trikoza´s road to bankrupt

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod LOCAT3R 04 Dec 2009 17:20

jedna fishy otazka:Preco chcekujes flop?
Obrázok používateľa
LOCAT3R
 
Príspevky: 451
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 0 krát/3 krát
Karma: 2

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod dzejkej 04 Dec 2009 17:29

LOCAT3R napísal:jedna fishy otazka:Preco chcekujes flop?


Lebo checkraise vyzera silnejsie ako cbet a chceme, aby nam zlozil :wizdo: . Nech sa nam stackne so setmi a vsetko ostatne radsej zahodi.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 04 Dec 2009 17:39

dzejkej napísal:
LOCAT3R napísal:jedna fishy otazka:Preco chcekujes flop?


Lebo checkraise vyzera silnejsie ako cbet a chceme, aby nam zlozil :wizdo: . Nech sa nam stackne so setmi a vsetko ostatne radsej zahodi.


+1

wtf trikoza
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 04 Dec 2009 18:42

zlyncovat!! obesit!! upalit!!!

ale k veci

k UTG som mal vela poznamok, v skratke je to vesela hrava rybka, rada limpcalluje prakticky any two... flop betuje takmer v 100% pripadoch, vacsinou malicko a je jej jedno ci je IP alebo OOP... nasledne ak je raisnuta, calluje s middle parom/draw alebo lepsim...mame spolocnu historiu ze ho casto na flope raisujem prave z tychto dovodov popisanych preto ma castejsie na flope callne light

na flope chcem samozrejme nafuknut pot, spolieham sa na svoj read ze betne, preto volim check-raise - ak nieco ma [Qx,9x, 10J, obcas aj nieco ako 55-JJ] tak callne a pot bude vacsi ako keby som iba cbetol... skor si nie som isty hrou na turne, tu je to viac na diskusiu, ale kvoli nasej divokej historii na takmer kazdom flope som dufal ze castou svojho range [Qx, 10J...] bude betovat, velku cast range zlozi (ktorou mozno callne bet na riveri ak checknem turn) tak som sa rozhodol pre check

EDIT - teraz som si vsimol ze ma na flope 3betol... co unho znamena mega silu, takze to mal byt ship zrejme uz na flope aby sa nezlakol nejakych scare card... as played si myslim ze to nebolo tiez zle
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod w4444x 04 Dec 2009 19:06

trikoza napísal:zlyncovat!! obesit!! upalit!!!

ale k veci

k UTG som mal vela poznamok, v skratke je to vesela hrava rybka, rada limpcalluje prakticky any two... flop betuje takmer v 100% pripadoch, vacsinou malicko a je jej jedno ci je IP alebo OOP... nasledne ak je raisnuta, calluje s middle parom/draw alebo lepsim...mame spolocnu historiu ze ho casto na flope raisujem prave z tychto dovodov popisanych preto ma castejsie na flope callne light

na flope chcem samozrejme nafuknut pot, spolieham sa na svoj read ze betne, preto volim check-raise - ak nieco ma [Qx,9x, 10J, obcas aj nieco ako 55-JJ] tak callne a pot bude vacsi ako keby som iba cbetol... skor si nie som isty hrou na turne, tu je to viac na diskusiu, ale kvoli nasej divokej historii na takmer kazdom flope som dufal ze castou svojho range [Qx, 10J...] bude betovat, velku cast range zlozi (ktorou mozno callne bet na riveri ak checknem turn) tak som sa rozhodol pre check

EDIT - teraz som si vsimol ze ma na flope 3betol... co unho znamena mega silu, takze to mal byt ship zrejme uz na flope aby sa nezlakol nejakych scare card... as played si myslim ze to nebolo tiez zle


Obrázok
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 06 Dec 2009 16:09

inak zistil som nemilu vec - PT3 akosi blbo importuje handy z LA a podla vsetkeho ukazuje winnings o nieco vacsie ako realne su - LOL takze to vyzera ze vsetky vysledky co tu postujem su tak trochu nepresne :lol2: snazim sa hladat na nete nieco viac o tomto a zistit co to sposobuje a aky odchylky to moze cca byt, doteraz som to akosi nezaregistroval (asi hlavne z dovodu ze FPP body si premienam na cash priamo v herni a tak mi ten nejaky ten rozdiel mohol ujst bez povsimnutia a cashouty mi tiez celkom sedeli) ale sunwu mi hovoril ze mal s tymto problem a tak si to v poslednej dobe trochu vsimam a asi nieco na tom bude
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod josipjs 06 Dec 2009 18:11

...

kdo deletol ten Photoshop Trikozy?
... :D

zase daky BE hrac sa urcite potesi ked zrazu zacne "vyhravat"
Obrázok používateľa
josipjs
 
Príspevky: 544
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 34 krát/3 krát
Karma: -8

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod keso26 06 Dec 2009 19:41

j, tiez som mal na LA s PT3 rovnaky problem
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod trikoza 09 Dec 2009 01:36

po klasickom armageddone ( zazil som si aj volny pad -7k v ramci jednej session) na uvod mesiaca mi dnes nachvilku zapli godmode... vyzeralo to ne velmi pekny rekordny den takmer +8k, uz som to aj chcel ukoncit, ale nedal som si povedat a nakoniec padol na +4k, skoda, ale aj toto urcite potesi a snad december dopadne aspon trochu slusne
Prílohy
091209.jpg
091209.jpg (134.22 ) Zobrazená 1941 krát
Obrázok používateľa
trikoza
 
Príspevky: 1706
Založený: Nov 2007
Poďakoval/li: 31 krát/48 krát
Karma: 30

Re: trikoza´s road to bankrupt

Odoslaťod Renegade 09 Dec 2009 13:05

trikoza_plus4k.gif
trikoza_plus4k.gif (337.67 ) Zobrazená 2900 krát
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!