FR/6max grind - magorko

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod sudden 03 Sep 2011 14:18

paradny blog :poklona: :poklona:


dostal som sa k precitaniu az vcera, vzdy ma ta FR predpona nejako odradila, bal som sa, ze to bude po francuzsky :D uprimne necakal som, ze moze byt nieco zaujimave na grindeni low stakes FR, takze som tomuto blogu nevenoval pozornost, az ked som si vsimol, ze je tu celkom dost prispevkov za kratky cas tak som to checkol a bol som pozitivne prekvapeny :good: tvoje pracovne nasadanie, 200 hodin 24-tablingu mesacne, to je pre mna uplne sci-fi :)

spominal si tu ciel dostat sa na NL100 a tam dat SNE, ze vyssie uz ist neplanujes, to sa mi zda celkom netradicne, aky mas na to dovod ? (samozrejme nemam nic proti, len zvedavost :) nizka winrate, vyssia variance, velke swingy na midstakes ?
predpokladam, ze uz to mas spocitane, kolko hand potrebujes odohrat na NL100 na dosiahnutie SNE ? pokial viem tak dogmeat to dal tiez na FR ale na midstakes, takze volume na NL100 musi byt asi dost brutal


:gl: :gl:
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 04 Sep 2011 01:11

sudden napísal:paradny blog :poklona: :poklona:


dostal som sa k precitaniu az vcera, vzdy ma ta FR predpona nejako odradila, bal som sa, ze to bude po francuzsky :D uprimne necakal som, ze moze byt nieco zaujimave na grindeni low stakes FR, takze som tomuto blogu nevenoval pozornost, az ked som si vsimol, ze je tu celkom dost prispevkov za kratky cas tak som to checkol a bol som pozitivne prekvapeny :good: tvoje pracovne nasadanie, 200 hodin 24-tablingu mesacne, to je pre mna uplne sci-fi :)

spominal si tu ciel dostat sa na NL100 a tam dat SNE, ze vyssie uz ist neplanujes, to sa mi zda celkom netradicne, aky mas na to dovod ? (samozrejme nemam nic proti, len zvedavost :) nizka winrate, vyssia variance, velke swingy na midstakes ?
predpokladam, ze uz to mas spocitane, kolko hand potrebujes odohrat na NL100 na dosiahnutie SNE ? pokial viem tak dogmeat to dal tiez na FR ale na midstakes, takze volume na NL100 musi byt asi dost brutal


:gl: :gl:



moj ciel je zarabat okolo 10k mesacne, viac je pre mna myslim ze uz zbytocne :), ale ak budem crushovat NL100 tak urcite budem skusat ist vyssie
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 04 Sep 2011 19:26

rozhodol som sa ze uz nebudem updatovat po sessions, ak by chcel niekdo videt daily update tak je na 2+2 foru, sem budem prispievat podla chuti

dnes som odohral len 5k ruk pretoze mna rozbolela hlava a rozhodol som sa to vypnut, bol som minus 120 a este mi crackli AA takze -170 na konci session, vobec sa mi tento mesiac nedari aj ked mam uz slusny profit (vdaka volume)

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 07 Sep 2011 04:19

dnes som odohral malo, necitil som sa dobre a nemohol som sa dobre sustredit, tak som sa rozhodol dat si volno, tento mesiac sa mi vobec nedari :( dufam ze chytnem poriadnyyy heater nasledujuce dni

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 11 Sep 2011 22:35

tak tento mesiac sa mi vobec nedari, ci je to v allinoch alebo celkovo ked hram postflop, vzdy trafim do coolera :/ dufam ze v druhej polovici mesiaca to zacnem zase crushovat, takto UGLko nebude

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 16 Sep 2011 22:45

pred dvomi dnami som konecne isiel nad EV, aj ked som este nechytil poriadny heater, ktory by som si snad aj zasluzil, mam problem s volume (5 volnych dni tento mesiac) chcel som si dat lockdown na dva tyzdne a len hrat, ale vydrzal som to len vcera, dnes som to vypol a nedokazal som sa donutit k dalsej session, no pokusim sa odohrat co najviac sa len da do konca mesiaca (chcel by soma spon tych 200 hodin)

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us

Obrázok

Uploaded with ImageShack.us
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod Chlpo1989 16 Sep 2011 22:46

Dokazes sa sustredit 10 hodin?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod buschle 16 Sep 2011 23:03

tento blog som objavil len nedavno ,
nechapem ako niekto kto to nici tak pekne ako ty moze byt tak mimo v tom ze si neustale myslis aky mas badrun , ved si vkuse v hotrune.

Za tento príspevok od buschle poďakovali - 2:
tomiG, tucniak
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod magorko 16 Sep 2011 23:26

Chlpo1989 napísal:Dokazes sa sustredit 10 hodin?


vo vacsine pripadov to zvladam, ak nie tak to proste vypnem aj ked vacsinou ked to vypinam tak kvoli tomu ze som velky + alebo - popripade by som chcel robit nieco ine nez poker

buschle napísal:tento blog som objavil len nedavno ,
nechapem ako niekto kto to nici tak pekne ako ty moze byt tak mimo v tom ze si neustale myslis aky mas badrun , ved si vkuse v hotrune.


graf ide spravnym smerom, winrate je slusna ale myslim ze moja realna winrate je o nieco vyssie, myslim ze triafam do top range viac nez by som mal, su tu aj hraci ktori to dlhodbo porazaju na 7BB/100 a ja myslim ze moja realna winrate je okolo 3-4BB ked hravam deepstack stoly

za posledne 4 mesiace mam 2.4BB/100, tento mesiac je to 2.25BB/100 a myslim ze kazdy mesiac hrajem lepsie
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR grind - magorko

Odoslaťod tucniak 16 Sep 2011 23:33

hej ale hraju ti hraci tolko stolov ako ti a take volumes?predsa len pri 4 tableni a 30k hand mesiac skratka dokazes venovat jednotlivym hands predsa len viac pozornosti, ci..?

je to tradeoff, nieco za nieco
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!