ZelTZN aka NLHE Soldier

Píšte si svoj pokrový blog/denník a pomáhajte si s ostatnými hráčmi

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 06 Feb 2012 21:08

na WPT máš FDB do 100€,ale odohral som 18k rúk za pár dní a došiel mi od nich ďaľší deposit bonus do 190€,tak fajne aj ten si clearnem :D
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod lolofon 06 Feb 2012 21:54

Zeltzn napísal:nemám najmenší dôvod sa naháňať za volume,4-6 stolov hrám always

ok, som mal z nejakych predchadzajucich postov pocit, ze 9+ tablujes, potom nic :)
lolofon
 
Príspevky: 426
Založený: Jún 2009
Poďakoval/li: 35 krát/14 krát
Karma: 5

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod ___Mortylen___ 06 Feb 2012 22:15

Zeltzn napísal:What am i doing bad?

Everything and nothing.

1) projektujes, ze ako winning hrac budes vyhravat
well, newsflash. Swingy +/- 10-15BI pre TAGs a 15-25BI pre LAGs su uplne bezne a nic mimoriadne aj pre winning hracov so solid winrate. Kedze shotujes vyssi limit a aj z tych nizsich pravdepodobne nemas nahrane nejak extra vela, je na mieste otazka, aka je Tvoja skutocna winrate? Cim nizsia WR tym vacsie swingy. Preco myslis, ze sa odporucaju 50+BI BR, na vyssie stakes aj 70-100BI rolly? Nie, nie je to preto, ze s 50BI rollom nebustnes, to vobec nie. Ta sanca, ze bustnes 50BI roll je okolo 1-2%, cize tak jeden zo sedemdesiat winning hracov bustne ak nezide na nizsie stakes. A na co vela ludi uplne zabuda je to, ze BR management nie je len o tom, drzat na klientovi XY BI lebo 'book says so' a vyberat vsetok profit. Ten 'safe' BR bol pocitany s tym, ze ak si winner, tak ked na Teba dojde povedzme -40BI swing, tak Tvoj bankroll uz bude mat povedzme 110BI kvoli winnings a v pohode to vykryjes. Lenze vacsina hracov s velkymi BR moveupuje na vyssie stakes len kvoli vyske BR a preto, ze na novom limite by som mal +50BI tak to shotnem, vsak je to safe. Well, it goes both ways, je to safe, ak aj dokazes zist nizsie ked sa nedari (malokto dokaze) namiesto toho chodit vzdy vyssie, ked sa dari (tych by bolo).

2) sample size
za 5k ruk si prehral -10BI, so what?! Ja som par dni dozadu dropol 9BI za 1k ruk. Znamena to nieco? Hral som horsie ako Ty, lebo som prehral viac za menej ruk? Je na tom lepsie hrac, co prehra -10BI na 30k rukach?
Samozrejme, ze nie. Je ovela vacsia pravdepodobnost, ze hrac s -10BI na 30k rukach len pomaly bleeduje money a v skutocnosti to velmi neporaza, hrac s -10BI na 5k rukach si presiel zlym obdobim a na dalsich 10k rukach to hravo nahra naspat aj so slusnym profitom a hrac s -10BI na 1k rukach si zrejme presiel niecim, co volame 'katastrofa'. Setupy, badbeaty, missnute draws, zle herocally, zle bluffy, zly timing, zle zahrate deep spoty etc. (sample ;) ) size matters.

3) co Ta nezabije, to Ta posilni. Ak si schopny si z tohoto nieco zobrat, reviewnut si svoju play, najst leaky a missnute spoty, prinutit sa studovat, najst disciplinu na move down etc, proste nieco, tak to s Teba spravi lepsieho hraca. Lepsi hrac, vacsi WR, vacsi WR menej swingov.

4) you ain't seen nothin' yet...
Prílohy
Fail.jpg
Sieg, der → víťazstvo
Fail.jpg (26.73 ) Zobrazená 3196 krát

Za tento príspevok od ___Mortylen___ poďakovali - 3:
ondoko, sudden, wookie
Obrázok používateľa
___Mortylen___
 
Príspevky: 1347
Založený: Sep 2009
Poďakoval/li: 179 krát/139 krát
Karma: 27

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 11 Feb 2012 19:13

Hey guys.
Mám slúchadlá Beats by Dre Studio Monster a mám v nich zabudovaný mike. doteraz mi šlapalo všetko v pohode (mike),ale neviem z akého dôvodu mi nejde mike. Nemám ho zapichnutý v žiadnom jacku ani nič podobné,proste zrazu odmieta spolupracovať..What should be the problem? :o
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 11 Feb 2012 19:24

meanwhile in Doxxbet
Prílohy
busto.png
busto.png (89.17 ) Zobrazená 3086 krát
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Drobec37 11 Feb 2012 20:57

jo to poznám držim palce to sa otoči :D alebo aj nie a bustneš ako ja :D Moj prechod na doxxbet mi pochoval BR
Obrázok používateľa
Drobec37
 
Príspevky: 668
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 49 krát/9 krát
Karma: 6

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 12 Feb 2012 10:47

update:Ja neviem už.. Mám chuť do hrania ako nikdy,chuť sa zlepšovať makať na sebe, no už ani neviem,kedy som mal + session. Rozmýšľam,či to len nezhoršujem tým,že hrám. V každej session si narazím s AK do KK/AA vs megafish,popripade nejaky suck, o thinvb ani nehovorím. Ako sa dokážu posrať boardy,turny,ktoré sa nedajú barelovať atď..
Psychicky to zvládam fajn,len ma to už fakt začína srať,keď vidím tých "regov", čo sedia za počítačom a klikajú v domienke,že sú regovia,pritom za rok beatnu limit because rakeback.
Pritom si myslím,že mám na viac ako len whinovať a rozmýšľať nad tým,či to vôbec zmysel má.. :x

:gl:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Chlpo1989 12 Feb 2012 11:17

Zeltzn napísal:Psychicky to zvládam fajn,len ma to už fakt začína srať...

orly?
Obrázok používateľa
Chlpo1989
 
Príspevky: 3629
Založený: Okt 2009
Poďakoval/li: 37 krát/235 krát
Karma: 35

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod Zeltzn 12 Feb 2012 11:36

Chlpo1989 napísal:
Zeltzn napísal:Psychicky to zvládam fajn,len ma to už fakt začína srať...

orly?


srsly!

EDIT: Tak samozrejme v review si nájdem pár spewov v tomto mesiaci,aj keď si myslím,že toto obdobie zvládam fajn,tak sa ma výsledky snažia presvedčiť o tom,že nič zo mňa nebude :fish:
Obrázok používateľa
Zeltzn
 
Príspevky: 1480
Založený: Dec 2010
Poďakoval/li: 175 krát/97 krát
Karma: 22

Re: Zeltznov blog

Odoslaťod ondoko 12 Feb 2012 17:42

Z akeho limitu je ten graf? NL25? Ak hej, tak 8BI swing je normal nie? Aj ked za 3k hands to nepotesi ani trochu, ale predsa... ziaden tilt??
ondoko
 
Príspevky: 408
Založený: Aug 2011
Poďakoval/li: 26 krát/63 krát
Karma: 5

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Blogy

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!