haman - rakeback pro again

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: haman playing SNGs

Odoslaťod haman 14 Nov 2010 03:17

elladan1 napísal:Môžem ti odporučiť hrávať zatiaľ max. $1.2, kým nenahráš bezpečnejší bankroll

Diky moc, hned ako som si precital tvoj post, zapol som si 6x 1,2$ session, z 2 stolov som sice rychlo vypadol (raz nut flushdraw allin na flope proti 2 hracom, nic mi nepriskakalo, lebo oni mali obaja uz made flush a drzali mi outy ;)
ale otvoril som si dalsie stoly a dopadlo to takto 6x ITM z 8 stolov:

1x3.miesto 1x4.miesto 2x2.miesto 2x1.miesto

Buyin 1,2*8=9,6$ vyhry = 34,6$, ROI = 260% :)

Je fakt, ze mi aj chodili karty, ale ten trening na 3,4$ leveli mi velmi pomohol!
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: haman playing SNGs

Odoslaťod eraserSK 14 Nov 2010 08:22

a teraz si daj 1,75 turbo 18 man :) a uvidime co to povie..
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

Re: haman playing SNGs

Odoslaťod haman 15 Nov 2010 03:46

eraserSK napísal:a teraz si daj 1,75 turbo 18 man :) a uvidime co to povie..

Aj teba som posluchol a dal si 1,75$ turbo session. 4x18man a 2x9man.
Raz som vyhral 9man a raz bol 2. v 18man, cize plusova session ROI +41%.

Boli to ale ovela vacsie nervy, aj ma rozbolela hlava ;) cas na rozmyslanie na kazdu ruku je mensi aj total timebank je mensi.
Na 1 stole som si "zahral" len 20 ruk (foldoval som a vyhral raz blindy) a bol level 75/150 a ja som ma 10BB! To je loteria.

Jasne, ze keby som sa dobre naucil push/fold hru, push/call ranges, pozicie, atd, tak by som pri tom prestal tolko rozmyslat a robil to automaticky. Ale toto nechcem. Ja sa chcem naucit dobre hrat poker a pri turbo sng by som cibril len 1 jeho cast (hra na shortstacku a na bubline) preto ostavam na normal paced.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

cash v krcme

Odoslaťod haman 25 Dec 2010 16:01

Caute,

zahral som si cash v krcme so znamymi. blindy 0.25e/0.25e . nevedel som ako hraju, prisiel som late, niektori mali stacky cez 50e. kupil som sa za 10e. hral som hral, tight najprv, bust, kupil znova za 10e, znova bust, treti krat za 10e a potom uz som sa konecne adjustol na ich betsize, ziskal som read a isiel do plusu. v najlepsom, cca po 3 hodinach hrania, som mal stack 80e.

Mal som aj nejaku robotu, ale hovoril som si, ze mam edge na vacsinu z nich a preco nezarabat dalej. Bohuzial sa trochu karta otocila, co pripisujem variacii, 1 babe co sedela vedla mna a snazila sa ma zavolat k nej na byt a unave, ktora ma zacala premahat.

Stack mi pomaly padal dole a vysledok na konci 6 hodinovej session bol znova bust. bol by som mierne v pluse, ale poslednu ruku som na turne isiel allin s top parom, ale calling station sa drzal midle paru a riverol set.

Vobec mi to nevadi, toto neni whining post, chcem sa vas spytat:

Ukoncili by ste session, keby ste boli 200BB v pluse po 3 hodinach, alebo by ste hrali dalej ako ja?
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: haman playing cash v krcme

Odoslaťod Chlpo1989 25 Dec 2010 18:20

Urcite by som nekupoval za 10€...40bb FTW!

Hram, pokial nie som unaveny, viem sa sutredit a nerobim hluposti.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: haman playing cash v krcme

Odoslaťod krcho22 25 Dec 2010 18:58

no, ja by som siel hned k tej holke, ked ta uz pozyvala... bez ohladu na to, ci by som bol v pluse, alebo v minuse... ;)
krcho22
 
Príspevky: 22
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 3 krát/0 krát
Karma: 5

Re: haman playing cash v krcme

Odoslaťod haman 26 Dec 2010 10:52

Chlpo1989 napísal:Urcite by som nekupoval za 10€...40bb FTW!
Hram, pokial nie som unaveny, viem sa sutredit a nerobim hluposti.

dik za nazor.
Nevedel som ako hraju, preto som sa kupil za menej. ja mam totiz taku chorobu, ze lubim bustnut cely stack, neviem zahodit (co sa aj 2x potvrdilo) ;)
Ale uz som si ich otukal a uz sa nabuduce kupim za 20e !! ;) Alebo som si mal rovno dat tolko kolko bol najvacsi stack na stole? t.j. 50e ( 200 BB ) ?
krcho22 napísal:no, ja by som siel hned k tej holke, ked ta uz pozyvala... bez ohladu na to, ci by som bol v pluse, alebo v minuse... ;)

heh. nedalo sa. mal som dolezitu robotu tu noc. tu holku som spomenul len na spestrenie pribehu a ako dovod nesustredenia.
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: haman playing cash v krcme

Odoslaťod Chlpo1989 26 Dec 2010 10:59

haman napísal:
Chlpo1989 napísal:Urcite by som nekupoval za 10€...40bb FTW!
Hram, pokial nie som unaveny, viem sa sutredit a nerobim hluposti.

dik za nazor.
Nevedel som ako hraju, preto som sa kupil za menej. ja mam totiz taku chorobu, ze lubim bustnut cely stack, neviem zahodit (co sa aj 2x potvrdilo) ;)
Ale uz som si ich otukal a uz sa nabuduce kupim za 20e !! ;) Alebo som si mal rovno dat tolko kolko bol najvacsi stack na stole? t.j. 50e ( 200 BB ) ?

No tak pokial nevies zahodit, tak je to dost problem s disciplinou a na tom treba popracovat. Pokial sa hraju blindy s BB 0,25€, tak kupim full stack, cize 25€. Pokial ma niekto vyssi stack, tak najprv zistim ako hra (proti regovi urcite nechcem hrat 200bb deep) a pokial by to bola nejaka happy fishka, tak kludne dokupim.

P.S.: 2000 postov :Yahoo!:
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

haman turning PL Omaha MTT Pro

Odoslaťod haman 28 Dec 2010 04:10

Zdravim opat,

A znova menim temu, po sng a cash tu mam Omahu PL ;)

Pre tych, co sa im nechce citat dlhsie texty:

v zivote som nehral turnaj v Omahe a z prvych 6 PLO MTT turnajov som skoncil 2x na final table (6. a 2. miesto a dokopy zisk 600$ !!)

Detaily nasleduju:

V case vianocneho kludu som hral nejake NLHE MTT a dole v chat okne vyskocil odkaz od Administratora, ze este je cas sa prihlasit do OMAHA 6max rebuy garant 5000$ turnaja za 3$. Klikol som na to, zistil ze je 5 minut do prestavky, ale povedal som si, nevadi skusim. Dostal som skvely stack 1500 pri blindoch 50/100.
A hned v 2 rukach za sebou som sa doubleupol a potom zobral cez prestavku addon. Mal som nieco vyse average.
Potom si uz nepamatam co sa dialo, lebo som mal vypnute hand history. Viem len ze som robil loose cally a triafalo ma a suckoutoval som lepsie ruky. Sem tam som aj mal ruku a sem tam nieco vyblufoval.

Dlho som bol chiplead, napr. 1. z last 55, potom 3. z last19 a nakoniec som skoncil 6ty z 488 hracov a zobral 170$.

Uz ked som videl ake to je lahke ;) som si zapol paralelne dalsi Omaha PL turnaj (2$ freez) a tam som vyletel za 15 ruk, crackli mi AA, lebo na zaciatku turnaja robia vsetci loose cally a niekoho trafili 2 pary. potom som prehral mensi fullhouse do vacsieho a bol som out.

Na 2. den som si zapol rovnaky turnaj v akom sa mi darilo den predtym (3$ rebuy) a znova som stihol 5 min do prestavky. Hned prve ruky 2x double up, potom zbytocne pustanie chipov, mohol som ist s peknym stackom do freezout casti :( Vyletel som hned po prestavke na flopnutu nuts farbu a super sa nevedel vzdat middle setu a sparoval sa board na river a hotovo.

Toto ma neodradilo a pustil som si 2$ rebuy PLO MTT, nastupil som v 2.leveli a do prestavky som si dal cca 5x dvojity rebuy (mal som z coho minat, vsak som vyhral vela $). Do prestavky som vsak ziadny velky stack nevyrobil, zacalo sa darit az po nej.
V najlepsom momente som bol 8. z poslednych 78 hracov (739 entrants total, 1.miesto 850$) pri 71 platenych. Ale potom sa prestalo darit a vyletel som na QQxx super calloval moj push na Jhigh boarde s 1 middle parom a na turne prisla 7 a on mal pocket 77, cize set. 30.miesto a mincash 26$, ktory mi zaplatil tie rebuyi na zaciatku turnaja.

Kedze noc bola este mlada a ja som stale nechapal z toho ako sa mi relativne dari (30.miesto zo 739!) a pritom som v zivote seriozne Omahu nehral, len microlimit cash zo srandy popri pozerani poker videi a serialov, tak som si zapol este 2 turnaje:

1. 3$ freez kde som vypadol po 15 rukach, lebo som si neuvedomil ze freez treba hrat viac tight a rozflakal som chipy. posledna ruka flopnuty middle set a super OESD a ideme allin a dosla mu.

2. 10$ 1rebuy + 1addon. Keby som nevyhral tych 170$, tak by som takyto turnaj by som nehral ani NLHE nieto este Omaha, lebo na to nemam roll. Aj s tou vyhrou asi nemam bankroll na taketo ale proste som nevedel odolat.
Hned 7. ruku som sa stackol s gutshotom a flushdraw na flope a dvojitym flushdrawom a dvojitym gutshotom a small parom a neprislo mi nic. super mal inak len middle par a nutflushdraw, tiez mu neprislo ale stacilo to.
Zobral som rebuy ( jediny, co som mohol, lebo to nebol unlimited rebuy turnaj) a zacal hrat tight.

Zacali sa diat velke halusky (uvadzam kolko BB som ziskal v tych hrach)
+44BB: riverol som fullhouse,
+50BB: flopol som postupku a ustal ju,
+54BB: flopol som farbu a super sa stackol s top setom, nesparovalo sa.
+33BB: riverol som backdoor farbu proti superovej flopnutej postupke
+14BB: riverol som bottom set, lebo superi len checkovali
+25BB: na turne mam nuts postupku a super set a stakli sme sa a ustal som to
+13BB: davam loose call na raise a flopujem postupku a super nevie zahodit AAxx
+23BB: mam over par a flushdraw ideme so superom allin, ma top set, ale mne prichadza 2outer na vyssi set!
+19BB: turnem nuts flush a super folduje
+26BB: stacknem sa z chalanom za polovicu mojho stacku mam KKxx a on AAxx a pride mi K.
+18BB: spravim loose call OOP a vydrzim 1cbet a turnem flush, potom checkujeme a staci mi to
+40BB: flopnem v raisovanej hre top set KKK a betujem ho lebo hrozi farba a super stale call az do allinu na riveri (mal ten flushdraw, neprisiel mu)
+13BB idem do allinu so shortom, ma KKxx ja mam 99xx a pride mi 9 na river
+24BB vyhram velky pot s AAxx proti QQxx
+21BB raisovana hra mam QQ22 double suited , flop 99Jrainbow, betnem si svoj overpar, super ma pretaca asi ma 9 ale ja to uz neviem zahodit, som commited, prisla mi 2 na turne a spravila mi fullhouse ;)
+31BB crackol som KKxx s 4567 (double suited) board 45973 (prisla mi postupka)

Dostal som sa tymto stylom az do Heads-UP s 1 dobrym hracom. Ja som v zivote PLO HU nehral, nevedel som ako na to. Hral som to ako Holdem, proste mi pomalicky bral chipy az som prehral. Nevadi, ked bude len to problem prehravat HU v MTT tak kludne nebudem dokonaly ;)

Za 2. miesto zo 137 hracov som zobral 430$ (uz bez buyinu).

Obrázok

Takze, co som sa znazil budovat roll s 1$ SNG a motal som sa okolo 100-200$, mi pripada teraz neproduktivne, ked mam teraz 800$ bankroll za 2 dni ;) a moja nova laska je OMAHA MTT.

Kazdy den skusam, ci to bolo zaciatocnicke stastie alebo som objavil nejaky tajny recept na uspech ;)

Ak uz nic nepostnem, tak som bustol cely roll a obesil sa.

Happy New Year bez pokru ;)
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: haman turning PL Omaha MTT Pro

Odoslaťod eraserSK 28 Dec 2010 10:22

Velmi peknee :) zavidim taku krasnu vyhru ale aj velmi prajem.... v Omahe je vela priestoru lebo je tam vela fishiek ako v holdeme mozno pred 5 rokmi ... takze sa tam da este plavat...omahu som ale nikdy nehral .. heh
eraserSK
 
Príspevky: 386
Založený: Mar 2010
Poďakoval/li: 7 krát/7 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!