7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod yegon 18 Sep 2010 23:30

turnaje su proste krasna vec a satelity zvlast :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod 7castle 20 Sep 2010 01:57

Dnes som opat dal vsetky kvaldy na Prahu, nejaky ten PCA rebuy, nejake stepy, nejake MTT, tulipany som necakal, ale aspon jeden random hit by som prijal, ale marne :(

Ale ine som chcel. Tento mesiac som sa sustredil na vsetko ostatne, SNGcka som hral len obcas, ale vysledky stoja za to... nejak som nedodrzal ignoraciu luck analyzera, takze viem ze je to nielenze -$3k realne, ale aj -$1.8k adjusted :bad:

Asi to dospelo do bodu, ked sa musim realne zamysliet ci to este beatujem :o Nejak to prestava byt sranda, uvedomujem si ze tych regov je tam neskutocne vela, ale aj tak mam pocit ze takto to nejak nema byt :( Uz minuly mesiac som bol ledva v pluse, a teraz toto...

Kedze som na satelitoch minul vsetko co som mohol a po tychto vysledkoch na SNG mam BR na kritickej hranici, koncim zo satelitmi, a idem cely oktober poctivo pracovat, zavriem sa a nevyjdem z pracovne, mam 302k VPPs a chcem skoncit na 400k, na to bude treba vyse 4k SNGciek. Kedysi som chcel mat $1/game profit, teraz uz budem uplne spokojny ked skoncim BE.
Prílohy
7castle_september.png
7castle_september.png (21.71 ) Zobrazená 2265 krát
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod yegon 20 Sep 2010 07:33

vcera som akurat pozeral video o variance a boli tam robene simulacie s 3ptbb/100 winnerom v priebehu 100k hands a mozne vysledky boli kdekolvek od 15ptbb po -2ptbb/100

je asi nerealne predpokladat ze sa niekto z nas niekedy dozvie aka je jeho skutocna winrate/roi - mnohi z nas mozno nikdy nezistia ci su vobec winning players. Hlavne v disciplinach kde winrate je mikroskopicka ako SNG a variance tym padom uplne obrovska

vzdy som obdivoval ludi ktori dokazali povedat ci maju v urcitej hre/linupe edge - ja to nedokazem, lepsie povedane myslim si ze mam ale vysledky tvrdia nieco ine :)

mas pocit ze vidis od ostatnych hracov chyby ktore ty nerobis, resp. ze vacsina superov robi viac chyb nez ty?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod ___Mortylen___ 20 Sep 2010 08:27

7castle, bezis mimoriadne zle. Co som mal moznost vidiet, tak uplne :bad:
Highlight pre mna, bubble na $114 SnG, krasne to hras ninja stylom, bijete sa s dalsim 2BB shorstackom, ktory ma na Teba poziciu (a tym padom Ta hitne BB skor ako jeho) asi dva levely a par epickych hier az ked dojde na tu najepickejsiu. 7castle is BB (400/800/50) and is all-in asi 680. UTG dalsi short ma asi 700 a ide allin. Bigstack 7,5k shipuje allin a SB 4,5k overcalluje.
Handy: 7castle A10, UTG TT, BTN AK, SB A4. Na flop sa vyruti case eso a BTN vyhrava cele SnG a 7castle konci 4ty aj ked porazil UTG ale UTG mal o zdibecek viac chipov. :bad: Ostatne SnG standardny bad run ale aj tak. Jedneho by jeblo. Vzdy ked si to zapnem 7castle lieta ako handra na super standard spotoch, lenze akosi uber unlucky... :smoliar:
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod ___Mortylen___ 20 Sep 2010 08:32

yegon napísal:mas pocit ze vidis od ostatnych hracov chyby ktore ty nerobis, resp. ze vacsina superov robi viac chyb nez ty?


This.

Lepsie sa to asi ani neda formulovat. Ked uz aj na vzorke 1 000 000 SnG je nezanedbatelna odchylka od true ROI, tak nase skutocne ROI asi nikdy nezistime, ale co vieme z istotou je, ze ten trotl to hra ako trotl.
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod dzejkej 20 Sep 2010 09:08

yegon napísal:vcera som akurat pozeral video o variance a boli tam robene simulacie s 3ptbb/100 winnerom v priebehu 100k hands a mozne vysledky boli kdekolvek od 15ptbb po -2ptbb/100


To si pozeral to nove WiltOnTiltovo video na DC alebo to bolo nieco ine?
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod yegon 20 Sep 2010 09:51

hej to wiltove o bankroll managemente - pustil som si to popri turnajoch ako pozadie :) celkom dobre video
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod trikoza 20 Sep 2010 10:54

najvyssi cas prejst na cashku :gl:
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod 7castle 20 Sep 2010 12:15

yegon napísal:mas pocit ze vidis od ostatnych hracov chyby ktore ty nerobis, resp. ze vacsina superov robi viac chyb nez ty?


Samozrejme, a preto je to prave frustrujuce. Ja som si vedomy ze za session spravim 1-2 blbosti lebo neprinutim mozog zamysliet sa nad tazsou situaciou a kliknem v autopilot mode (tohto sa neviem zbavit, uz som to viac krat pisal), zapisem si okolo 15 push/fold situacii, z ktorych spatne 8-10 vyhodnotim ako super, 1-3 ako zle, 3-5 ake neurcite, obcas sa stacknem early v hnusnych spotoch kde vacsinou usudim ze asi som nemusel (ale ked to raz v podobnej situacii neurobim vzdy je to strata value).

Ale okrem toho mam uplne vytunovane range, regovia ma early neprehravaju, a hlavne vsetkych okolo s vynimkou par HS regov vidim nonstop robit kraviny (reshovovat EP raisy s AQ a pod).

Nerozumiem tomu vobec uz, ver mi ze ja chapem tu silu variance, ale toto trva uz od marca tusim :shock:

Ako mne je jasne ze na to, aby som hral ziskovo 114s by som ich musel hrat ovela menej, lebo tam uz je ten field fakt husty (aj ked ja tam tableselectujem strasne, takze urcite su 114s co hram viac soft ako priemerna 60s). Ale tu nejde o 114s, ja uz prestavam byt ziskovy na 38s, a na 60s som uz v sialenom longrune brutal v strate :(

No nic, ako vravim, vratim sa z Prahy, zavriem sa, otocim 4k turnajov, to uz je dost na to aby som spravil nejaky zaver, a na konci oktobra to cele nejak prehodnotim.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - busto soon

Odoslaťod tomisumi 20 Sep 2010 13:36

Držím palce :Bravo:
tomisumi
 
Príspevky: 504
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 15 krát/10 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!