Michael´s Stack by Stack Day by Day Cash Game Reserection

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod lacored 14 Feb 2012 17:50

Neviem ci uz si to cital, ale keby nahodou nie :)

http://www.pokerzive.cz/taktika-a-strat ... t-hold-em/
lacored
 
Príspevky: 175
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 87 krát/43 krát
Karma: 8

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod michael163 15 Feb 2012 11:20

palo1973 napísal:-myslienka vs zeleny dobra,ja by som ho vsak kludne nechal blafovat dalej,proste AQ je proti nemu na takom boarde mega nuts

-inak s tym rakusanom hravam cg a hra to velmi solid

btw kludne si ma mohol pozdravit,sedel som na vedlajsom stole


dost som rozmyslal aj nad tym a za normalnych okolnosti by mi to prisla ako lepsia varianta, ale za danych okolnosti som mu nechcel nechat free card na jeho 6outer(jeho range som mu tam daval fakt any2 kedze hral vsetko) a prist tak o turnajovy zivot keby hitol.

nj som si furt nebol isty ci si to ty nabuduce zdravim:)

inak jj rakusan bol solid myslim ze ani jeden spew som od neho nevidel aj ked to hral dost nitty ale tak zas co ine sa da robit s 20-30bb stackom

@laco jj cital som nash=jedna zo zakladnych veci, skor by ma zaujimali nejake masuronikeho alebo alkatchove videa 6max ST ktore neviem najst:)
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod michael163 15 Feb 2012 11:47

1/2 Februar update

Pokracujem dalsim mesiacom snahy prejst z CG na super turba SNG a zariadit si nimi solidny mesacny prijem a znovu nadobudnut entuziazmus z a do mesacneho "high volume" a grindenia a studia. Za februar to z hladiska variance neni ziadna slava ale to vobec nevadi lebo ma to stale bavi, moja hra stale napreduje velkymi krokmi co sa studia a naberania skusenosti tyka. Februar som zacal grindit teda HU SNG´s. Vsimol som si ale ze na winneri mame mensi strasne velmi soft sng volume race do ktoreho sa vsak HU SNG´s nepocitali tak som zacal hravat 6max super turba. ta ista struktura blindov a stackov len 4hraci naviac:). Takze som sa do toho oprel a tempom 6-7hodin denne hra + studium. Results:

1-14.februar graf hu sng´s(prvych 286 turnajov) + 6max super turbo(druhych 486 turnajov)
Obrázok

Odohratych: 36,4 hod
Odstudovanych: cca 10-12hod +-

Ciele z januara konkretne tych 1000 turnajov kym neodidem na dovolenku davam s prehladom. na dovolenke sa budem viac venovat studiu nez hraniu, chcem si vytlacit nejaky clanky a knizky o tejto variante prip push/folde v sngs nech si to mozem na plazi pri 35 stupnoch citat popritom ako si bude spalovat ksichtik :D chystam sa totizto na semi-rodinnu dovolenku Keňa - Zanzibar ( 12 dní)

SNG volume race (pocita sa to na zaklade vyhratych penazi)

Spoiler:
Obrázok
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod sudden 15 Feb 2012 16:25

michael163 napísal:@laco jj cital som nash=jedna zo zakladnych veci, skor by ma zaujimali nejake masuronikeho alebo alkatchove videa 6max ST ktore neviem najst:)

vsetky alkatochove videa by mali byt na pokerarene a masuro neviem ci robil v poslednom case nejake instruktazne videa, okrem tych parodii obv :D
Obrázok používateľa
sudden
 
Príspevky: 1001
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 196 krát/165 krát
Karma: 25

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod svatos21 15 Feb 2012 18:04

slusne vysledky na ST, ake limity hras momentalne v 6max?

a masuro dnes urobil nove video, tykajuce sa p/f fazy a to konkretne calling range na BB vs SB.
svatos21
 
Príspevky: 88
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 5 krát/5 krát
Karma: 0

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod kubo251 15 Feb 2012 18:44

svatos21 napísal:a masuro dnes urobil nove video, tykajuce sa p/f fazy a to konkretne calling range na BB vs SB.

mas link na tie videa?
kubo251
 
Príspevky: 185
Založený: Jún 2010
Poďakoval/li: 3 krát/28 krát
Karma: 2

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod michael163 16 Feb 2012 12:12

svatos21 napísal:slusne vysledky na ST, ake limity hras momentalne v 6max?

a masuro dnes urobil nove video, tykajuce sa p/f fazy a to konkretne calling range na BB vs SB.


diky. hravam 11 na ipokri. z videa som videl 1 minutu lebo k nemu maju pristup iba pokrocily uzivatelia sngguru.. skoda :o

btw diky sudden uz mam toho alkaatcha
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod palo1973 16 Feb 2012 22:03

Venujte sa jednej hre

Inak budete blúdiť medzi limit, no limit hrami, Omahou, turnajmi a tak ďalej a to všetko s priemernými výsledkami. Trvá omnoho dlhšie stať sa dobrým, ak je Vaše pôsobisko príliš diverzifikované – je to niečo, ako napríklad snažiť sa uspieť v basebale, futbale a v hokeji zároveň. Obzvlášť na začiatku je omnoho lepšie sa sústrediť na jednu disciplínu, ako na viac.
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod michael163 16 Feb 2012 22:09

palo1973 napísal:Venujte sa jednej hre

Inak budete blúdiť medzi limit, no limit hrami, Omahou, turnajmi a tak ďalej a to všetko s priemernými výsledkami. Trvá omnoho dlhšie stať sa dobrým, ak je Vaše pôsobisko príliš diverzifikované – je to niečo, ako napríklad snažiť sa uspieť v basebale, futbale a v hokeji zároveň. Obzvlášť na začiatku je omnoho lepšie sa sústrediť na jednu disciplínu, ako na viac.


tiez som sa nad tym pozastavoval jak som to prekladal... :) stale sa jednoducho hladam... ale snad som sa uz nasiel
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

Re: Michael´s Super Turbo Blog

Odoslaťod michael163 01 Mar 2012 12:31

FEBRUÁR

Profit: -50$
Rakeback: 430$
MTTs: -380$
Volume(SNGs): 1000
Time played(online): 47 hrs
ROI: -0,3%
hourly(online): 8,1$/hr

Total: 0

✓ do 18.feb mať odohraných 1000 turnajov. Dal som polku mersennearyho ebooku a celeho Moshmana + niektore klucove pasaze do super turb ako napr high blind play a tie posledne sekcie s pushing ranges probabilities atd som dal viac krat. na dovolenke som takisto dal okolo 6 hodin hrania sa s wizardom ale inak v druhej polke februara som nehral vobec. ciele som ako tak splnil, v rake racoch som sa umiestnil na 1. a 3. mieste co mi vsak bolo prd platne kedze moj RB deal je 40% a to je celkova a fixna hodnota mojho RB, body si premienat nemozem a ani peniaze z raceov nie som sposobily dostat vzhladom na moj RB deal. this sucks a uvidim este ako dlho to takto necham lebo v inych herniach aj napriek 30% flat RB sa da spravit este 20+% RB v roznych promo akciach racoch atd. aj ked to je vsetko entraction a tam je to imo ovela viac zaregovane ako super turba na ipokri. we gon see. takze vo februari som hral 11s STs ku koncu som so 105BI shotol 22s co skoncilo 5BI dole ale tak takmer ziadna vzorka takze pokial nebudem viac ako 10BI dole tak sa budem snazit na nich etablovat a tam zostat dlhsi cas.

Ciele marec:
- 2000turnajov+
- odohratych 80hodin+
- pokracovat v slusnom study drive-e ktory mam od zaciatku roka
- PROFIT!

Obrázok
Obrázok používateľa
michael163
 
Príspevky: 689
Založený: Jan 2010
Poďakoval/li: 63 krát/62 krát
Karma: 15

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!