lovec velryb (teh yegon blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod slemo69 27 Sep 2011 02:07

uz sa tesim na report a fotke :D gl prajem :gl:
slemo69
 
Príspevky: 345
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 30 krát/13 krát
Karma: 0

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 13 Okt 2011 22:34

je cas vratit sa k pravidelnemu postovaniu a hlavne k pravidelnemu hraniu. Snazim sa poslednych par tyzdnov odohrat kazdy den aspon 3 hodiny, vacsinou hravam PLO25 na stars lebo na mojej oblubenej herni (Ladbrokes) nejak vymrela akcia na NL200, hlavne okolo obeda ked mavam ja cas hrat

PLO ma celkom chytilo - je sa tam strasne vela co ucit ale aj ked to neviem tak hrat je zabava

Moja hra sa momentalne pohybuje v akychsi vlnach - hram tight a ide to, superi su slabi a ked hram to co aspon zhruba viem - teda ABC tight poker so statmi okolo 20/14 tak vsetko ide ako po masle. Prejde par tisic ruk, mne sa dari a moja hra sa postupne zmeni na nieco typu 30/24, zrazu to prehanam s bojom o kazdy pot a zacnu velke swingy (vacsinou skor smerom dole :)) az kym sa nepozbieram a nezacnem hrat zase poriadne. Dnes prebehol switch do noralu - asi prvych 500-600 ruk som este hral zhyralo ale konecne sa mi po 3 dnoch podarilo vratit do tight hry (pomohlo ze som si k tomu pustil serial :))

budem sa snazit postovat pravidlnejsie a dokopem sa aj k spisaniu zazitkov z USA. Musim najst aj nejaku rozumnu moznost ako a hlavne kde hrat NL aby som nevysiel z cviku - mam pocit ze PLO hra mpomaha aj mojej NL hre tak by bola skoda to nevyuzit

dnesny graf
plo-13.10.jpg
plo-13.10.jpg (101.91 ) Zobrazená 4383 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 14 Okt 2011 21:21

''zhyralo'', pekny termin, dost to pozorujem na sebe..
bud bojujem o poty lebo sa skratka nic nedeje, nudim sa a tak si ju tvorim (ofc mam slabe ranges, nedbam na zly image proste to tam hadzem lopatou, lebo ved jeah), potom sa tiez skonsolidujem hram viac tight a solid (co si superi moc nezvyknu vsimat a ohadzuju ma peniazmi) a nasledne zase hyrim....chyba mi disciplina :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 16 Okt 2011 21:56

po suchsich dnoch na PLO cash games som sa utrhol a uluckoval vysledok v PLO turnaji - hyperagresivnou hrou so statmi 12/6 som sa dostal az na final table a do top 6 ako shortstack, uluckoval som doublesuited trash vs AAxx a v dalsich 2 rukach ustal svoje AAxx a zrazu som bol chipleader :). Potom uz sa dalo hrat viac ruk ale postastilo sa mi v 2 z 2 mojich 3betov BvB proti hracovi co raisoval asi 50% ruk trafit najprv s JJ do KK a potom s QQ do AA a bolo vymalovano

napriek tomu spokojnost

je prekvapujuce ako sa este v PLO da hrat poker s 20BB stackmi a ako malo tusim ake handy vobec hrat v takychto situaciach medzi 5 a 20BB v hre kde sa neda ani open shovovat ani reshovovat.

plomtt.jpg
plomtt.jpg (167.59 ) Zobrazená 3884 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 17 Okt 2011 01:32

celkom prijemna nedela, keby sa to tak opakovalo castejsie, pridal som ITM v dalsom 55USD MTT a v obidvoch dnesnych Sunday Millionoch
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 17 Okt 2011 15:16

ked to nejde tak to nejde - tymto kompletujem treti 10BI downswing pocas poslednych 9k hands - PLO is so much fun :)

plo2.jpg
plo2.jpg (90.89 ) Zobrazená 3439 krát
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 28 Okt 2011 17:04

tento mesiac dostavam v PLO na frak, nie a nie preseknut tu nulovu os a vybrat sa spravnym smerom. Ale je to fun game, urcite sa ju chcem naucit poriadne hrat - stale objavujem nove veci a obv nove somariny ktore zvladam porobit pocas session

plookt.jpg
plookt.jpg (106.25 ) Zobrazená 3065 krát


NL som moc nenahral, bolo vela roboty pomimo a pripravujem sa pomaly na cestu do Ciny, na ktoru sa uz velmi tesim. Pilujem svoju cinstinu ale obavam sa ze to je beznadejne, snad tam nepohynieme hladom :)

Napriek malemu poctu NL ruk som prehry z PLO bez problemov odviazal, posledne mesiace sa dari aj pri malych objemoch, problem je ze na ladbrokes hry uplne vykapali takze som prave odtial dal cashout a skusim asi ipoker.

in other news: vcera dorazil strom - yegon platan v 2.0

jednotke sa krasne dari, je to prva vacsia vec co som si pred rokmi kupil za vyhry z pokru. Tradiciu drzim a na novy dom som kupil tiez - sice mierne mensi ale ved on podrastie chalanisko


verzia 1.0 je uz hovado so 70cm obvodom kmena
IMG_0140.JPG
IMG_0140.JPG (377.54 ) Zobrazená 3042 krát


verzia 2.0 - zatial maly prdinec ale ma potencial - platany rastu rychlo
IMG_3201.jpg
IMG_3201.jpg (307.57 ) Zobrazená 3033 krát


aneb - fuck rolex - true ballers buy trees :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tucniak 28 Okt 2011 18:18

yegon napísal:aneb - fuck rolex - true ballers buy trees :)


:D:D

co sa stalo ladbroksu?som tam mal ucet a planoval som sa este niekedy vratit...
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod yegon 28 Okt 2011 18:55

snazim sa hravat tak ze o 11:00 supnem PLO na stars a okolo 13:30 zacinam NL session az do 16:00 a potom 20:00-22:00. V poslednej dobe po obede vobec nehrozilo na ladbrokes ze by bezali stoly, maximalne tak 3-4 anonymne na ktorych nechcem hravat a 1 normalny aj to vacsinou turbo kde ma stale timeoutuje cize to nehravam tiez. Vecer vacsinou tak 3-4 normalne stoly vynimocne viac takze o nejakom tableselctovani nemoze byt ani reci

co som pozeral tak na ipokri bezi o dost viac stolov
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: lovec velryb (teh yegon blog)

Odoslaťod tomiG 28 Okt 2011 19:22

yegon vies ako je to postav dom,zasad strom a .... takze ziadne vecerne online sesion ale pekne popracovat na to tretom :D a ked sa nepodari syn potesi aj dcerka :angel:
tomiG
 
Príspevky: 565
Založený: Mar 2011
Poďakoval/li: 22 krát/42 krát
Karma: -3

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 7 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!