7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 05 Sep 2010 16:18

Dik Haman, yo uz mi niekto vravel ze teoreticky by to mohol byt antivir, ale mal by som nejaky divny pocit keby som hral bez antiviru... ja som si uz vsugeroval ze to bolo kvoli PT3, teraz nejaky cas snad postaci ze som si upratal databazu, a v dohladnej dobe si vytvorim ovela mensiu, len z aktualnych turnajov.

Mas malilinku vzorku aby sme sa mohli bavit o ROI, priprav sa na to ze ked chytis DS moze to byt velmi zle, aj ked na 3.4 ak by si bol dobry viac ako 40BI DS mat nemozes, ale netusim ako to hras (a uz vobec nie ak to nie su turba).

Hej hral som 30 naraz, skoncil som s 26% ROI, ale bolo by to lepsie, keby som nemal vypadok netu (taky bezny), cize kym mi za 20sek nabehol zalozny, tak som bol na 10 stoloch sitout, musel som ich vsetky skaskadovat aby som tie sitouty nasiel, a tym sa mi strasne zmensili vsetky, bol som totalne mimo komfortu, a stratil som kopu ruk.

BOP je super, akurat to neni take fun ako to vyzera, hitnes to len obcas a to je pekne frustrujuce, ver mi :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod yegon 05 Sep 2010 16:56

ved tableninja ta automaticky vrati do hry ked si sitout preco to robis rucne?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 05 Sep 2010 17:13

yegon napísal:ved tableninja ta automaticky vrati do hry ked si sitout preco to robis rucne?


Nemam TN, pouzivam ine scritpy ktore su inak super, za normalnych okolnosti ma nenechaju byt sitout, ale ked ma disconnectne a naspat pripoji tak to nefunguje.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod keso26 05 Sep 2010 18:24

OT
oli.strs napísal:
marjan556 napísal:nakoniec to bola jedna ramka
a kedze som to kupoval ako kit 2x2GB tak museli ist na reklamaciu obe a ze ne na vymenu ale pekne poslat vyrobcovi(cakal som asi 45dni)
a ja som mohol kupit nove ked som chcel hrat :wall:
trochu som sa rozpisal odveci asi, ale chcel som len dat vediet ze v ageme nekupujte lebo takto to tam maju s reklamaciami

..s reklamaciami v ageme nie je absolutne ziadny problem, tak isto neverim tomu, ze to trvalo 45 dni. Reklamacie vybavuju promptne a ak sa to nejakym sposobom nestihne vybavit do 30 dni, tak ti ponuknu alternativny produkt resp. vystavia dobropis ak nesuhlasis.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod oli.strs 05 Sep 2010 20:03

no a nieje lepsie a serioznejsie ked ti vymenia tovar hned alebo ti hned vratia peniaze? Hlavne take veci bez ktorych sa neda pracovat?
oli.strs
 
Príspevky: 246
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 8 krát/12 krát
Karma: 5

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod yegon 05 Sep 2010 20:11

oli.strs napísal:no a nieje lepsie a serioznejsie ked ti vymenia tovar hned alebo ti hned vratia peniaze? Hlavne take veci bez ktorych sa neda pracovat?


agem je velkoobchod, nemozes mat aj nizku cenu aj sluzby za ktore inde platis :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod Lance 06 Sep 2010 05:18

7castle napísal:BOP je super, akurat to neni take fun ako to vyzera, hitnes to len obcas a to je pekne frustrujuce, ver mi :D


Pamatuji se před rokem, když BOP začala. Chytnul jsem asi 3x BOP (v top 10) za první 2 měsíce a začal jsem si plánovat alespoň 200 USD každý měsíc do profitu a pak 10 měsíců nic :)) Raději to nesledovat...

Každopádně ten Hit, kterej si měl (myslím 700USD někdy v aprilu) by mi stačil na celej rok :)
Lance
 
Príspevky: 24
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 06 Sep 2010 11:05

Presne tak, ja to mam tak ze som mal asi 3x v zivote mesiac ked som spravil 3-4 tickety, a zvysnych 30 mesiacov absolutne nic...

Naposledy v tom marci som dal inak $1k za vyhru vo velkom orbite a tusim $550 za split 3/4 v malom orbite, a vyhral som tusim 4 tickety, ktore som uz minul, teraz v auguste som nemal s cim hrat :( A to som dal tento rok uz 12k ci kolko SNGcok.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod 7castle 07 Sep 2010 22:10

Zajtra letim do Dublinu, zistil som ze ide aj Trifecta, takze bude vacsia sranda, kazdopadne ma narok maximalne splitnut so mnou v HU, lebo ine ako prve miesto neberiem 8-)

Za tento príspevok od 7castle poďakovali :
APminer
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG pro, MTT newbie & live doomswitch

Odoslaťod yegon 07 Sep 2010 22:53

nieze neberies ale sa ani nevracaj :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!