FR/6max grind - magorko

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod buschle 16 Feb 2013 12:36

pri tych tvojich grafoch by som si skor predstavoval nieco ako : magorko crusing nerds left and right :D
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod magorko 18 Feb 2013 18:48

Obrázok

volume fakt nic moc tento mesiac, ked uz sa snazim nieco odohrat tak nefunguje internet, takze to radsej ukoncim nez aby som tam tiltoval a kazdu druhu ruku isiel timebank, do toho som musel vybavovat banku/nove byvanie + este musim zrusit staru banku, vela krat som sa spatne vyspal a zase sa mi nechcel hrat unavenemu a zaroven som nechcel ist spat aby som nenabural momentalny rezim ktory mi vyhovuje

odohranych hodin 63
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod vlk25 18 Feb 2013 19:22

Nepopísal by si ten tvoj režim ? Ako vypadá tvoj deň, koľko, kedy a aké dlhé sessions máš ? Dik :good:
vlk25
 
Príspevky: 340
Založený: Feb 2011
Poďakoval/li: 35 krát/5 krát
Karma: 2

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod Komedia 18 Feb 2013 19:55

ročný poplatok za záložný internet zarobíš tak za 2-3 hodiny...where is the problem ? :good:
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod magorko 18 Feb 2013 22:48

vlk: okolo 12-13 hodiny na obed vstanem, hygiena/najem sa a potom idem hrat, prvu session takto pustam takmer vzdy, hraje sa mi dokonca najlepsie, akurat su horsie stoly, hravam 1.5-3 hodiny, potom si dam prestavku na jedlo, pol hodiny az hodinu a idem dalsiu session a takto idem stale dokolecka dokedy sa mi chce hrat, najneskor o 4 v noci chodim spavat, takze 3 hodin pred spanim uz nehram poker, prejdem problemove ruky, precitam si knihu a idem spat, vacsinou odohram len dve session za den

komedia: budem sa stahovat za cca 2 mesiace a nechcem sa nikde viazat, takze potom co sa prestahujem tak si vybavim uz poriadny internet, nech s tym nemam starosti, pretoze na tom stracam urcite dost penazi
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod Rocky 19 Feb 2013 10:24

Tiez mam zalozny net od orangu na usbcku cisto len na poker a musim iba chvalit platim za to okolo 5e mam najnizsi balik ale na poker to je OK dokonca sa da na tom aj bezne prezerat net pokial nepozeras nejake videa a je celkom rychly urcite odporucam , myslim ze pre pokroveho hraca povinna vybava http://www.orange.sk/web/internet/mobilny-internet.html
Obrázok používateľa
Rocky
 
Príspevky: 188
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 23 krát/17 krát
Karma: 1

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod Stanley VII 19 Feb 2013 11:28

Ja používam ako záložný net O2, stačí pripojiť telefón ku kompu cez USB kábel a nastaviť na telefóne zdieľanie pripojenia (USB tethering). Mesačne sa neplatí nič, iba za prenesené dáta maximálne 0.5e za deň (ktoré človek ale dosiahne takmer hneď) a viac už neplatí. Aj keď magorko asi centy riešiť nemusí :)

magorko napísal:precitam si knihu a idem spat


Nejakú pokrovú, alebo niečo úplne mimo, na uvoľnenie myšlienok pred spánkom? :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod magorko 19 Feb 2013 11:53

diky moc za tipy, urcite to omrknem, ale az ked budem zase na slovensku

uplne mimo, citam fantasy/scifi na odreagovanie pretoze mam problemy so spankom, takze sa snazim nepozerat stale do PC pred spanim, pokerove knihy som nikdy necital, myslim ze na internete je dost kvalitnych informacii, radsej si pozrem videa od dobrych hracov
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod WNT 19 Feb 2013 14:24

ja mam uz mobilny net 5rok ako zalozny a bez toho sa mttcka ani hrat nedaju...ale co sa mi obcas stava ze zabudnem ten mobilny strcit do usb portu a pripravit si ho a ked mi spadne centralny net tak kym spojazdnim ten mobilny tak prejde taky cas ze aj tak ma ma odsadi a velmi casto mi to zozerie aj time bank co je na mttckach katastrofa...takze ked ho uz aj mas maj ho stale pripraveny nech si ho pripojis len jednym kliknutim...inak mne osobne mobilny net pokial ho mam permanentne pripojeny vypadava pravidelne kazde 2-3 hodiny...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod janko 19 Feb 2013 17:50

Stači hocijaka sim z netom a mobil trošku lepši kde sa da nastavit wifi hot pot v mobile. Ked mi vypadne net tak sa notebook automaticky pripoji na mobil cez wifi.
janko
 
Príspevky: 137
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 1 krát/7 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!