Expekt Poker

Diskusia k herni Expekt Poker

Re: Expekt Poker

Odoslaťod RobinhoH 06 Máj 2009 21:50

APminer napísal:
RobinhoH napísal:Tak napr. dnes. 10x som zahral hu 10+0,5 a z toho som 5x prehral all-in ked som mal pred flopom jasne navrh. a 2x som prehral ked som pred flopom prehraval.Samozrejme,river úradoval.Normalne? Nie ;)


mne dnes v ruznych hernach porazil na river "J" - THATS NORMAL kamo ;)

taky jsem prohral AA vs. AKo AI preflop a doslo Qxx T J :wall: a nakonec jsem toho manika s AK poslal domu na FT a ja byl 2. 8-)

Ale no tak,bol som zvyknutý že ma často porážal river,ale toto čo dnes so mnou robil dnes EXPEKT,toto proste nemože byť možne.
RobinhoH
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Expekt Poker

Odoslaťod APminer 06 Máj 2009 21:58

RobinhoH napísal:
APminer napísal:
RobinhoH napísal:Tak napr. dnes. 10x som zahral hu 10+0,5 a z toho som 5x prehral all-in ked som mal pred flopom jasne navrh. a 2x som prehral ked som pred flopom prehraval.Samozrejme,river úradoval.Normalne? Nie ;)


mne dnes v ruznych hernach porazil na river "J" - THATS NORMAL kamo ;)

taky jsem prohral AA vs. AKo AI preflop a doslo Qxx T J :wall: a nakonec jsem toho manika s AK poslal domu na FT a ja byl 2. 8-)

Ale no tak,bol som zvyknutý že ma často porážal river,ale toto čo dnes so mnou robil dnes EXPEKT,toto proste nemože byť možne.


smiř se s tim, pokud ne, tak mam jednu radu : vys.. se na poker ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Expekt Poker

Odoslaťod RobinhoH 06 Máj 2009 22:12

Heey i love poker :).Som písal že idem hrať iba live,online poker,po dnešnom neuveritelnom dni,je podla mna hluposť.Možno zábavka za pár centov.Obdivujem tých ktorí hrávajú naozaj vysoke stavky,ja by som sa neodvažil.
RobinhoH
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Expekt Poker

Odoslaťod APminer 06 Máj 2009 22:16

RobinhoH napísal:Heey i love poker :).Som písal že idem hrať iba live,online poker,po dnešnom neuveritelnom dni,je podla mna hluposť.Možno zábavka za pár centov.Obdivujem tých ktorí hrávajú naozaj vysoke stavky,ja by som sa neodvažil.


mne podobne hry potkavaji aj na live, takze vse v normalu ;)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Expekt Poker

Odoslaťod RobinhoH 06 Máj 2009 22:21

To ma skor trafí blesk za jasneho počasia aby sa stalo to,čo mne dnes :lol2:
RobinhoH
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Expekt Poker

Odoslaťod marcoo12snv 07 Máj 2009 19:56

marcoo12snv
 
Príspevky: 276
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 51 krát/18 krát
Karma: 1

Re: Expekt Poker

Odoslaťod expekt 08 Máj 2009 09:32

Dakujem za predosly link a potvrdzujem, ze tento mesiac mame prvy Cesko-Slovensky cash race na expekt.com a to skutocne iba pre hracov CZ / SK. Netreba ziadne hesla a zapocitavaju sa vsetky hry, t.j. cash stoly, SnG aj turnaje. Rebricek je aktualizovany raz denne na stranke expekt.com. Vsetky hry, ktore odohrate sa vam naviac pocitaju aj do nasho hlavneho Cash race, ktory je tento mesiac rozdeleny na obdobia a su k nemu 3 rebricky, takze mozete paralelne vyhrat viac premii. Nas hlavny cash race nie je zdielany s inymi hernami iPoker a hrate iba s hracmi na expekte. Prajem dobre karty a uspesny maj! expekt
expekt
 
Príspevky: 876
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Expekt Poker

Odoslaťod RobinhoH 19 Máj 2009 15:52

expekt napísal:Dakujem za predosly link a potvrdzujem, ze tento mesiac mame prvy Cesko-Slovensky cash race na expekt.com a to skutocne iba pre hracov CZ / SK. Netreba ziadne hesla a zapocitavaju sa vsetky hry, t.j. cash stoly, SnG aj turnaje. Rebricek je aktualizovany raz denne na stranke expekt.com. Vsetky hry, ktore odohrate sa vam naviac pocitaju aj do nasho hlavneho Cash race, ktory je tento mesiac rozdeleny na obdobia a su k nemu 3 rebricky, takze mozete paralelne vyhrat viac premii. Nas hlavny cash race nie je zdielany s inymi hernami iPoker a hrate iba s hracmi na expekte. Prajem dobre karty a uspesny maj! expekt


Na takej smiešnej herni sa to neoplatí :ROFL: :lol2:
RobinhoH
 
Príspevky: 10
Založený: Apr 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Expekt Poker

Odoslaťod expekt 19 Máj 2009 18:16

Zdravim hraca s nickom RobinhoH a chcem sa opytat co Vas vedie k cielenemu osocovaniu a ohovaraniu herne expekt.com? Na pokerportaly ste sa registrovali 23.4.2009, v rovnaky den ste si otvorili ucet na expekt.com a v rovnaky den ste urobili prvy vklad na ucet a okamzite zacala sprska kritiky na hernu, ktora uz 10 rokov poskytuje vynikajuce sluzby. Styl Vasej hry, kde hrate podla Vasich prispevkov takmer vsetko preflop AI nemoze ani inak skoncit. Chcem Vas este opravit v domnienke, ze hrate poker proti herni expekt.com. Ak ste si nevsimli, tak poker hrate proti Vasim protihracom pri stole a herna iba poskytuje technicke zazemie k tejto zabave. Ak ste teda prehrali hry, tak tieto ste neprehrali s hernou, ale s hracmi, ktory mali asi lepsiu strategiu. Doporucujem Vam zmenit hernu a vyskusat si Vasu strategiu inde, mozno narazite na software, ktory bude rozdavat karty tak, ze budete bez ohladu na dalsie 3 karty vzdy vyhravat. Tato moja reakcia je moj sukromny nazor a neberte ju ako vyjadrenie herne expekt.com. Nechce sa mi kvoli tomu zakladat dalsi nick...
expekt
 
Príspevky: 876
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Expekt Poker

Odoslaťod vlade 19 Máj 2009 18:28

Podla mna si take prispevky netreba vsimat, ludi je tu vela, preto by bol skor zazrak keby sa niekto kto bude vyryvat nenasiel...
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Expekt Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!