na vyhru...ty jsou ale dle me uplne zbytecna protoze pokud hrac riskuje vsechny sve zetony tak tak sve sance musi znat do predu....dale bych herne chybi moznost maximalizace okna...ale to skoro vsude...ale aby nebyla jen kritika nebo tak....
naherne expekt se mi zda v porovnani treba s hernou P****Stars ze vetsina her dopadne tak jak by ve skutecnosti mela....ale neni tam tak mnoho suckoutu jako lze videt na herne PS....
Na zaver jeste popreju hodne zdaru LUMPOVI....at se ve stredu dari....
Romanicco
 
Príspevky: 95
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Expekt Poker

Odoslaťod BJK 02 Jan 2007 08:21

Expekt Poker patri dlhu dobu medzi moje najoblubenejsie pokerove herne. Ma skvele freerolly, niektore slusne turnaje a celkom prijatelny pocet hracov. Nedavno sa mi prave na Expektu podarilo vyhrat 25 dolarov na freerolle, a bolo to prave na mojom najoblubenejsom freerolle |500usd od 17:30 - 22.12.2006|, ked sa mi podarilo bez akehokolvek rebuy ci add on dostat na 5.miesto.

Ale teraz aj mensie negativa. Hlavne su to tie rebuy turnaje. Expekt sa zmenil a to v zlom. Uz nie su turnaje Player Ranking no-rebuy za 20usd a i velke mnozstvo turnajov je rebuy co i mne trosku nici plany ich hrat - je to drahsie nez predtym.

Okrem toho Expekt ponuka i moznost si vsadzat na sportove zapasy a to prave z penazi co som vyhral na pokeri, co je uzasne. Daju sa tym vlastne, pri troche stastia, rozmnozit peniaze bez hrania pokeru.

Co povedat zaverom? Asi tolko, ze Expekt poker ma svoje caro - ma pritazlive freerolly, niektore dobre turnaje a ja na nom rad hrajem.
BJK
 
Príspevky: 73
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Tak snad už teď :)

Odoslaťod ralferi 02 Jan 2007 21:03

Na expekt jsem se zaregistroval letošní léto a od té doby provedl velké změny a to převážně kroky kupředu. Velice mě potěšila procentuální tabulka při all-inu, či to, že u většiny turnajů se obrazovka se stolem neobjeví 5 minut před začátkem, ale jen minutu. Velmi se mi zalíbily stoly Sit and Go, či piramidové turnaje. Mezi nedostatky, které mi vadí bych zařadil zvuky při hře, které mě natolik znervózňují, že v poslední době zeslabuji bedničky na uplné minimum. Naopak vzhled a přehlednost stránek je velké plus. Líbí se mi spolupráce s internetovýma stránkama, což dokazuje i tato akce. Abych něco přidal oproti minulému týdnu, tak dnes jsem hrál turnaj od 16:00 o jedno misto do turnaje o 5000 dolarů s dvěma a půl tisíci lidí. Po pomalém začátku jsem se dostal mezi prvních 50. Jelikož jsem byl u stolu mezi třemi nejsilnějšími hráči nebyl takový problém čekat na karty a občas si ukradnout nejaky ten blind. Když už nás bylo jen asi 15, dostal jsem dvě dobré ruky a s přehledem jsem se dostal do první desítky. V tuto chvíli jsem patřil mezi mírně nadprůměrné hráče, ale při allinu se soupeřem při flopu jsem se štěstím vyhrál. Já měl 44 soupeř 99, všichni ostatní položili. na flop přišlo 226 a tak ja sel all in. na rivru mi přišla další 4 která byla moje záchrana. Nakonec jsem se dostal do první trojky a měl jsem nejvíce chipů cca 880 000 druhgý měl cca 800 000 a poslední měl asi polovinu kolem 400 000. ja jsem byl na big blindu který už činil 15 000 a měl na ruce AJ v barvě. Soupeř, který nebyl ani na small blindu dal all in další položil. Tak jsem šel s ním do toho a on měl AQ ne v barve na stul přišly samí nízký karty a už po flopu jsem nemohl mít ani barvu. Nakonec mu přišlo ještě Q a já se zbylími 80 000 jsem během tří her vypadl...škoda že nebyly honorované alespoň ty 3 místa...
ralferi
 
Príspevky: 68
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

to ralferi

Odoslaťod L_U_M_P 02 Jan 2007 21:07

v aplikacii expektu sa zvuky daju vypnut v settings/audio settings tam zrusis oznacenie "enable sounds"
L_U_M_P
 
Príspevky: 274
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

5000 dollars guarantee player ranking rebuy

Odoslaťod L_U_M_P 03 Jan 2007 22:14

Tak k tej mojej vyhre, z minuleho tyzdna (expekt poker prispevok 1), Na turnaji kde sa platil vstup 20+2 dollars, sa zucastnilo na moj vkus dost malo hracov - iba 137, Bol to moj prvy vecsi turnaj, a mozem povedat ze s freerollmi sa to neda porovnat. Hlavne negativum vidim v rebuy, kedze z tych 137 hracov bolo rebuy/addon = 53/56. Na turnaji som sa udrzal presne 1 hodinu 43 minut, a skoncil som na 61 mieste, neviem ci je to uspech, ale pre mna je to dost dobra skusenost (take nervy som este nemal pri ziadnom turnaji). Bolo tam mnozstvo hracov ktory hrali este pred flopom ALL-IN, a ked nahodou nevyhrali, automaticky si chipsy dokupili :o(. Screenshoty som neurobil bohuzial ziadne, lebo som mal dost co robit aby som sledoval hru....asi tolko...
L_U_M_P
 
Príspevky: 274
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

na Expektu nehraju

Odoslaťod Rauuul 03 Jan 2007 22:46

Poker hraju jen pro zabavu a to freerolly a obcas nakej special turnaj s buyinem treba 1 dolar :-)
Jak vypada herna mi je celkem jedno, jsem registrovany asi u 10 pokeru (prevazne sazkovych kancelari) a az na starou hernu BetAndWinu a Sportingbetu mi zadna nevadila.
Vybiram si takove turnaje, u kterych nebudu sedet 6 hodin u pocitace a pak nevyhraju treba trapnejch 10 dolaru za 5. misto - takove turnaje mi prijde jako hodne zbytecna ztrata casu.
Presne takove turnaje ale Expekt nabizi, v turnajich hraje spousta hracu, vyhry jsou male anebo dokonce jen vstupenky do jinych turnaju. Ted kdyz se podivam do Expekt herny, tak vidim dva freeroll turnaje a to 3500 lidi hraje o 4 mista do 1000 Guarantee a 5000 lidi o 300 dolaru :-(
Kdybyste me vsak odmenili vstupenkou na 5000 Guaranteed, urcite bych si tam rad zahral :-D
Rauuul
 
Príspevky: 67
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

to Rauuul

Odoslaťod 1zart1 03 Jan 2007 22:51

a kde su naozaj free turnaje kde za 5 miesto je viac ako nejakych 25 dolarov?
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Pre L_U_M_P

Odoslaťod expekt 03 Jan 2007 23:00

Dakujem za feedback, samozrejme sposob hry a taktika v turnaji, kde je za prve miesto 1.500 USD, druhe za 800 a tretie za 450USD je uplne ina ako pri freerolle. Som rad ze sme mohli ponuknut tuto skusenost a kazdy tyzden to dopriat dalsim hracom. Turnaj som priebezne sledoval a urobil som aj par PrntSCRN a poslem ich na tvoj email. Zo zaciatku bola hra vyborna a chodili aj pekne karty ale prave v case ked som sledoval iny "pribeh" si prisiel o dost chipsov. Neviem co sa udialo, ale potom to uz s tisickou nie je velmi o taktike, ale skor o stasti. Ten posledny All-in budes mat v emaily tiez :) Vela stastia pri dalsich turnajoch!
expekt
 
Príspevky: 876
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

to 1zart1

Odoslaťod Rauuul 03 Jan 2007 23:02

Tech je dost malo, v posledni dobe jsem hral hlavne u Betwaye, za posledni 3 mesice meli dost specialnich akci, nebo kdyz jina herna mela nakou zajimavou akci. Vyhra za 5. misto byla treba i mene nez 25 dolaru, me jde hlavne o pomer mezi casem stravenym u PC a potencialni vyhrou. Doufam, ze to chapes.
Jinak poker hraju jen malo a to vetsinou behem chrtich a konskych dostihu, abych se nejak zabavil mezi sazenim.
Rauuul
 
Príspevky: 67
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na PokerPortal.sk stará diskusia

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!