LuckyAcePoker

Diskusia k herni LuckyAce Poker

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 31 Dec 2009 16:03

policajt123 napísal:Mam otazku da sa volako sprehladnit historia z LA co sa uklada na disk dik.


http://weaktight.com

EDIT: aby som to doplnil

1) zaregistruj sa tam
2) klikni na Post Hand
3) copy & paste text danej hand history a klikni na submit
4) po konvertovani klikni na zalozku PT a skopiruj text, ktory Ti to ukaze sme na forum

Tak som upravil aj tu tvoju 99 ruku.
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod mino_o 31 Dec 2009 19:16

Zdravim
Vyberam si momentalne moju novu hernu(zacinal som na FTP nl2-5) po vyclearovani bonusu a bohuzial code na free 50$ z PST by som rad nieco s rbackom. Zopar ludi mi odporucilo tuto hernu. Nieco som tu cital ale je tu dost spamu a nenasiel som vsetky odpovede tak to radsej zhriem a hadam mi nejaka mila dusa poradi.

Ako teda s rake backom? stale plati ta "rada" napisal na vlade? ci tak nejak?
Ake su tam nejake dalsie bonusy, nerad by som si to zas odpalil na nejaku blbost.
Konkretne ma zaujima promotional code, kde som nasiel zatial len naten pacmod, ktory ale nieje problem si zaplatit.
Kedy je tam taka "spravna" spicka a oplati sa hravat najcastejsie? Je to europska herna cize predpokladam vacsinou europania 19-24?
Uvitam aj dalsie tipy od ludi co uz to tam maju zmapovane. Dik.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 31 Dec 2009 19:25

mino_o napísal:Ako teda s rake backom? stale plati ta "rada" napisal na vlade? ci tak nejak?


Plati rada napisat vlademu, ktory Ti teraz poradi napisat mne alebo mozes napisat mne rovno :).

mino_o napísal:Ake su tam nejake dalsie bonusy, nerad by som si to zas odpalil na nejaku blbost.


Zarabas status body, ktore Ta posuvaju v rebricku VIP - bronzovy, strieborny, zlaty, atd. Cim vyssi status, tym viac penazi ziskas za kazdy bod.

Dalej su tam potom freerolly - pre jednotlive VIP statusy, pre despotirov, atd. Taktiez su cez vikend akcie - bonus za deposit alebo peniaze naviac za nazbieranie velkeho poctu bodov.

mino_o napísal:Konkretne ma zaujima promotional code, kde som nasiel zatial len naten pacmod, ktory ale nieje problem si zaplatit.


Ak mas zaujem o RB, tak dostanes specialny promotional code a ziadny iny nemozes pouzit.

mino_o napísal:Kedy je tam taka "spravna" spicka a oplati sa hravat najcastejsie? Je to europska herna cize predpokladam vacsinou europania 19-24?


Ano, ta spicka je od vecera do skorsej noci. Tak ako si napisal +- hodinka :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod policajt123 01 Jan 2010 13:54

dzekej nemyslel som toto presne ale ze LA uklada HH tak na disk ze ked si hral 15:20 15 partii tak ti to do toho textaca ulozi vsetky a musis sa tam brodit jak trol kym to najdes ze ci sa to neda volako prehladnejsie nastavit to ukladanie.
Inac dik za ten kovektor sa tiez zide
policajt123
 
Príspevky: 4
Založený: Dec 2009
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod dzejkej 01 Jan 2010 15:20

policajt123 napísal:dzekej nemyslel som toto presne ale ze LA uklada HH tak na disk ze ked si hral 15:20 15 partii tak ti to do toho textaca ulozi vsetky a musis sa tam brodit jak trol kym to najdes ze ci sa to neda volako prehladnejsie nastavit to ukladanie.
Inac dik za ten kovektor sa tiez zide


No na to je vhodne pouzivat tracker - PokerTracker 3 alebo HoldemManager, ktory okrem mnohych inych vyhod umoznuje aj jednoduchsiu navigaciu v rukach. Ja sa v tych textakoch nehrabem a nepouzivam ani ziadne ine nastroje, co by to ulahcovali :).
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod pakroc 02 Jan 2010 02:09

Aj ja som si tu chcel zalozit ucet ale zistil som ze na 888 sieti s oblubou zatvaraju ucty len tak za nic, presnejsie maju problem s bonusom, ak uz niekto hral na niektorom skine na 888 sieti tak na dalsom skine uz nema narok na deposit bonus, wtf?!?
(aj na 2+2 vela ludi tvrdi ze ich zabanovali len tak)

Toto je uvedene v bonus policy na pacific pokri:

Players may be entitled to one Welcome Bonus - players who make their first deposit with one of Cassava's "skins" and who have or previously had an account with any site owned or operated by Cassava, including any "skin", shall not be entitled to a Welcome Bonus.

http://www.pacificpoker.com/en/online-p ... y--3,2.htm

Dost divne, nie?
Obrázok používateľa
pakroc
 
Príspevky: 148
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 9 krát/5 krát
Karma: -2

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod 1zart1 02 Jan 2010 12:20

pakroc napísal:Aj ja som si tu chcel zalozit ucet ale zistil som ze na 888 sieti s oblubou zatvaraju ucty len tak za nic, presnejsie maju problem s bonusom, ak uz niekto hral na niektorom skine na 888 sieti tak na dalsom skine uz nema narok na deposit bonus, wtf?!?
(aj na 2+2 vela ludi tvrdi ze ich zabanovali len tak)

Toto je uvedene v bonus policy na pacific pokri:

Players may be entitled to one Welcome Bonus - players who make their first deposit with one of Cassava's "skins" and who have or previously had an account with any site owned or operated by Cassava, including any "skin", shall not be entitled to a Welcome Bonus.

http://www.pacificpoker.com/en/online-p ... y--3,2.htm

Dost divne, nie?

Myslim, ze je to nejak podobne na viacerych sietiach, napr. Merge. Je to proste bonus tak si ho herna upravy ako chce, alebo aj zrusi, my mame moznost vybrat si inu a je to.
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod mino_o 05 Jan 2010 13:24

Neviete mi poradit kde si mozem pozriet progress mojho 1st depozit bonusu? Nieco take ako na FTP ten bar kde vidim ako to clearujem a za ako dlho sa uvolni ciastka atd? pozeral som to ale nevidim to tam nikde. Tak ak nieco take je kde to najst.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod tucniak 05 Jan 2010 14:28

niekde v settings si zapni bonus bar:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: LuckyAcePoker

Odoslaťod mino_o 05 Jan 2010 16:19

to mam prave zapnute a ukazuje mi to status bar na dalsi rank bronze->silver
A pritom by som mal mat bonus kedze som dal 1st deposit 400$ dostal som 100$ + nejaky 50$ bonus co neviem zaco a mal by som este clearovat 300$ ktore mi ale nikde neukazuje.
Obrázok používateľa
mino_o
 
Príspevky: 360
Založený: Nov 2009
Poďakoval/li: 11 krát/28 krát
Karma: 7

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na LuckyAce Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!