HypAA - from ZERO to ...

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod dawidsvk 08 Mar 2010 19:23

cauko vidim ze skusas HUSNGs.

Na mikrolimitoch to velka veda nie je, vacsina hracov su fishky takze da sa pomerne lahko mat dobry profit :) K videam, mne velmi pomohli serie od MJW006 z Pokersavvy plus (Printing money, BR builder), ak si ich nevies zohnat, napis mi ss a mozem ti ich poskytnut. Momentalne uz husngs moc nehravam takze moj vyvoj v tomto smere sa zastavil.

K tym rukam:
V husng je najhlavnejsi read na hraca, takze nejaka presna strategia nato nie je, ale tak to asi uz vies :)

1. K4: na flope by som asi betoval pot, ale myslim ze c/r tiez nie je zly, nie casto tam super bude mat set. Turn bet ok, ten miniraise u fishiek nemusi vzdy znamenat nuts a k tomu prisla 3. desiatka takze pravdepodobnost este klesa. River AI by som asi aj ja zavolal, full house je nuts imo. Jedine co ta poraza je T a AA, cize si myslim ze to je ok :)

2. Preflop raise na 70-80 defualtne to robim z kazdym Kx, to iste aj u prvej ruky, nikdy necallujem BB, bud fold alebo raise a to:
3,5-4BB 10/20
3x BB 15/30
2,5x BB 25/50
2x BB 50/100 alebo AI, zalezi od supera a stackov
inak myslim ze je to dobre zahrane :)

3.handa AK: ten mini 3-bet by som dorovnal, 100% flopov by som c-betoval a ak by bol super agresivny tak by som to asi zahodil. Opat zalezi od supera, ak 3-betuje casto PF tak moze byt allin tam sme vacsinou 70-30 alebo lepsi, ak 3-betuje malo tak iba call.

4.K2s: flop ok ak vela c/r je to dost heavy flop, na turne ked 2x checkol tak to vacsinou nic nema a ty mas draw, takze by som betol a na rivri z neho dostat co najviac :)

*Tie moje rady ber s rezervou, niesom ziaden profik*

EDIT: myslim ze spax hraje celkom solidne husngs
dawidsvk
 
Príspevky: 193
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 3 krát/1 krát
Karma: 0

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod HypAA 08 Mar 2010 21:32

dik za koment.. presne tie 2 serie z pokersavvy mam inak nic.. chcel by som nieco z HUSNG.com ale membership je docela drahy..na pokerstrategy je tiez nieco ale az od gold lvl takze mam co robit..
asi je to paradox ale lepsie sa mi hra proti regom turbo a proti donkom normal..

ja davam standardne - 10/20 2.5bb-3bb
15/30 70-80
25/50 100-120
+50/100 minraise / AI
viac mi vyhovuje small ball poker.. co som si vsimol najviac stracam ked to tam sypem pred flopom a potom zbytocne vysoky cbet..tie raisy mixujem podla typu supera..

strasne vela leakov si uvedomujem spatne pri review ale nebudem tu zbytocne davat vsetko..uz sa mi na turbe podarilo prehrat 94bb vs 6bb!!! neskutocne co tomu chalanovi chodilo na river :D poker je fakt "krasna" hra.. moze vyhrat hocikto

este jednu ruku

Poker Stars $5.00+$0.25 No Limit Hold'em Tournament - t10/t20 Blinds - 2 players -

Hero (BB): t1520 M = 50.67
BTN/SB: t1480 M = 49.33 (winning hrac..celkom schopny)

Pre Flop: (t30) Hero is BB with 7 :diamond: 7 :spade:
BTN/SB raises to t60, Hero calls t40

Flop: (t120) T :club: 9 :heart: 7 :club: (2 players)
Hero checks, BTN/SB bets t80, Hero raises to t200, BTN/SB calls t120

Turn: (t520) 4 :heart: (2 players)
Hero bets t300, BTN/SB calls t300

River: (t1120) 7 :heart: (2 players)
Hero checks, BTN/SB checks ( aky bet by ste zvolili? 300? AI? casto takto trapnem hracov ktori ma davaju na FD)
checkovat s nuts? :vyprask: :stena3: !!

Final Pot: t1120
Hero shows 7 :diamond: 7 :spade: (four of a kind, Sevens)
BTN/SB mucks 9 :club: A :diamond:
Hero wins t1120
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod HypAA 02 Apr 2010 10:48

mam za sebou prvu historicku hranicu sng turnajov a to rovnych 1 000 takze je na case trosku bilancovat.

Obrázok
Obrázok

ako som uz pisal.. tesne pred hranicou 900turnajov som skoncil s DoNmi a zacal s HU sng.. na PS mam odohratych za mesiac priblizne 125turnajov co je dost malo ale nemal som chut na hranie tak som iba sledoval rozne videa a vase blogy/diskusie..

najskor som sa otestoval v 2$ (normal) kde som bol po 16sng BE takze som skusil 5.25(normal) tam sa mi zacalo viac darit a graf pekne rastol + zacal som to kombinovat s 6.25$(turbo) ktore mi teraz ovela viac vyhovuju kvoli nizsiemu rake-u a rychlejsiemu odohratiu.

Kedze ma cas tlaci aby som doclearoval first depozit bonus.. potrebujem nahrat 210vpp za 7dni co je pri raku 0.2 190matchov preto som sa rozhodol ze zacnem opat 2$ kde je takmer rovnaky rake ako pri vyssich limitoch a hraci su tam naozaj strasni.. match trva v priemere 5-10minut a ovela lepsie znasam ked sa nedari a prehram 3-5 za sebou(pri 6.25 si davam kvoli tomu pauzu)
asi som chytil heater lebo z BE na 2.2$ mam teraz ROI 20% a to som odohral od vcera len 38matchov.. v 6.25$ mam ROI cca 16% a v 5.25$ nieco okolo 5-7%

celkovy HU sng graf
Obrázok

po clearnuti na PS chcem pokracovat na evereste kde mam $$ od pokerstrategy + dam nejake 10$ HU sng na PS aby bol aspon silver VIP status.. tak a ide sa grindit :)
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod HypAA 19 Apr 2010 15:46

mam odohratych par matchov tak spravim maly review..

ten bonus na PS sa mi nakoniec nepodarilo uplne doclearovat lebo som uz na tych tight dementov nemal naladu.. hlavne ked hram dlho tak zacnem moc vymyslat a hrat viac agresivne/tricky lebo ma nebavi cakat +20min na dohratie.. Preto si davam radsej 2-3session po 5-7zapasoch a dokazem sa sustredit na kazdy move. Ked niekto zacina s pokrom mozem mu tie lowlimit headsupy len doporucit je to najlepsi bankroll builder.

Na PS som hral 2$ HU Sng a podarilo sa mi spravit celkom dobry profit na ten limit asi za 8dni pravidelneho hrania.. ten pokles bol kvoli dlhej session, par coolerom a naslednych chybach pri overplayovani draws atd. ale boli aj pekne winning serie napr 12itm za sebou..
Obrázok

Na evereste to zo zaciatku tak dobre vobec nevyzeralo.. po prechode z PS sa tam hra uplne iny poker. Oproti tight-ABC PS hracom su na evereste hyper-aggro/callovacie opice(Francuzi,Taliani) ktorym to na river niekedy neskutocne chodi. Najhorsiu vec co tym blaznom mohol everest dat je tlacitko pot bet. Tie ich complete zo SB som zo zaciatku raisoval s niecim ako ATs+,AJo+,KJs+,88+ ale po case som zistil ze sa to oplati robit s TT+,AQs+,AKo a im to vobec nedojde a veselo odcalluju s J3o bottom pairom. Nieco ako raise zo SB / cbet flop im nic nehovori a na sparovanom boarde dorovnavaju s Qhigh a ked ich nahodou hitne pair na turne tak su rozhodnuti callnut allin. Najvacsi problem som mal ze su uplne necitatelni kvoli tym pot betom(robia to s draw,TP,2.3.pair, uplny air, nuts zvyknu slowplayovat). Odohral som tam za posledne dva tyzdne cca 60matchov(5.25$) zo zaciatku to bolo utrpenie nikdy som nemal take nervy na poker ako tam ale karta sa obratila.. :)
Obrázok

Chcem zacat o 10$ ked budem mat vhodny bankroll len sa bojim ci moja hra neni poznacena tymi opicami :)
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod HypAA 07 Sep 2010 16:45

trochu ozivim tento mrtvy blog.. :)

Misia Everest cez pokerstrategy stroskotala chvilu na to ako som sem dal moj heater..od toho momentu som nevedel nic trafit a ked som trafil tak mal super o chlp lepsie alebo mu priskakalo nieco na river.. Hlavne sa mi tam nepacila sturktura 150bb starting stack a kazde 3-5min. UP o dvojnasobok. Moj peak bol 150$ a odvtedy to islo dole vodou cca 50turnajov a povedal som si pokial padnem pod 100$ kaslem na to a idem o 50$ ked sa podari tak sa mi vsetko vrati naspat ak nie tak som nic nestratil iba moj cas. Nebol to tilt len som 1tyzden nevedel nic poriadne trafit proti tym fishkam. Samozrejme ked som sadol k 50$ prisiel typek ktory ma profit +50k na evereste dlho to bolo BE az som to tam poslal s 22 a on otocil vyssi PP. takze jednym slovom FAIL
Obrázok

2/3 rollu z PS som presunul na F****Tilt kde hram pod inym SN. Kvoli neuspechu som nechcel nic riskovat a zacinal pekne o 2$ ktore som niekedy kombinoval s 5$ lenze prislo skuskove potom dovolenka a nasledne mesiac a nieco bez netu.V auguste bolo vela roboty takze som zacal hrat az teraz koncom augusta. Graf vyzeral podobne ako na PS cize ROI cca20% ale teraz v auguste mi to najskor trochu kleslo ale posledny tyzden mam HEATER a spravil som za 142turnajov 40bi co je ROI 34% vacsinou na 5$ HU sng a 8x som zapol o 10$ z toho 7x vyhra.
celkovy graf co hram na FT v buyinoch
Obrázok
chcel by som HUsng kombinovat aj s MTT a zahrat si nejake satelity na live eventy.. takze zbieram materialy (videa,knihy). Minuly rok som bol celkom blizko PCA ked som z freerolu 9k ludi bol v top9 a postupil som do dalsieho kola kde postupovalo 27ludi priamo na Bahamy ale to nevyslo. snad tento rok :)

Ruky na rozbor nemam viac menej ziadne. Ked si spatne nieco pozrem viem zhodnotit co je najviac EV+ proti nerozmyslajucim hracom. Mozno nejake MTT ruky sem neskor pridam. Zatial tolko.. GL pri stoloch
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod matiapag 07 Sep 2010 18:19

krasny graf! Zelam vela stastia v buducnosti, prave taketo blogy ma zas presviedcaju, aby som tie SnG/MTT zacal hravat :) uvidime, kazdopadne, nech sa ti dari aj nadalej :gl:
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod HypAA 07 Sep 2010 18:54

dik :) ale tie posledne grafy su cisto z HeadsUp sng.. klasicke 9max nehram lebo nemam chut multitablovat. Takto si otvorim jeden dva stoly a fishka neujde. Keby som nebol BRM NIT a pridal trochu volume tak som davno vyssie ale ako hovori kamarat.. vsetko do casu :)

Ked budujes bankroll tak ti tento format mozem len odporucit. Najrychlejsie mozes ist hore a mne osobne to najviac vyhovuje lebo sa prisposobujem jednemu hracovi nie celemu stolu a ked dostanem nejaky cooler tak si poviem "meh, rigged" otvorim dalsi stol a neriesim cize ani tilt moc nehrozi. Jedine ked robim chyby a mam seriu kedy ma strasne vyluckuju.

dokonca z 5$ hu sng mam lepsiu hodinovku ako na NL10 4tabling 10BB/100
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod matiapag 07 Sep 2010 20:13

No urcite to musi byt dobra cesta, akurat by si to vyzadovalo dajake dalsie studium, ale mam dajaky matros v pc, tak to skusim nastudovat a potom mozno dajaky ten shot. a ty si daco studoval pred tym, ako si sa na to dal? mohol by si mi daco odporucit?
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod HypAA 07 Sep 2010 22:02

mne na zaciatku velmi pomohli dve serie od mjw006 (Rocky2810) z pokersavyy+. Je to celkom dostupne napis SS a dam ti blizsie info. Videl som aj vsetky casti Heads-Up Poker Championship a P*R HU ale to je skor for fun ako nieco edukativne.. mjw006 perfektne vysvetluje zakladny koncept ako by sa malo hrat low stakes. To som si par krat pozrel a potom len hral a skusal veci :)
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: HypAA - from ZERO to ...

Odoslaťod REM 01 Okt 2010 10:39

Cavko ake husngcka hravas?Regular speed ci turba?A aky hras styl long ball alebo small ball?Inak aj ja mam nejake videa z husng.com ak by si chcel a jedno svoje leakfinder video co mi robil coach z tej stranky...Tak isto su celkom v pohode a free videa na http://www.tagpoker.co.uk/... Mali by sme tu zalozit nejaku aspon malinku ale hlavne aktivnu husng komunitu;)
Obrázok používateľa
REM
 
Príspevky: 126
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 1 krát/15 krát
Karma: 2

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!