sjuzanee

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: DIVINE ANGEL

Odoslaťod Thewater 30 Apr 2014 15:49

Trošku mi poker prerástol cez hlavu a potreboval som volno...
Zajtra začína nový mesiac a všetko staré hodím za hlavu.

výsledok mesiac apríl GRAF :x :o
Spoiler:
Obrázok

odohraných 101 h, 11,9k vpp
RB + profit 834 dolarov


ďalší mesiac sa pokúsim odohrať cca 40k ruk na nl50. Budem už pracovať a snažiť sa nejaký volný čas povenovať len pokru.
:gl: všetkým čo to občas čítate ;)
Naposledy upravil Thewater dňa 15 Máj 2014 01:59, celkovo upravené 1 krát.
Thewater
 
Príspevky: 17
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 0

Re: DIVINE ANGEL

Odoslaťod haman 30 Apr 2014 19:14

trosku sick noznicovy graf.

:gl:
haman
 
Príspevky: 2068
Založený: Apr 2010
Poďakoval/li: 853 krát/189 krát
Karma: 25

Re: DIVINE ANGEL

Odoslaťod Thewater 15 Máj 2014 02:34

Pozor! tu sa pracuje
Spoiler:
Obrázok


pravda je že sa nevenujem pokru ako by som mal :dzejkej: viacej hrať a študovať

Mám nedostatky v niektorých situáciách a musím ich krok po kroku odstraňovať.
Hlavne aby bola inšpirácia, chuť a najdôležitejší čas.
Dlhodobejší výsledok ukáže ako v skutočnosti na tom som celkovo, malinký hotránek sa do toho nepočíta. Viď dolu graf
V týchto posledných dvoch mesiacoch som zmenil hru a dúfam že aj zlepšil, čo sa budem v budúcnosti snažiť dokazovať svojimi výsledkami.
Musím si zadať dlhodobý cieľ a ísť si za tým.
Rozhodol som sa urobiť tento rok status Supernova. Dosiahnuť SN na nl50 bude drina a odohrať veľa hodín mesačne.
Chcem si každý mesiac udržať status platinum a k tomu potrebujem odohrať päťdesiat hodín na nl50.
Pred koncom roku zobrať dovolenku a keď je najväčší traficc v zime dokončiť Supernovu.

Cieľ je stanovený jasne

Málo odgrindené polovica mesiaca
Spoiler:
Obrázok
Thewater
 
Príspevky: 17
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 0

Re: DIVINE ANGEL

Odoslaťod Brejcinho 15 Máj 2014 15:11

Thewater napísal:Chcem si každý mesiac udržať status platinum a k tomu potrebujem odohrať päťdesiat hodín na nl50.


Kolko stolov naraz hravas ? A hravas 6-max alebo FR ?

Kazdopadne vela stastia a malo bad beatov ;) :gl:
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

Re: sjuzanee

Odoslaťod Thewater 01 Jún 2015 22:22

Myslím si, že by som mal aj ja niečo po veľmi dlhej dobe napísať, ako v úvode som spomenul hrám micro limit nl25. :crazy:

Niečo ešte k minulému roku 2014. Bol som spokojný z výsledkom za posledné dva mesiace. Určite k tomu prispel koniec roka, keď je ľudí (fishes) omnoho viacej na stoloch ako počas leta. Vlastne na micro limitoch je to divočina stále. Koniec roka ma presvedčil o tom, že by som mohol niečo zarobiť pokrom v ďalšom roku, keď pokru povenujem viacej času :oops:
Mal som v pláne ako každý obyčajný smrteľník si zobrať úver na bývanie, postaviť dom a robiť ako mukl celý život a platiť 30 rokov úver. Vyskúšam ešte jednu možno, hrať poker znovu a niečo tým zarobiť. :dzejkej:

Takže som si dal ciele na začiatku, ktoré by mohli byť dosiahnuteľné a to dva hlavné body ako:
- nazberať 100k vpp stať sa supernova, v RB 5.250,- dol
- v priemere zarobiť mesačne 1.000,- dol to je 12.000,- dol za rok
ľahká matematika spolu to je 17 250,- dol


Chcem hrať pravidelne každý mesiac a obhajovať platinum stars. Mám dosť koníčkov, s ktorými musím skončiť, pracujem, mám rodinu(jedno dieťa a priateľku na materskej).
Začať shotovať nl50, keď si budem istý svojou hrou a bude na to BR. (stále hra nie je dobrá z môjho hľadiska, robím chyby, neučím sa toľko, ako by som mal, to chcem zmeniť ako aj celý prístup k pokru, začať plánovať veci, viac sa učiť, preberať ruky a zameriavať sa viacej do hĺbky na range, viem že to ešte na micro nie je potreba, ale chcem sa pripraviť na vyššie limity a nechcem skončiť ako minulý rok, keď som hral skoro celý rok nl50(wr2bb/100) a skúsil som shot na nl100, ktorý nedopadol dobre.

Ale vlastne asi prečo hrajem poker je aj vec okolia. Práve preto má motivuje Satan, ktorého všetci dobre poznáte z tohto portálu. Satan je hráč, ktorý sa vie motivovať k naozaj extrémnym výkonom a tým strháva aj mňa zo sebou, lebo väčšinou času sa bavíme o pokry.

Ako sa oživilo toto fórum za posledný mesiac, čomu prispel Satan, odvtedy, čo tu kto postne nové si čítal ako každodenné noviny :D

Na akej ceste som z plneniami cieľov, nevyzerá to dobre, tak sa nemám čím chváliť.
Mazal som databázu a nemám ruky od začiatku roka, takže graf nebude. Vyžiadam si ruky z PS na konci mesiaca a dám to sem.
Tento mesiac bude dôležitý pre mňa a moju kariéru v pokry, ale nechcem predbiehať, pokiaľ nie je vec istá.
Spomeniem v ďalšom príspevku.
Chcem poďakovať matuskovi za videá s pred pár dní, ktoré urobil na twichi pre našu komunitu, vrelo odporúčam pozrieť a naučiť sa nejaké nové vecičky. Bodaj by bolo viacej našich slovensko-českých profíkov, ktorí by urobili podobné video.

Ale to by nebolo keby som sem nedal graf. Hitol som hotrun a som štastný, že sa darilo posledný týždeň. http://tiltbook.com/sjuzanee/status/131317/media/

Za tento príspevok od Thewater poďakovali - 2:
Brejcinho, haman
Thewater
 
Príspevky: 17
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 0

Re: sjuzanee

Odoslaťod Thewater 02 Jún 2015 22:41

Rozhodol som sa zdielat tyzdenne plany, aby som bol viacej motivovany plnit ich.
1 - 7 juna
3/3 (12 hod zmeny praca)
4 dni volne z toho:
Online poker 3h/12h
Ucenie,videa, rozoberania sessions 2h/8h
0/1 live turnaj vo viedni + CG
1/1 posilovna
0/2 sport( hokejbal a beh)

Takze som si rozplanoval veci a staci ich dodrzat. :shot:
Vysledok na konci tyzdna s dalsim tyzdnovym planom.
Thewater
 
Príspevky: 17
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 0

Re: sjuzanee

Odoslaťod Thewater 08 Jún 2015 00:04

takže po prvom týždni
v práci som bol :(
online poker 12,5h
učenie 10 h
live turnaj - piatok som mal volný, ráno som dal sessions, aby som sa rozohral a potom smer Montesino.
http://www.montesino.at/pokertainment/s ... er-weekend prebojoval do nedele, kde som skončil 60ty, zobral minCash a po hodke zahadzovania v nedelu s 11bb poslal KhJs - najlepšia ruka, BB call s TT , flop Q75hh, 3h, 7d a išiel som domov.
sport splnený
výsledok po prvom týždni
http://tiltbook.com/sjuzanee/status/131969/media/

plán na 8 - 14.06.2015
pracujem 5 dní zo siedmych dní, takže budem sa snažiť, čo najviac odohrať online.
plán odohrať 10h za týždeň
učenie 5h
zajtra mám na pláne vybavovanie súkromných vecí
šport/ 2xhokejbal/ 2xcvičenie/
Thewater
 
Príspevky: 17
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 0

Re: sjuzanee

Odoslaťod Thewater 16 Jún 2015 19:25

:%)
v krátkosti nemám stále dosť času, už som začal viacej plánovať veci ale stále nestíham.
minulý týždeň stál tak za veľké prd, čo sa týka pokru.
v práci som si porobil dosť vecí aspoň niečo, šport som zvládol.
http://tiltbook.com/sjuzanee/status/132764/media/

takže plán na tento týždeň
po asi 5 dňoch som si pustil sessions a som nevedel kde som, plno chýb, takže som shotoval 300 hands vždy, robil včera rozbor tých chýb a skončil som najviac mínus za deň, za poslednú dobu, takže tragédia, už som shotoval aj nl50.
takže ako sa mi osvedčilo, keď mám dlho pauzu, robím chyby, ktoré by som asi nerobil pri pravidelnom hraní, musím túto činnosť zlepšiť.
mám v pláne odohrať 16 h tento týždeň, plus rozoberať moje ruky, neviem koľko času mi na to ostane, ale aspoň hodinku denne, keď budem hrať.
každý deň robiť športovú aktivitu, cvičiť, hrať hokejbal, behať, plávať, vždy niečo s toho.
Som nahral 20bi na nl25 ke, takže som si povedal, že je na čase shotnuť s mojou hrou nl50 reg. stoly. Bude mi stačiť polovičná wr ako som mal za posledné mesiace na nl25, ale nebudem s tým výsledkom spokojný.
Dávam si 100bi na nl50 a to je môj budúci dlhodobý cieľ, ktorý teraz chcem, čo najskorej dosiahnuť.
Thewater
 
Príspevky: 17
Založený: Apr 2014
Poďakoval/li: 19 krát/4 krát
Karma: 0

Re: sjuzanee

Odoslaťod sjuzanee 07 Nov 2015 03:49

b
Naposledy upravil sjuzanee dňa 30 Nov 2015 23:10, celkovo upravené 2 krát.

Za tento príspevok od sjuzanee poďakovali :
Brejcinho
sjuzanee
 
Príspevky: 15
Založený: Jan 2013
Poďakoval/li: 5 krát/2 krát
Karma: 0

Re: sjuzanee

Odoslaťod Brejcinho 07 Nov 2015 12:23

Ja sa tento mesiac pokusam o platinu na ps.fr pri 4-6 tablingu NL20 :D

Dufam, ze ma budes motivovat, lebo zatial mam downswing a nemam teda moc nadsenie hrat :D
Obrázok používateľa
Brejcinho
 
Príspevky: 704
Založený: Jún 2013
Poďakoval/li: 66 krát/41 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!