FR/6max grind - magorko

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: uz len grind - magorko

Odoslaťod DevilMayCry 05 Mar 2013 10:44

neviem, podla mna mas nieco zle nastavene v hem. Tieto grafy sa vymykaju vsetkemu co som zatial videl :D
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 05 Mar 2013 14:26

no snad netrafim nejaky epic downswing po tom heateri ako to uz byva zvykom :gl:
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod WNT 11 Mar 2013 01:04

magorko napísal:no snad netrafim nejaky epic downswing po tom heateri ako to uz byva zvykom :gl:

epicdownswing??to si cital niekde na nejakom fore alebo v knizke o tom ze?? :D ja som na tvojom mesacnom grafe alebo rocnom este nikdy nic take nevidel...a ked nahodou nenazval by som to u teba rozhodne zvykom ;) ...ale inak odkedy podavas sportku?alebo sisi dal tuto nedelu ako relax?
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 11 Mar 2013 01:58

no downswing uz prisiel, odkedy som postol graf tak za dva dni som bol down 3k a odvtedy sa nepozeram na vysledky, turnaje som sa rozhodol hravat kazdu nedelu a dnes som skoncil minus 637 na buy inoch
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod WNT 11 Mar 2013 12:21

no neviem ci je to dobry napad pre teba zainvestovat 1k a viac v nedelu do Bi..ked sa tomu formatu nechces venovat...myslim ze ta ta variancia rychlo odradi..ale tak podat si jeden tiket a jeden stlpeckek na tej sportke ti nemoze ublizit len to neprehanaj :D
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 11 Mar 2013 13:57

myslim ze som tam EV+ na tych nedelnych turnajoch, urcite v zaciatocnej faze, kde sa snazim dostavat co najviac do potov IP a obohrat superov postflop, ked uz je to 5-30bb tak maju regovia asi edge proti mne, ale stale su tam fishky ktore to kompenzuju a ten edge je minimalny myslim, pustam si turnaje od 50 do 250bi, vcera som ich hral 8 a hral som 9 hodin, bola to celkom zabava dokedy mi nezacal vypadavat internet a nezahodilo mi to JJ/AK 2 krat, potom AK na xxxxK kde super ocividne trafil horsie Kx, potom set na wet flope kde typek donkbetoval pot
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod WNT 12 Mar 2013 02:00

to je super ze hned uvodom vies kde su tvoje slabe miesta ved si skuseny hrac a planujes aj nejakeho zahranicneho trenera?ci len tak ako samouk to prekonat?myslis ze ten push s Q8 z toho COcka na ktory si vypadol z SM bol OK? ci to su presne tie veci co chces doladit?inak uprimne videl som ze mas 37%na nete ja nechapem ako hrac tvojho formatu s niecim takym moze vlastne hrat :shock: a bez zalozneho to je premna uplne nepredstavitelne....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 12 Mar 2013 13:11

to Q8 som si nebol fakt isty a tak som sa spytal este dalsich hracov, kamarat sa spytal druheho rega co hrava hyperturba a ma tieto ranges zvladnute lepsie a v jeho tabulke to je od Q9o+, inak je to superclose

jj s internetom nemozem uz nic urobit, pretoze sa stahujem zase na slovensko maximalne za mesiac, o to som sa mal postarat skor a stalo mna to kopec penazi, co bola dost velka chyba, pretoze ten net nejde perfektne odkedy tu byvam, ale taketo vypadky zacali az tento mesiac

a inak ano presne ranges ked sme 5-30bb deep nezvladam vobec, ale tak nemyslim ze to shipujem/callujem az tak hrozne

trenera nechcem, ani som sa nikdy nepozeral MTT videa alebo diskutoval s MTT regom, ja to berem skor ako odreagovanie s tym ze som tam EV+ aj ked asi nie tak ako na cash games, ale zase ked to je raz za tyzden tak ta zmena mna bavi a potom sa mi hraju cashky zase lepsie
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod magorko 12 Mar 2013 18:50

ok tak som si kupil 40 metrovy kabel do routeru a natiahol si PC cez poschodie, teraz ide internet v pohode, mal by som sa vyliskat za to aky som bol sprosty a lenivy to vobec riesit, stalo mna to kopec penazi :wall:
magorko
 
Príspevky: 677
Založený: Apr 2011
Poďakoval/li: 17 krát/209 krát
Karma: 20

Re: FR/6max grind - magorko

Odoslaťod Hendo999 16 Mar 2013 00:37

magorko napísal:ok tak som si kupil 40 metrovy kabel do routeru a natiahol si PC cez poschodie, teraz ide internet v pohode, mal by som sa vyliskat za to aky som bol sprosty a lenivy to vobec riesit, stalo mna to kopec penazi :wall:

20c stojí meter tuším, teraz som nedávno kupoval tiež 20M :D a už by si kopu penazí ušetril keby skor kúpiš kábel..
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Google [Bot] a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!