ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod cercerBTSSK 25 Júl 2011 15:18

Zeltzn napísal:Oh man look at that redline :bad: :bad: (-5251bb)


modra krifka - to kedy budem mat taku peknu...to sa mi este hadam nestalo :D
vymenim za moju cervenu :(
cercerBTSSK
 
Príspevky: 589
Založený: Dec 2007
Poďakoval/li: 1 krát/22 krát
Karma: 0

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 25 Júl 2011 18:54

Akurát som došiel z tréningu,potreboval som si nájsť nejakú záľubu, ktorou zabijem tieto prázdniny a nielen hrať ten hlúpy poker .. Nad tou redline budem ešte dumať, ale 14bb/100 je príliš .. idem si hodiť sprchu :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Drobec37 25 Júl 2011 19:18

Nazdar Zeltzn počuj kolko stolov hraš natom doxxe. vidim že si celkom fajn objem nahral tento mesiac
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 25 Júl 2011 19:19

4-6, zozačiatku 6 a zišiel som na 4 na neurčito, veľa vecí mi unikalo, a pri 4 stíham úplne všetko, viem si to sám vysvetliť prečo to robím a celkom to dáva zmysel. pri 6tich stoloch je to poväčšine autopilot a to nieje práve najlepšie :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 25 Júl 2011 21:21

Weeeeeee... 500. príspevok :vlade: dnes už nebudem hrať, som mrte unavený, pôjdem si radšej prečítať ďalších pár strán z The Poker Mindset :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 26 Júl 2011 20:14

Zatial dnešný deň celkom v pohode, rozhodol som sa hrať one hour sessions, schválne som si každý deň všímal akonáhle som hral po hodine tak redline šla dosť dole.. dnešná fun handa na konci session: 3betujem z blindov QQ,typek callne 3bet IP w 86s a raisne pot na T32r ja easy call s QQ,turn 7 o.O ale poker gods boli na mojej strane a ja sa len usmievam :fish3: Chcem sa poďakovať michaelovi, že si mrkol video a pomáha mi vychytať chyby v mojej hre :) Zajtra je opäť 10+5 unl rebuy v synot22, rozmýšlam že sa tam pôjdem mrknúť a trochu si zadrtiť s kamarátmi :) Zajtra máme pravdepodobne priateľský zápas s tlmačmi tak wish me luck :) :gl:

EDIT: Rozhodol som sa z The Poker Mindset si vypísať nejaké "hlášky" a vylepím si to na bedňu, lebo si z toho nič poriadne nezapamätám :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 31 Júl 2011 12:34

Mesiac Júl: Ciele som si splnil, som na NL20 ako tak usadený, rakerace mi pomohla si dotvoriť comfortable BRM. Cítim zlepšenie oproti minulému mesiacu a to ma teší asi viac ako nejaké bubáky momentálne :P Redline je stále bullshit,budem sa to snažiť zkresať čo najviac, ak sa mi podarí hrať s regs.

Profit:
rakerace pre pp -> 100€
rakerace na doxxe off -> 45€
rakeback -> 19 + 19 + 43 + 36 = 117 €
100 + 45 + 117 - 3 = 265€

Teším sa hlavne z toho objemu, primárne som hral 4 stoly, asi polku mesiaca som hral 6 stolov, ale keď som videl koľko spotov drobných mi uniká, tak som prešiel na 4 8-)
Ešte trošku zamakať na hre a hlavne na REDLINE a bude super :D
Prílohy
July.png
July.png (35 ) Zobrazená 2830 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 02 Aug 2011 22:22

Na august nejaké ciele nemám, rád by som znížil ten -14bb/100 redline čo bola katastrofa min o 1/2, a myslím si že vďaka Michaelovi sa mi to môže podariť bez problémov a potom bude aj solid winrate :]. Konečne mám safe BR na NL20,vôbec netableselektujem a v poslednej dobe sa mi hrá veľmi dobre. Hrám cca 45 min session, 3-4x daily a úplne mi to sedí. Dnes sme mali prípravný zápas so Starým Tekovom, ktorý sme vyownili 8:0 :D (ževraj) a zajtra nás čaká dúfam, že solídny súper z Bátoviec. Rozmýšľam že začnem behávať alebo posilňovať, lebo v poslednej dobe som nejaký hrozne unavený + by mi to pomohlo na trávnikoch na začiatok, kým sa vrátim do toho. :gl: all
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod dzejkej 02 Aug 2011 23:45

Zeltzn napísal:Na august nejaké ciele nemám, rád by som znížil ten -14bb/100 redline čo bola katastrofa min o 1/2


Pozor na take ciele. To je podobny ciel ako "chcem tento mesiac winrate 10 bb/100". Cervena krivka je tiez ovplyvnena variance a ani 40K ruk nemusi stacit, aby si sa toho vplyvu zbavil :).

Daj si ako ciel, ze si chces precitat clanky/pozriet videa venujuce sa nonSD potom, zamerat sa na svoje leaky v tejto oblasti a postupne ich odstranit. Napr. Thin Red Line - Episode 1 je povinnost :). Rozobera tam okrem ineho, co ovplyvnuje nonSD krivku a00 nie je to take zrejme ako by sa mohlo zdat.

Zeltzn napísal:Dnes sme mali prípravný zápas so Starým Tekovom, ktorý sme vyownili 8:0 :D (ževraj) a zajtra nás čaká dúfam, že solídny súper z Bátoviec.


Tak to znie ako solidna futbalova poprava :-D.

:gl:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 03 Aug 2011 00:51

To je najnižšia liga, futbal medzi dedinami :) Ale aj to je super, nech vypadnem konečne z domu, ponamáham trošku a hlavne prídem na iné myšlienky :)
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!