pegas (novy zaciatok?)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod Chlpo1989 20 Mar 2010 12:38

pegas1975x napísal:
to bola taka mala kratka hra :angel:

Neber to v zlom. Ja ked si dam kratku session, tak ma okolo 200-250 ruk :)

pegas1975x napísal:Ved som pisal ze nemam disciplinu a neviem kedy skoncit.

To mas VELKY problem.
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod pegas1975x 20 Mar 2010 12:42

No povodne som aj ja chcel len maximalne 300 ruk ale nejak sa to zvrhlo a potom som prisiel uuuuplne o cely BR.
Musim sa zacat kontrolovat.Je mi to jasne a dufam ze sa to zlepsi.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod Chlpo1989 20 Mar 2010 12:52

pegas1975x napísal:No povodne som aj ja chcel len maximalne 300 ruk ale nejak sa to zvrhlo a potom som prisiel uuuuplne o cely BR.
Musim sa zacat kontrolovat.Je mi to jasne a dufam ze sa to zlepsi.

Je taky problem povedat si, ze toto je posledny orbit a odfajknut auto post blind? :)
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod pegas1975x 20 Mar 2010 13:05

Vies co Chlpo? Asi ano. Je to problem.
Mam nejaku deformaciu z hrania turnajov kde hram stale do konca. (do vyhry alebo do vypadnutia)
U CG mi ten stop chyba. CG koncim len v pripade ze sa citim unaveny.
Ale slubujem sam sebe ze sa polepsim.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod Chlpo1989 20 Mar 2010 13:13

pegas1975x napísal:Vies co Chlpo? Asi ano. Je to problem.
Mam nejaku deformaciu z hrania turnajov kde hram stale do konca. (do vyhry alebo do vypadnutia)
U CG mi ten stop chyba. CG koncim len v pripade ze sa citim unaveny.
Ale slubujem sam sebe ze sa polepsim.

Co tak ciel, ze za jednu session 500 ruk? Hodinka pauza a znovu? Urcite to zlepsi winrate. Pochybujem, ze sa dokazes sustredit viac ako 2 hodiny na A-game.

Za tento príspevok od Chlpo1989 poďakovali :
pegas1975x
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod pegas1975x 25 Mar 2010 21:53

Tak pani a vysledok dnesneho dna je .........

Vyhodili ma z roboty takze mi uz neostava nic ine len zacat hrat poker seriozne aby som mal z coho zit. :apminer2:

Takze zaklad teraz bude zohnat si niekde peniaze na nejaky slusny zaklad BR. Potom velmi vela studia videii a clankov. Potom sa rozhodnut pre nejaku dobru hernu a vybavit si rakeback. No a v neposlednom rade si hlavne ujasnit co vlastne budem hrat (turnaje,SnG,DoNy alebo len cisto CG). Urcite to bude len NLH lebo Omaha ma nejak nezaujala a ostatne hrat neviem.

Takze dalsi krasny den za mnou. :shock:

Keby sa nasiel nejaky sponzor na BR cca. 100$ bol by som velmi rad. Neberte to tak ze od vas chcem peniaze.To fakt nie.Kazdy peniaze potrebuje a davat niekomu cudziemu peniaze je asi fakt crazy.Ale keby predsa niekto nasiel v sebe "charitativne sklony" tak nech mi napise SS a dohodneme nejake podmienky postupneho splatenia pripadnej pozicky.
Dakujem

PS: keby niekto chcel vediet preco az 100$ tak mu to vysvetlim cez SS.

Prajem pekny vecer a GL pri stoloch.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod pegas1975x 26 Apr 2010 08:40

Zdravim vsetkych.
Vcera sa mi stala zaujimava vec.Velmi CG nehram ale vcera som sa rozhodol svoje 4€ na jednej herni trochu rozmnozit tak som si zapol 1 stol 6max. 0.02/0.04 NLHE. Apo spravna fish som si zobral k stolu len 2€ a zacal hrat. Celkom sa mi darilo a musim uznat ze som asi nasiel stol so 4 vacsimi :fish: ako som ja a jednym skoro neaktivnym hracom.Po 2 hodinach hry som mal na konte uz 12€ tak som si odsadol a vratil sa znova so 4€. Ked som po dalsej pol hodine mal na konte dalsich 10€ tak mi na chat napisal nejaky hrac ze sleduje moju hru skoro od zaciatku season a chcel by mi poradit.(normalne na to nereagujem ale toto ma zaujalo).Bol to nejaky pokerpro Poliak (nick si uz nepamatam) ale nasiel som si ze je fakt pokerpro.Napisal mi ze hrajem velmi opatrne a ze by som mal hrat agresivnejsie lebo prichadzam zbytocne o vyssi zisk.(neviem co je zle na tom ze som na 0.02/0.04 za 2 a pol hodiny v zisku 16€ :D )
No zkratka som si dal pauzu a pokecali sme trochu.Ked som mu vysvetlil ze ja skor hram MTT tak uznal ze na turnaje je moja hra prijatelna.
Zaver z toho ale je ze ja nemam pocit ze by som hral malo agresivne.Skor mam pocit ze by som sa mal trochu krotit.
Skoda ze som hral v herni kde mi to neberie ziadny soft takze nemozem postnut ani graf. :( Ale to je jedno.Mal som vcera zo svojej hry dobry pocit a ten bol doplneny peknym ziskom takze super vecer. :good:
Moj BR predvcerom 1€ dohrane na 4€.
Moj BR vcera 4€ dohrane na 18€.
zisk za cca. 5 hodin hry 17€.

Ako by zaspieval Ivan z ruskej rozpravky: Ked sa vidim v zrkadle,som zo sebou spokojny.Nevyzeram veru zle.......... :angel:
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari

Odoslaťod spax 26 Apr 2010 08:48

pegas1975x napísal:Tak pani a vysledok dnesneho dna je .........

Vyhodili ma z roboty takze mi uz neostava nic ine len zacat hrat poker seriozne aby som mal z coho zit. :apminer2:


lol, nezacni se zivit pokerem, dokud nebudes dopredu safety aspon na par mesicu. Imo a stakes, ktere hrajes ti k tomu, aby jsi si vpohode zil, moc nepomuzou. Najdi si praci a nemusis se stresovat.
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 26 Apr 2010 08:54

spaxi neber ma v tomto az tak vazne.
Na to aby som sa zivil pokrom zatial nemam ani skusenosti ani BR a uz vobec nie disciplinu.
Mne je to uplne jasne.
Mozno tu na fore niekedy vyzeram ako dement ale niesom.Dobre si uvedomujem ze o pokry toho viem velmi malo.
Zatial je to pre mna len konicek za ktory platim ovela viac ako vyhravam.

PS: a pracu uz mam.Hned o 2 dni som mal novu robotu.Ja niesom z tych co nebudu nic robit a len plakat ze sa robota neda zohnat.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod spax 26 Apr 2010 08:58

je to tvuj zivot, tvuj boj. gl ! :)
Obrázok používateľa
spax
 
Príspevky: 840
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 9 krát/24 krát
Karma: 6

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!