Rybár (poker blog)

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 30 Sep 2009 11:15

dzejkej napísal:
No keby si mal pri tolkych stoloch na NL1000 cervenu na nule alebo v pluse, tak by sme ta museli upalit za bosoractvo :-D.


asi mas pravdu, ale za pokus to stoji, nie :lol2:
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod dzejkej 30 Sep 2009 11:31

Jop, ten fold to 3bet .. vidiet, ze mas sebadisciplinu, len sa regom asi oplati trosku sa na Tebe vyblbnut :). No zase pri tolkych stoloch sa to asi moc lahko menit nebude, kedze castejsim callovanim zvacsis pocet marginal situacii ..

Este pozeram, ze na turne betujes trosku pomenej. Nemas pocit, ze tam stracas tam nejaku value? Ked mas taky maly cbet na flope, tak na turne by si mal mat dost silnych ruk na to, aby si tam mal aspon tak o 10% vacsie cisielka, nie?

Ten fold BB to steal .. pls kolko tam callujes vs 3betujes? Tam to vyzera celkom divoko :).

Ja viem, ze do toho moc kecam, ale nie je to na zaklade toho, co hram ja na tych donkstakeoch, of course. Skor na zaklade toho, co som videl na podobnych stakes :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod yegon 30 Sep 2009 11:54

Rybár napísal:non-showdown mam dlhodobu hlboko v minuse. To je vec, na ktorej chcem popracovat. Graf ani nemusim postovat, predstav si lezate Y Tento mesiac mam non-showdowny -55K a showdowny +83k


stale si na tom dobre, ja mam dlhodobo cca 1BI minus v nonSD na 1000 ruk co by v tvojom pripade bolo -83k a znamenalo by to breakeven ( ake prekvapenie odo mna breakeven hraca :) ), cize urcite nieco robis dobre aj v non SD

pritom ja mam won when seen flop 49% a aj napriek tomu taky super minus v non SD fuck me :) musim studovat :)

inak super a este raz gratz - zda sa ze fakt ze si skoncil v praci treba hodnotiti zo spatneho pohladu pozitivne :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod dzejkej 30 Sep 2009 12:10

yegon napísal:pritom ja mam won when seen flop 49% a aj napriek tomu taky super minus v non SD


:shock:

To sa ako da? Foldujes na riveri o106? Mal by si viac callovat, urcite to pomoze s nonSD :-D. TuKE da lekcie :-D.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod TuKE 30 Sep 2009 12:13

Ja som Yegonovi Xkrát hovoril, nech sa občas na riveri pozrie iba tak zo zvedavosti :D
Edit: bude milo prekvapený, koľkokrát bude lepší
Obrázok používateľa
TuKE
 
Príspevky: 3548
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 13 krát/58 krát
Karma: 14

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod yegon 30 Sep 2009 12:21

pockaj pockaj mam WTSD 29% co je urcite viac nez vacsina z vas

no nejako sa to da, tiez neviem ako ale NIC NIE JE NEMOZNE (tojoooootaaaa)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 30 Sep 2009 12:27

JK v pohode, len mi do toho kecaj. Ja momentalne viac hram a menej studujem. Co je asi trocha na skodu. Takze tvoje pripomienky su :good:

Tym fold to 3b som sam prekvapeny. Nemam pocit, ze by som sa vzdaval lahko PF. V pozicii callujem aj s marginal hands a snazim sa zobrat pot po flope. OOP som 4b/fold mode - takze odtial pochadza asi to vyssie cislo.

s BB mam 3b 8%, ked vidim ze original raisor ma siroky open range a normalny fold to 3b tak casto squeezujem.
Proti UTG a MP s beznym range (cca 19%)
- dorovnam s marginal hands ako JTs, 97s, pary a pod. Hram to postflop - donk bet, ch/r ...
- ruky ako AT, AJ, KQ 3betujem - rozhodujem sa aj podla toho ako hra post flop, ako casto sklada na cb v 3b pote, tiez ci je schopny zahrat tricky AK, KK, AA
- monster handy samozrejme 3betujem tiez
Proti CO a BTN
- ak casto sklada na 3b, tak 3b vsetko s cim chcem hrat.
- ak casto 4b alebo calluje 3b tak dorovnam s marginal hands a hram to post flop.

len pre zaujimavost. Tu su position stats. Ak vidis nejaky leak daj vediet.
position.jpg
position.jpg (76.12 ) Zobrazená 2282 krát


s tym turn CB je to zlozitejsie, pretoze moj flop CB je polarizovany a zalezi od protihraca a pozicie. Ak casto ch/r a ja mam poziciu tak skoro nikdy nerobim CB s medium hands ako middle pair a podobne. Hra na turn a riveri potom zalezi od boardu. Niekedy na miesto second bar volim radsej ch/r (hlavne proti agresivnym superom)

btw to ze niekedy neurobim CB na flope este nezname, ze sa vzdavam potu.
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod yegon 30 Sep 2009 12:31

prestan platit blindy imo - stlpec "without blind" vyzera sexy :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod Rybár 30 Sep 2009 12:35

yegon napísal:prestan platit blindy imo - stlpec "without blind" vyzera sexy :)


skutocne very sexi, Chcel by som pocut nazor studovanejsich. Mne sa zda, ze na hre z BB asi nic zasadne nemusim menit. Som tam sice najviac v minuse ale s tym sa asi nic neda robit. Bez blindov som na tom dobre Este vybavit aby som ich nemusel platit :ROFL:
Rybár
 
Príspevky: 224
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Rybár (poker blog)

Odoslaťod dzejkej 30 Sep 2009 13:08

No mna na tych statoch prekvapilo, ze mas iba 24% PFR na BTN a rozdiel medzi UTG a BTN v PFR su iba 4%. Nezda sa Ti, ze hrat na naj pozicii vacsi range a snazit sa stealovat viac by bolo ziskovejsie? By som tam cakal o dost vacsie cisla - aj keby tie blindy boli superi, co vedia porobit problemy.

Co Ty na to, Yegone? Ty si mal kedysi napad, ze znacne zmensis UTG PFR range a zvacsis BTN PFR range :).

Neopenlimpoval si nejaku jednu ruku na UTG, btw? :-D
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!