pegas (novy zaciatok?)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 11 Máj 2010 23:51

palo1973 napísal:a nedal som tebe licenciu na elefanta?


dal a dakujem.
Ucim sa to pouzivat.Ale este som to ani poriadne nenastavil.Vzdy sa mi ukaze ze inportuje data a potom mi v tabulke ukaze len 54 ruk z partypokru a to este z 15.4.
Ostatne mi nezobrazuje.

Ale vsetko chce svoj cas.Raz sa dokopem k tomu aby som to zacal pouzivat naplno.Zatial to iba skusam.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 20 Máj 2010 15:52

V poslednych dnoch mam pocit ze mi supery pri stoloch vidia do kariet. Ked mi nechodia dobre karty tak vsetci betuju a raisuju ako o zivot. Ale ked mi dojdu na ruku AA,KK,QQ,JJ,AK tak zrazu vsetci zlozia karty a to ani nestihnem este nic vsadit aby som ich vystrasil. :o
Som z toho volajaky zmateny. :shock:
Takto sa fakt vyhravat neda ked mi dobre handy nikto ani nezaplati.Ked sa to stane raz tak to nejak pochopim a poviem si "skoda". Ale toto uz fakt zacina byt zufale. Zle karty - vsetci betuju a raisuju. Dobre karty - vsetci zlozia este pred flopom.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod palo1973 20 Máj 2010 15:53

pegas1975x napísal:V poslednych dnoch mam pocit ze mi supery pri stoloch vidia do kariet. Ked mi nechodia dobre karty tak vsetci betuju a raisuju ako o zivot. Ale ked mi dojdu na ruku AA,KK,QQ,JJ,AK tak zrazu vsetci zlozia karty a to ani nestihnem este nic vsadit aby som ich vystrasil. :o
Som z toho volajaky zmateny. :shock:
Takto sa fakt vyhravat neda ked mi dobre handy nikto ani nezaplati.Ked sa to stane raz tak to nejak pochopim a poviem si "skoda". Ale toto uz fakt zacina byt zufale. Zle karty - vsetci betuju a raisuju. Dobre karty - vsetci zlozia este pred flopom.


-bud rad este je tretia moznost:dobre karty-superi stale hitnu farby ci sety ;)
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 20 Máj 2010 16:06

palo len aby sa nezacali striedat moznosti dobre karty - vsetci fold alebo dobre karty - super hitne farbu alebo postupku.
To by uz len bola katastrofa.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod dzejkej 20 Máj 2010 18:34

pegas1975x napísal:palo len aby sa nezacali striedat moznosti dobre karty - vsetci fold alebo dobre karty - super hitne farbu alebo postupku.
To by uz len bola katastrofa.


ak sa bude striedat "vsetci fold" s "hitnu lepsie", tak to stratis menej penazi ako pri "hitnu lepsie" ;)
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod pegas1975x 20 Máj 2010 20:24

dzejkej napísal:
pegas1975x napísal:palo len aby sa nezacali striedat moznosti dobre karty - vsetci fold alebo dobre karty - super hitne farbu alebo postupku.
To by uz len bola katastrofa.


ak sa bude striedat "vsetci fold" s "hitnu lepsie", tak to stratis menej penazi ako pri "hitnu lepsie" ;)



To je pravda ale zase nic nevyhram.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegasovi sa nedari (no mozno sa trochu zacalo)

Odoslaťod dzejkej 20 Máj 2010 21:33

pegas1975x napísal:To je pravda ale zase nic nevyhram.


Ale o vyhravani sa v tom texte nic nehovorilo ;).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: pegas (novy zaciatok)

Odoslaťod pegas1975x 03 Júl 2010 13:37

Tak som tu zas po dlhom case s nejakym rozborom svojich "uspechov" (neuspechov).
Kedze som na zaciatku svojej pokrovej "kariery" hral len freerolly (asi 4 mesiace), tak som sa seriozne zacal venovat pokru dost neskoro. Asi pred 2-3 mesiacmi som zacal hrat CG NLH 2 na PS kde som depozitol na zaciatok 10€ (potom 20€, potom 2x 50€, atd.).
Myslim ze som v tej dobe nehral nejak extra zle a dost sa mi darilo aj vyhravat. Moje vyhry isli rychlo hore (niekedy som bol za den aj +40 az +50$ za 700-800 hands) ale ...... Problem bolo moje zvladanie nestastnych prehier po ktorom som vzdy odpalil cely BR. Takze zasadny problem TILT a dodrziavanie BRM.

Takze som sa po celkovej strate -299$ (asi 15k hands)! rozhodol dat si pauzu od CG a zacal som sa venovat sledovaniu videi,citaniu clankov a sledovaniu hry mojich najcastejsich superov. Nehram CG uz asi tyzden a musim povedat ze mi to chyba. Zatial ale odolavam pokuseniu. Chcem este aspon tyzden studovat a az potom zacat odznova hrat.

Som na seba velmi nastvany lebo viem ze dokazem vyhravat a hrat dobru hru. Musim ale este velmi zapracovat na svojej psychike.
Nechcem tu plakat ze je vsetko proti mne. Uvedomujem si ze je to len moja chyba ze som sa este nedokazal dostat do pozitivnych cisel a po takom case aj na vyssi limit.

Dakujem ze ste to docitali az sem.
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod yegon 03 Júl 2010 13:59

studovat je obre vlastne odohrate handy - nebolo by od veci sem tam nejaku postnut
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: pegas (novy zaciatok?)

Odoslaťod palo1973 06 Júl 2010 22:09

cau som cital co si pisal v inom blogu,celkom by ma zaujimalo co mas prestudovane z cg a kolko zhruba videi si videl,na zaciatok by som ti snad poradil,ze nie je moc dobre hravat tak deep stoly,pretoze kazda chyba je ovela drahsia ako na standartnych 100 BB stoloch,mozno by stalo za to skusit nejaku SSS resp. middle stakes strategiu,kde mas ovela menej tazkych rozhodovani

Za tento príspevok od palo1973 poďakovali :
pegas1975x
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!