Brejciho blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 11 Júl 2014 16:12

Pre skusenych hracov mozno nie zaujimava handa, ale mne robi akosi problem :fish:

BTN: $5.82
SB: $8.36
Hero (BB): $5.00
UTG: $5.14
MP: $5.30
CO: $4.93

Pre Flop: ($0.07) Hero is BB with J :heart: J :diamond:
3 folds, BTN raises to $0.10, SB raises to $0.30, Hero calls $0.25, BTN calls $0.20

callujem JJ IP vs neznamy hrac, za 55 hands 17/13/5 , BTN je passiv fish

Flop: ($0.90) 7 :club: 6 :club: 6 :diamond: (3 players)
SB bets $0.43, Hero calls $0.43, BTN folds

cbet callujem. Nechavam mu siroku range a myslim ze raisom by som vytlacil z hry vela hands, s ktorymi by blufoval neskorsie streets. Keby som raisol a on 3b / shove tak by som si nebol isty callom a keby callol raise tak by som si nebol isty hrou na vela turn a river kartach...

Turn: ($1.76) T :club: (2 players)
SB checks, Hero bets $0.85, SB calls $0.85

Neviem ci tu cbetuje A :club: alebo K :club:, kazdopadne mu nechcem dat river zadarmo, ak ma flush draw, pripadne straight draw / gut shot alebo dve overs...Sizing dobry, zly ?

River: ($3.46) 9 :heart: (2 players)
SB bets $1.66, Hero folds

No a tento river bet mi robi najvacsi problem :D Neviem co si mam mysliet... :huh:
ten sizing mi skor hovori, ze chce call ale neviem ci valuebetuje horsie na takomto boarde...Ako z jeho pohladu tiez nevyzeram nejak super strong, ale tak middle pary a suited connectory tvoria u vela hracov znacnu cast cold calling range na tychto limitoch



:spax: :spax: A pre video priaznivcov oznamujem, ze video z mojej live session je uz hotove, uz len spojim v nejakom programe video a zvuk a postnem ho tu :w4444x:

Za komentare vopred dakujem :gl:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod ondoko 11 Júl 2014 20:46

ja by som siel 4bet/call s JJ na tychto poziciach

as played callujem river, mas na to pot odds - aspon raz z 3 pripadov by si mal v showdowne vyhrat

na turne si mohol o nieco viac betnut

Za tento príspevok od ondoko poďakovali :
Brejcinho
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 12 Júl 2014 03:03

Tak reku ze dam dnes shot na NL10...po 200 handach paradicka :wall:

Spoiler:
Obrázok


Tak som to radsej nastvany vypol a dal si NL5. Tam to nebolo o nic lepsie, typci robili super calls mojich 3b a session sa nevyvijala podla predstav...

Nakoniec sa to celkom rozbehlo a to pridavam 2 handy ktore celkom dopomohli vysledku :lol2:

http://www.boomplayer.com/cs/poker-hands/Boom/9826676_8ACFE0D70B

Medzi tym spravil nieco podobne a do tretice este raz :

http://www.boomplayer.com/cs/poker-hands/Boom/9826680_5EB9228253

:vlade: :vlade:

Spoiler:
Obrázok
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod magorko 12 Júl 2014 08:25

myslim ze to JJ je v pohode zahrane, call aby si udrzal rybu v pote hlavne ked 3bettor vyzera tight a moc EV+ tam stackoff nebude preflop vs coldcall kde ti pridava EV este ryba aj ked budeme sharovat equity, ale to neni az tak spatne pretoze tu rybu dostaneme ked trafi nejaky par a nam dojde fajn board na stack off

na riveri nemozem prist aky bluff by tam takto zahral, ak je to nejaky 1tabler tak by som to calloval, aj ked na NL5 sa to da callnut asi aj proti regom, ktori tam budu vymyslat blbosti s horsim ako blockbet

Za tento príspevok od magorko poďakovali :
Brejcinho
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 14 Júl 2014 23:47

no moje video nemalo ziadne ohlasy, ale pozrel som si ho este raz a nebol som uplne nadseny z mojej hry, tak som ho vymazal...

Pozeram Yegonove video z NL 200 zoom, paci sa mi hlavne koncept polarizovanych cbet ranges ktore spomina vo videu. Casto o tychto zalezitostiach pocuvam z videi od P. Galfonda, ktoreho som velky fanusik 8-) (btw. to OMG z nazvu blogu je z OMGClayAiken keby daco ;) )

Otazka na vas, skusenych grinderov, co si myslite o pouziti polarizovanych cbet ranges na NL10 ? Je to dobry napad, alebo je lepsie mal linearne range a polarizovane nechat na vyssie limity, pripadne polarizovane hrat iba proti regom a nie proti fishkam ??

Za odpovede vopred dakujem :gl:

Link na Yegonove video, ak ho este niekto nevidel...
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 15 Júl 2014 03:02

Jedna high light handa z dnesnej session vs loose passiv fish...Dufam, ze aj ja raz vo svojej pokrovej kariere budem vediet taketo callovat :poklona: :lol2:

Spoiler:
BTN: $5.52
Hero (SB): $9.52
BB: $5.07
UTG: $4.13
CO: $5.90

Pre Flop: ($0.07) Hero is SB with J :spade: Q :club:
2 folds, BTN raises to $0.10, Hero raises to $0.35, 1 fold, BTN calls $0.25

Flop: ($0.75) 9 :spade: 6 :spade: K :diamond: (2 players)
Hero bets $0.32, BTN calls $0.32

Turn: ($1.39) 6 :club: (2 players)
Hero checks, BTN bets $0.66, Hero calls $0.66

River: ($2.71) K :heart: (2 players)
Hero bets $1.05, BTN calls $1.05

Final Pot: $4.81
BTN shows 3 :club: A :club: (two pair, Kings and Sixes - Ace kicker)
Hero shows J :spade: Q :club: (two pair, Kings and Sixes)
BTN wins $4.61
(Rake: $0.20)
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 16 Júl 2014 19:44

Tento mesiac zatial vyzera celkom nadejne...poslednych 7k hands si zo mna variacia robi prdel, hlavne proti typkom typu 82/30 a podobne :smola:

Co sa tyka volume, 36 hodin je dost malo, do konca mesiaca chcem dat nejakych 50-60 uvidim ako mi to vyjde. Zajtra vecer vyrazam do Budapesti a z tade na par dni do Moskvy, tak si hadam oddychnem a naberiem nove sily...

Za chvilocku mam 10 BI reward

Obrázok

Graf za tento mesiac vyzera sice dobre, ale mohlo by to byt ovela lepsie :river: Ked sa vratim z vyletu este chvilu budem pinkat NL5 a uz pomaly tam budem pridavat NL10, ktoru som uz parkrat shotoval, ale nedopadlo to podla predstav :w4444x:
Spoiler:
Obrázok


Zaciatkom augusta uz chcem hrat iba NL10 a dat ten mesiac 60k hands co bude personal best :mortylen:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 23 Júl 2014 14:06

Tak som spat, Moskva je krasne mesto, urcite odporucam navstivit :)

Doobeda som si na chvilu zapol par stolov a na jednom stole sedela fishka, ktoru som si vyhladal a ukazalo mi, ze sedi aj na NL25 deep stole, tak som si ho pustil a sedela tam sama, tak reku dam si HU s fishkou, bude to lahoda :lol2: Opak bol samozrejme pravdou, za par desiatok hands som celkom dost prehral, tak som sa na to vykaslal, ale aspon som dostal priucku ze to nemam robit :D Sice troska drahsia na moje pomery, ale aspon si to dobre zapamätam...

:evil: :river: Idem makat dalej, mam na com pracovat... :evil: :river:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 27 Júl 2014 16:44

Ked si z teba robi variacia prdel :lol2:

heads up turnaj na micro millions, 2. kolo vs. mega fish :crazy: :

all in pre , bodnutie do chrbta
Spoiler:
Obrázok

all in turn, kopnutie do vajec
Spoiler:
Obrázok

a na rozlucku do hlavy :lol2:
Spoiler:
Obrázok

Taketo super skusenosti mi vzdy pripomenu, preco hravam cash games :D

PS - ja viem, ze nikoho nebavi pocuvat bad beat story, ja som sa chcel iba pochvalit :D
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: OMG Brejciho Blog

Odoslaťod Brejcinho 29 Júl 2014 19:00

Kedze mi akosi chybala motivacia, pridal som sa do Satanovej challenge s tym, ze odohram za august plus 4 dni z jula 125 hodin, co bude ovela ovela viac, ako bol moj personal best...

Plus som si vypol v reportoch v HM aby mi ukazovali net won a win rate ,taktiez na P****Stars som si nastavil auto buy in na stoly, co som mal urobit uz davno :D ale aspon ani tam neuvidim kolko mam na ucte...vysledky budem pozerat cca kazde dva tyzdne...

Odohrate hodiny budem pridat do : http://www.pokerportal.sc/poker-diskusia/blogy/12300-t16567-20.html#p203787

A myslim, ze troska zacnem spamovat aj Pokrove partie, lebo je to tam dost mrtve a skusejsi sa budu moct popri grinde zasmiat na mojej hre :lol2:

Let the challenge begin & grindu zdar ! :evil: :river: :river:

Za tento príspevok od Brejcinho poďakovali :
vlade
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 3 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!