7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Ivo 19 Apr 2009 19:00

yegon napísal:z toho si nic nerob to su 7castlove zachvaty kreativity :) popracuj na tom aby sa ti netriasli ruky ked na flop pride overcard a nabuduce ho vyberies :)

yegon, hrám už dosť dlho na to, aby som si ovládal trašľavku. Ale inak to môže byť znak aj dorej aj zlej ruky.
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod yegon 19 Apr 2009 19:41

heh to bola len moja snaha o vtip

a mas pravdu mne sa veru trasu ruky ked dostanem AA ovela viac nez ked bluffujem :)

no minimalne mas dobry read teraz a budes vediet ze Ax mas proti 7castlovi na A high boarde hrat bet flop, check/call turn aj river
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 19 Apr 2009 20:59

7castle napísal:Inak, aby som nezabudol, keby mal niekto chut investovat, zvazujem stakeovanie na tie 500 Euro SNG freezouty, ak by mal niekto zaujem poslite sukromnu spravu.


Hehe aby nedoslo k omylu, ja hladam niekoho kto by mal chut ciastocne financovat BI mne, nie naopak 8-)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod w4444x 19 Apr 2009 22:33

ceknni ss
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 25 Apr 2009 11:45

Tak som sa vcera zucastnil na 100 Freez v Alline.

Ako uz pisal Horsey, ktoreho som tam spoznal a stretol, bol trosku chaos lebo sa zacalo neskor, ale inak fajn turnaj, so standardnym koncom, vypadol som 9. z asi 50, ITM bolo 6. Po strasne dlhom case mi islo na zaciatku, celkom akcny stol sme mali ale obcas som hitol a ludia celkom platili, takze som mal po 3 leveloch z povodnych 20k asi 43k. Potom som v zaujimavej hre pustil asi 31k, padol na 12k, odvtedy som az do konca turnaja v zasade kazdy jeden orbit pushol jednu ruku a stale sa drzal na 8-10BB (nikdy ma nezavolali), az poslednu ruku pred FT som bol AI PF 87s vs 66 a vyhral, ale zase som mal len 8BB na FT lebo sa zvysili blindy.

Prvy push JJ nabehol do AA, dovi dopo.

Nove priestory su naozaj velkoryse, ked to chalani dokoncia tak to moze byt OK. S fajcenim je to hroza, vysoke stropy su ale fajci sa pri stoloch a o odsavani nemozno hovorit...

Co mi ale fakt trochu vadi, ze stale akoby nebol zaujem zlepsit mnoho veci, v ktorych tento klub zaostava za Hronom. Chapem ze je to klub, a nechcem aby dealeri mali klubove tricka a pod, ale

1. Stale sa tu dotacaju karty, a vela ludi to chce, kedze su na to zvyknuti.
2. Presadzanie hracov pri rozpustani stola nema velmi system.
3. Mimoriadne divne "pravidla" foldovania kariet hraca ktory nie je pri stole, niekedy mizli karty hned, ale inde sa akoby cakalo ci hrac "nedobehne".

Tiez nebola idealna struktura, 30min blindy, 20k stack, co je akoby deep, ale zas brutalna struktura blindov, od isteho casu bol stale avg. 10-13BB, co je podla mna dost o nicom. Nie je mi celkom jasne, preco sa neda hrat standard, t.j. 10k stacky, blindy povedzme 30-45min, ale levely naozaj postupne (tento treti faktor je podla mna najdolezitejsi preto, aby bol stale rozumny avg).
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod 7castle 25 Apr 2009 11:59

No a este funky handa spomenuta vyssie, ocenim akykolvek komentar.

Blindy 200/400 bez ante, ja 43k. Niekto UTG limp, tight hrac Robo prezyvany Slniecko (obcas kreativny) MP raise 1500 (so stackom cca 31k), ja 7 :heart: 5 :heart: call. Je to hodne loose, ale mal som stack a veril som si po flope. Vsetci fold, BB call, limper call. Trochu vacsi pot ako som chcel, 6k, ale mam na vsetkych poziciu.

Flop 8 :heart: 6 :heart: 8 :spade: . Check, check, PFR bet 2.5k, ja raise 7k. Chcel som vytlacit zvysnych 2, jeho som tipoval na 2 overs, ktore bolo jasne ze foldne, overpair, z ktorych by vacsinu mal foldnut, a keby nie, ziskam turn zadarmo. Prvi dvaja fold, on call. Turn 4 :diamond: , pot 20k, jemu ostavalo 22k (hoci som myslel ze menej, tak 17k), on check. Kedze ma zavolal PF, videl som tri moznosti, jednak monster s 66 (malo pravdepodobny), potom fakt silny overpair s jednym :heart: , alebo 2 overs s FD, ktore sa bal reshipnut na flope.

Kedze FD tvorilo z mojho pohladu slusnu cast range, rozhodol som sa betnut, ak by mal overpair tak by mal 4 outy takze check behind by bol asi lepsi, ale chcel som davat chipy do potu kym so vpredu. Mensi bet by krical ze mam nuts, tak som dal AI (co bol ale aj tak PSB). Slniecko insta call s 88 :wall:

2outer na river sa nekonal.

Stale nie som celkom rozhodnuty ci bol AI na turne good. Samozrejme neriesim co mal, vychadzam z toho ze na 90% mam na turne nuts, ide o to ci to betovat, alebo mu dat free card na 4outer ked ma overpair, resp. 9outer ked ma vyssi FD, a zaroven skusit catchnut bluffy na riveri, pripadne tiez usetrit ked ma FH (poker predsa nemoze mat :lol2: ). Tipujem ze na riveri Q :club: co dosiel by betol tak 8-10k (aj to sam odhadol), co by som asi len zavolal).
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Slniecko 25 Apr 2009 12:23

vidis, vidis, to mas za to ze hrac blbosti :D Nemal by si tolko pozerat tie filmy s panom Jamesom B.
a co to znamena "obcas kreativny"?
Obrázok používateľa
Slniecko
 
Príspevky: 40
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod palo1973 25 Apr 2009 15:27

-naozaj by si 8-10 k bet len zavolal na riveri Q?vsak realne ta tam bilo len 66,kua musi to byt fajn pocit pocut od supera all in ked drzim quads :evil:
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod Slniecko 25 Apr 2009 20:05

tak este ta bilo aj 68 a nezabudaj na staru mudrost "nikdy netahaj postupku do sparovaneho boardu" :o

no a co sa pocitu tyka, nuz, neni to zle ked si lames hlavu jak vytiahlut penaze zo supera a on ti to takto ulahci. za to divadielko okolo by ma zobrali aj do narodneho 8-)

v kazdom pripade sa tesim na odvetu :gl:
Obrázok používateľa
Slniecko
 
Príspevky: 40
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: -1

Re: SNG world - 7castle's blog

Odoslaťod mathew1982 26 Apr 2009 02:23

Nahodou som vtedy bol pri tom stole a zamyslel som sa nad tou partiou. V hre sa casto limpovalo, utg limp, tight hrac raise 3,5BB.
Pri Blinodch 200/400 podla mna call nie je ziskova hra, navyse s hracmi za sebou. Ja by som tu nehral ani JTs.. Teraz prisiel priaznivy flop. Aky moze byt asi range hraca, ktory dovtedy hral dost tight raisoval? Mohol mat par 88+ , AK, AQ,max este AJ, KQ ale to je podla mna menej uveritelne... ten par je ale najpravdepodobnejsi. Teraz bet 2.5 do potu 6k. 4 ludia in, dost scary flop aj pre overpair, na ktory by asi betol apson 4k. Mozno este AK, AQ a pokus o steal , kazdopadne reraise na flope bol najspravnejsou volbou, jednak este stale mozes fold, teraz ti foldne AK, AQ off, jednak nie je pre neho lahke s overpairom callovat taky bet, nakolko sa s jeho stackom pri tychto blindoch dobry hrac nechce stacknut na overpair, kontroluje si vysku potu, tym padom ziskas zadarmo kartu, pretoze je pravdepodobne, ze ti checkne turn a to je to co v tomto pripade chces. Ked ti calloval reraise, prisla pre teba ta najlepsia karta 4d. Teraz mas hotovu ruku a chces maximalizovat zisk, tahat value. V tomto pripade by som mu veril AK, AQ suited, alebo ten overpair. 66 alebo 88 samozrejme malo pravdepodobne :D Ty si to odpalil all inom. Este predtym si treba polozit otazku, aky je range supera s ktorym mi toto zaplati? 80 percent fishes na tom nasom stole by sa tam asi na QQ+ stackla na tom boarde ale..Kedze pot bol uz vtedy okolo 20k, river karta dana zadarmo by bola chyba mohol by si stratit cely pot,nakolko tym ze calloval tvoj reraise ukazal znacnu silu, alebo silny draw, all in na turne podla mna nebol zly. Jednak ten str8 sa tazko cita, tam bol reraise na flope cim si reprezentoval overpair a mas sancu, ze sa ti stackne s nejakym KK, pretoze ten tvoj all in mohol vyzerat ako protekcny bet. Keby si nedal all in, ale nahodil, hra by dopadla podobne, pokial by neprisiel scary river. Az na ten call pf to bola podla mojho nazoru bezchybne zahrata hra.
mathew1982
 
Príspevky: 16
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 6 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!