r3mus-ov blog

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod HypAA 24 Mar 2010 21:29

no pokial mas obciansky, pas, vodicak s menom "John McCormick" aj s adresou ktora suhlasi s registracnymi udajmi na PS.com a na fulltilte tak by malo byt vsetko v poriadku.. ale oni si casto pytaju prescanovane original doklady
Obrázok používateľa
HypAA
 
Príspevky: 199
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/5 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 24 Mar 2010 21:45

HypAA napísal:no pokial mas obciansky, pas, vodicak s menom "John McCormick" aj s adresou ktora suhlasi s registracnymi udajmi na PS.com a na fulltilte tak by malo byt vsetko v poriadku.. ale oni si casto pytaju prescanovane original doklady

v tom prípade dúfam, že nemajú detailné informácie o slovenských dokladoch totožnosti, požiadám o pomoc uja photoshop-a a urobím si doklady že mi ich uverí aj interpol :lol2:
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod Riddlah 24 Mar 2010 21:48

welcome :P

btw , podla mna 12bi na nl10 pokial si zaciatocnik je velmi malo, aj napriek tomu ze sa hra fullring viac tight predpokladam
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 24 Mar 2010 22:05

Riddlah napísal:welcome :P

btw , podla mna 12bi na nl10 pokial si zaciatocnik je velmi malo, aj napriek tomu ze sa hra fullring viac tight predpokladam

thx a máš pravdu - 12BI je naozaj málo, ale som pripravený zísť na nižší level ak mi to klesne pod 10BI, ale so súčasným trendom by som sa mal dostať na 20BI do konca týždňa... /btw trendy beriem s rezervou :) /
...
a na týcho limitoch sa hrá asi tak že na flop sa limpuje 20-30% hráčov, s VPIP okolo 60 nie je výnimkou a dorovnávajú ma až na river, aby mi potom ukázali JTs :shock:
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod Chlpo1989 24 Mar 2010 22:14

r3mus napísal:som pripravený zísť na nižší level ak mi to klesne pod 10BI

2BI niekedy padnu v prvych 40 rukach bez toho aby si mrkol okom. Nie bad beatmi ani zlou hrou ale proste super bude lepsi a ty mu preplatis set dvoma parmi etc. Hral by som safe NL5 s usmevom na tvari :) Ja osobne by som nehral s menej ako 25BI na dany level koli psychickej pohode ale je to kazdeho osobny pocit.

ale so súčasným trendom by som sa mal dostať na 20BI do konca týždňa...

Na toto by som si daval pozor. Aby si nakoniec neostal sklamany...
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod Riddlah 24 Mar 2010 22:14

a to by sa dalo ocakavat ze fullring budu hrat viac tight ked musia platit menej casto blindy :D
btw: 20BI na nl5 tiez imho nieje bohvieco :D ale stale lepsie ako 12BI :D

TREND IS YOUR FRIEND :D forex ftw :D
Obrázok používateľa
Riddlah
 
Príspevky: 714
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 67 krát/9 krát
Karma: 3

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 24 Mar 2010 22:35

ja vám rozumiem a viem čo sa mi snažíte povedať, ale (ako posledný pokus na moju obranu) musím sa priznať že hrať na týchto mikrolimitoch je otras :crazy: :bad: nechutné a ohavné s akými odiotmi sa tam stretávam a ešte nechutnejšie ak tam niekomu nebodaj príde fakt lucky karta a porazí ma :( možno to nie je silný argument, ale po hodinke pri NL10 stole zistíte v akých ho.nách sa musím prehrabávať. jediným mojím cieľom je vyšplhať vyššie :x či sa mi to podarí alebo nie, budem vás informovať v blogu, onedlho možno príde správa: prišiel som o všetko, končím s pokrom naveky :D
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod Chlpo1989 24 Mar 2010 22:37

r3mus napísal:ja vám rozumiem a viem čo sa mi snažíte povedať, ale (ako posledný pokus na moju obranu) musím sa priznať že hrať na týchto mikrolimitoch je otras :crazy: :bad: nechutné a ohavné s akými odiotmi sa tam stretávam a ešte nechutnejšie ak tam niekomu nebodaj príde fakt lucky karta a porazí ma :( možno to nie je silný argument, ale po hodinke pri NL10 stole zistíte v akých ho.nách sa musím prehrabávať. jediným mojím cieľom je vyšplhať vyššie :x či sa mi to podarí alebo nie, budem vás informovať v blogu, onedlho možno príde správa: prišiel som o všetko, končím s pokrom naveky :D

Nieco mi o tom hovor, ja som presiel NL2 -> NL5 a teraz som na NL10 :)))
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod emjayko 24 Mar 2010 22:47

r3mus napísal:ja vám rozumiem a viem čo sa mi snažíte povedať, ale (ako posledný pokus na moju obranu) musím sa priznať že hrať na týchto mikrolimitoch je otras :crazy: :bad: nechutné a ohavné s akými odiotmi sa tam stretávam a ešte nechutnejšie ak tam niekomu nebodaj príde fakt lucky karta a porazí ma :( možno to nie je silný argument, ale po hodinke pri NL10 stole zistíte v akých ho.nách sa musím prehrabávať. jediným mojím cieľom je vyšplhať vyššie :x či sa mi to podarí alebo nie, budem vás informovať v blogu, onedlho možno príde správa: prišiel som o všetko, končím s pokrom naveky :D


sorry ale nechapem na co sa stazujes... ako tebe by bolo lepsie hrat na stoloch s vpip 22 a keby ta ludia 3betovali light robili ti zle na blindoch etc? bud len rad ze hras s ludmi s akymi hras, ked bude hravat vyssie budes za nimi este plakavat...
Obrázok používateľa
emjayko
 
Príspevky: 886
Založený: Mar 2009
Poďakoval/li: 35 krát/52 krát
Karma: 29

Re: r3mus-ov blog [50$-???]

Odoslaťod r3mus 24 Mar 2010 23:06

emjayko napísal:sorry ale nechapem na co sa stazujes... ako tebe by bolo lepsie hrat na stoloch s vpip 22 a keby ta ludia 3betovali light robili ti zle na blindoch etc? bud len rad ze hras s ludmi s akymi hras, ked bude hravat vyssie budes za nimi este plakavat...

nieééé :D to si ma zle pochopil. ja neplačem že sú slabí, ale že sú blbí. pretože veľa vecí čo som sa naučil na nich jednoducho neplatí. nerozoznajú či cbetujem alebo mi ide o value bet. nedojde im že môžem mať nuts (to v tom lepšiom prípade) v tom horšiom ma dorovnávajú so všemožnými kombináciami v očakávaní že im niečo príde (a ono im to chodí). ale niekedy je fakt ťažké presvedčiť súpera že mám "lepšie karty" jednoducho: "kým neuvidím, neuverím" a potom sú takí čo betujú ako blázni a to mi je potom ťažko dorovnávať keď netrafím flop, alebo príde overcard, keď pri ich "štýle hry" môžu držat prakticky čokoľvek od 2-A
Obrázok používateľa
r3mus
 
Príspevky: 20
Založený: Feb 2010
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!