VIP body

Diskusia k herni U***et poker

Re: U***et

Odoslaťod RankXaroth 02 Apr 2009 12:51

beinn napísal:Akurat rozmyslam kam si movnem BR xcem vymenit hernu a pozeral som U***et...musim povedat ze nic moc pre dlhodobejsie hranie...okrem tyx live kvalifikacii sa tam vobec neoplati hrat...ziaden VIP klub ziaden RB ani Bonusy...proste nic...ak by ste niekto o niecom takom na U***et vedeli dajte mi vediet...vdaka :good:


Na U***et se daji sbirat VIP body. Za ne si muzes kupovat vstupy do turnaju, pripadne nejake veci a obleceni viz.:
https://cz.U***et.com/poker/vipPoints.do
http://www.U***et.com/

Drive jeste platilo, ze podle toho, kolik jsi za mesic nasbiral VIP bodu, tak Ti je nasobili nejakym nasobicem 2x, 3x a 4x ale muselo
to byt v radech tisicu bodu za mesic, tuto informaci ted neumim najit.

Nakonec nasel, ale nevim jestli to jeste plati: https://cz.U***et.com/poker/article.do?contentId=19611

Pokud jsi nahral vic jak 12000 bodu za mesic, mohl jsi ziskat nejakou exkluzivni nabidku od U***et, ale parametry nevim.
Obrázok používateľa
RankXaroth
 
Príspevky: 199
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 4

Re: U***et

Odoslaťod W27 31 Máj 2009 19:25

Zdravím, opäť otravujem :))

prosím niekoho, kto hráva v U***et ak by mi vedel poradiť...

1. koľko je v U***et rakeback
2. ako to vlastne funguje... či to je z celkoveho potu.. alebo toho čo som vložil ja do potu? a vrati sa mi to aj keď foldnem a nepride k showdownu? alebo ako to funguje...
3. je nejaké minimálne NL od ktorého RB začína fungovať alebo funguje aj na NL4 a NL10?
4. ako mi bude rakeback pripísaný? primo na konto na stole, alebo na konto, ktoré mám na U***et a za ako dlho?

veľmi pekne ďakujem... snáď sa niekto nájde
W27
 
Príspevky: 61
Založený: Máj 2009
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: -6

Re: U***et

Odoslaťod danielito 26 Jún 2010 21:37

Caute.....regol som sa na U***et iba kôli jednej akcii pre ktoru potrebujem nahrať 30VPP....chcem tam depozitnuť iba minimum a hrať micro stakes........ako ich najlepšie nazbierať ? lebo na ich stránke sa nejako nevyznám že ako to tam funguje.
danielito
 
Príspevky: 46
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 1 krát/1 krát
Karma: 0

Re: U***et

Odoslaťod Stanley VII 07 Okt 2012 21:07

Jak můžu získat VIP body?
VIP body získáváte automaticky při hře za reálné peníze v cash games nebo turnajích. Za každý 1USD, který vygenerujete přes rake nebo turnajové poplatky dostanete 10 VIP bodů.


Ak použijeme kurz 1.3, tak za 1 euro je 13 VIP bodov, takže 57013 bodov by malo byť za 4300 eur rake. Asi si ale zle pozrel, lebo toľko bodov má prvý hráč v tabuľke na NL100+, na low stakes tabuľke (NL50 a nižšie) má prvý hráč 24563 bodov, čo by malo byť cca 1890 eur rake.

Za tento príspevok od Stanley VII poďakovali :
haman
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Predchádzajúca

Naspäť na Unibet poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!