7castle's "it was nice but it's over" blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 23 Dec 2009 00:14

Moj online rok 2009.

Bol dobry.
:good:

Zacal som hrat koncom januara, naplno som hral od februara do aprila. V maji zacala priprava na USA, kde som bol 6 tyzdnov, prvu polku jula som sa este rozkukaval doma, a od polovice jula az po zaciatok decembra som opat intenzivne hral.

Plan bol zacat na 16tkach, od aprila prejst na 27s-38s, v auguste byt SuperNova, koncom roka pridat 60s a uhrat minimalne 200k VPP milestone. Z tohto pohladu je to cisty fail. :wall:

Az do konca septembra so hral totiz len 16s. V marci/aprili som nemal pocit ze som dost dobry na prechod vyssie, potom prisla pauza, jul bol vyborny a uz som sa chystal, ale august bol zly, potreboval som cashoutovat, takze BR, pohoda a dobry pocit z hry sa u mna stretli az koncom septembra.

Prechod vyssie sa vydaril, chytil som skor upswing ako naopak, 27s som bol sice BE, ale na 38s som mal snad najlepsie vysledky zo vsetkych regov za to obdobie vobec, takze super. Rychlo som uhral SN, rok zakoncim na nejakych 125k VPP.

Cele to trvalo teda dlhsie ako som chcel, ale aj tak som spokojny. Bol to moj prvy rok co sa tomu venujem poriadne, takze to beriem tak ze som sa rozbehol. Tiez som mal na hru velmi zle podmienky, co sa vdaka stahovaniu ktore intenzivne pripravujem (a kvoli ktoremu uz 2 tyzdne vobec nehram) by sa to malo dramaticky zmenit. :poklona:

Okrem 9man SNGcok som vlastne nic nehral. Za FPP som hraval najprv tie 5400 kvalifkacie na SM, odkedy sa zjavili 280FPP 6max hyperturba som presiel na tie a je to super. Parkrat som si dal kratku session 180manov, zaciatkom roka som dal par stepov, hral som malinko MTTciek, vsetko bez vyraznejsieho uspechu (ale bolo toho skutocne malinko dokopy). Samostatna (a tragicka) capitola je BOP (Battle of Planets), na to ze som dal cca 18k SNGcok som uhral 1 (!) ticket do turnaja a par top30 umiestneni, co je cista katastrofa.

System som mal uplne jednoduchy, v zasade som hraval len v pracovne dni od 14-18, doobeda je problem vstat, pred obedom je malo casu na session (a tiez sa pomaly otvaraju stoly), cize zacat sa dalo az poobede a vzhladom na podmienky doma (pocitac de facto na kuchynskom stole v strede malej kuchynobyvacky :o ) som okolo 18 stracal moznost sa sustredit, takze som vzdy koncil. 4hodinove sessions sa ukazali ako idealne, je to cca 100 turnajov, je to idealne na objem, ale zaroven este nie som unaveny. Vikendove/vecerne sessions boli raritou, iba ked nahodou manzelka ( :heart: ) zurovala alebo bola mimo.

Co sa velmi tesim ze ma to stale bavi. Tohto som sa bal asi najviac, ako to budem zvladat, ale zatial je to ok. Parkrat sa mi stalo ze sa mi az tak nechcelo zacat, ale ked uz do toho vpadnem tak uz idem naplno, a motivuje ma vyhravat.

Za maximalne pozitivum povazujem ze som mal minimalnu variaciu, v zasade sa mi darilo mat skoro pravidelny mesacny profit, s tym ze ku koncu roka po prechode vyssie sa mi solidne zdvihla winrate, cize keby som dokazal urobit nejaky volume (co bola dost bieda, a tento December so 750 turnajmi tomu nasadil korunu), tak by to uz mohlo byt naozaj dobre. Myslim ze nizkej variacii mam aj vdaka vybornej odolnosti voci tiltu, v SNGckach som tak doma ze ma tam uz nic nerozhadze, a najma v druhej polovici roku uz som tie dni, ked nejde vyhrat ruka, bral skor s usmevom ako naopak 8-)

Sumar 2009 vo vysledkoch:

$16: 15k games, 7,2% ROI
$27: 2.5k games, 1,4% ROI
$38: 1.5k games, 11,5% ROI

Aj ked ako vravim 16tky hram uz 3 mesiace len obcas, tak ostanem v Sharkscope leaderboarde v top10 v total profite tento rok, nie som daleko od top20 ani v 27-38 (hoci to naopak hram len 3m), ale kedze v decembri som hral malo a uz asi nebudem vobec, tak to nestihnem.

Do konca roka este planujem postnut samostany post o planoch 2010.
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod tucniak 23 Dec 2009 00:30

veri najs 8-) :gl:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 23 Dec 2009 00:37

pekne borec a GL, potom ma to niekedy naucis :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Marky 23 Dec 2009 01:20

Jde videt, ze spion nevi :) letos bych si tez neskrtla..

Libi se mi shrnuti roku, vypada to pekne :) stejne jako blog, taky chvalim. Nekolikrat jsem se divala, jestli hrajes na starech, ted aspon uz vim, kdy to mam zkouset.
Marky
 
Príspevky: 8
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Ivo 23 Dec 2009 11:42

GL do 2010 chlapče a kam sa sťahuješ?
Ivo
 
Príspevky: 420
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 18 krát/11 krát
Karma: 2

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod trikoza 23 Dec 2009 12:02

GL paradny report... a znova sa pytam, kedy bude kolaudacia?? :evil: :D
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod yegon 23 Dec 2009 12:29

trikoza napísal:... a znova sa pytam, kedy bude kolaudacia?? :evil: :D


len by to chlastalo tito mladi ludia :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod Mayday 23 Dec 2009 14:47

nice report. paci sa mi, ako si venoval pozornost iba iba pozitivnemu online roku a nezaoberal sa live kakadami, ktore si podostaval :) gl do roku 2010 a nech sa ti prelomi smola aj live a nech ti fici online :Bravo:
Mayday
 
Príspevky: 1148
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 31 krát/24 krát
Karma: 14

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod 7castle 23 Dec 2009 20:25

Vdaka vsetkym, stahujem sa na BlackWater, vsetko ide v zasade hladko smerom k deadlinu 25/1, az na **** T-Com ktory ma siroko daleko jediny kable a zacinam mat obavy ze ma do polky februara nepripoja takze budem stale v nejakom provizoriu :(

Trikoza kolaudacia urcite bude ale gamblerov si do bytu nepustim :D
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: 7Castle's blog - SNG madness & live misery

Odoslaťod emaestro 27 Dec 2009 13:20

Vše nej do nového roku.
Chtěl bych se optat, když je to SnG blog, zda neznáte ještě dobrá videa co se týče SnG. Zatím znám ty skvělé od 7castle(zejména bubble play) a viděl jsem i jedno od hráče yegon, které bylo také velice dobré. Stačí to klidně do pošty sem, ať nespamuju toto forum.
Předem díky a přeju pěkný zbytek svátků a úspěšný Nový rok
emaestro
 
Príspevky: 4
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!