ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod tucniak 12 Sep 2013 15:43

nechapem co tym chces povedat, ze na to teoreticky mas to dat ale vlastne na to nemas?;)

chcel si aj rodicom nieco dokazat atd..ze sa vies pokrom raz ZIVIT..

toto je imo dobry challenge..ked budes pokerpro tak nejake 'neda sa mi, nechce sa mi, nemam cas asi nebude fungovat..
ale ak som spravne pochopil post, tak si ho nechaj kupit a necakane ho za par mesiacov splat, to budu oci :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 12 Sep 2013 17:16

teraz musim dohanat toho vela do skoly. davam tomu tak tyzden, kym dobehnem pascal a vyberiem si ntb a potom mozem nad 100h/month rozmyslat.

tucniak napísal:toto je imo dobry challenge..ked budes pokerpro tak nejake 'neda sa mi, nechce sa mi, nemam cas asi nebude fungovat..

ja nehovorim, ze nie je, ale teraz mam toho fakt vela a sklbit 3-4 ucenia denne s dalsim 3-4 "ucenim" pokru by mi odpalilo hlavu :D

To akoze chces odomna, aby som potom rodicom vratil cca 1000e? Uz som si jedny hodinky kupil za 350e, ked som hraval este NL20 a poviem ti, nepoznam lepsi pocit 8-)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod tucniak 12 Sep 2013 17:32

ja nic nechcem len premyslam ako tvojim rodicom realne ukazat ze sa to da.. moji by neboli o moc chapavejsi keby mam leda 18 a toto im zadrem..ostatne ani neskor:D
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Chlpo1989 12 Sep 2013 17:54

Zeltzn napísal:nepoznam lepsi pocit

Tak to nic moc :D
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 13 Sep 2013 13:33

Povedali, ze ak budem schopný zarabat(!) 1k+ a nebude ma baviť škola,tak sa mozem vrhnut na to. Popri VŠ nebude imo problem hrat vela a napredovat, takze to nevidim nerealne.

Teraz sa trochu budem venovať škole,lebo inf a eko sú velmi zaujímavé veci a mám taky feel momentálne, ze chcem o tom vediet viac, ze ma to zaujíma, tak mozno budem mat pokrovu odmlku teraz. Mozno nejaky NL25-50 ZOOM sem-tam, ale seriózny grind chcem az po tom, ked dobehnem nejaku časť učiva.
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod tucniak 13 Sep 2013 14:01

na aku to ides vysku ze nebudes mat cas hrat poker? :)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Odoslaťod matiapag 13 Sep 2013 14:06

Kamos ty vies o tom, ze ja studujem informatiu na ekonomickej skole, ze? Ja len tak btw :D coraz viac to vidim tak, ze na tu sukromnu sa vykasles a o rok o takomto case sa budeme dohadovat, kedy ideme spolu na VSE :)

Sent from my HTC One using Tapatalk 4
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod Zeltzn 13 Sep 2013 16:46

Bolo to myslene tak, ze doberiem SŠ učivo teraz a pustim sa do hrania. To je tak pár týždňov (chcem do toho dat vsetko, nech čím skôr mozem dávať solid grind).
Ak dropnem z Unicorn College, tak to pôjde jedným smerom a nie je to VŠE ;) takže mám motiváciu dávať sick grind pri škole ako nikto (probably)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod matiapag 14 Sep 2013 10:21

No ako myslis, ja len ze tu spominas kombinaciu eko a info a neviem velmi o nijakej inej skole, ktora by pre to poskytovala lepsie podmienky ako tato :)
Obrázok používateľa
matiapag
 
Príspevky: 2450
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 170 krát/132 krát
Karma: 28

Re: Zeltznov cigansky sen

Odoslaťod chulanbetra 14 Sep 2013 15:15

Tak lepsie je venovat sa jednej veci lebo informatika a ekonomia su dost odlisne veci. Este som nevidel ekonoma dobre programovat. Zato som videl hodne ekonomov programovat a bolo mi z toho na tycku.

A kedze nie som ekonom tak verim, ze to plati aj opacne. Mal som spoluziaka co chodil so mnou na informatiku a este isiel naraz dalsiu skolu ekonomicku (cisty magor :D ). Po prvaku dropol ekonomiu a ostal na informatike lebo ta ho bavila viac. Na ekonomii dal vsetky matiky a informatiky (cize to na com tam vsetci lietali) ale nebavilo ho ucit sa cisto ekonomicke predmety to mu proste nevonalo. V dalsich rocnikoch chodil este na ekonomiu robit skusky za par nestastnikov z matiky a informatiky.

Podla mna je lepsie si vybrat jedno co ma bavi a robit to poriadne ci uz poker, eko alebo inf :gl:
chulanbetra
 
Príspevky: 238
Založený: Okt 2008
Poďakoval/li: 1 krát/8 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 14 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!