Live výsledky :)

grafy z cash game, dobré umiestnenie na turnaji, vyhraté kvalifikácie

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod ferkan 09 Mar 2009 10:48

Variacia live nieje zdaleka taka ako online. Mozno najhorsie obdobie co som mal bolo za par dni dole 5 BI.
Tiez je pravda, ze sa hra o dost pasivnejsie, malokto pushuje kombo drawy a niekedy to ani nieje vhodne kedze velakrat FE=0 najma pri ovciach pre ktore je top pair any kicker nesmrtelne nuts a su oxotne platit aj ked nam doskace. Cize lepsie si vsimat skor to ci bude mat s cim doplatit ked nam docvala :D
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod 7castle 09 Mar 2009 11:31

Pekne vysledky komedia, ty si dealer v Hrone, ktory ak sa mozem spytat?

Inak podla mna na live potrebujes naozaj ovela mensi BR ako na online, myslim ze na turnajoch s 40-50 ludmi by som mal velky problem aby mi nestacilo 15BI, variacia je sice svina ale uroven je tam dost slaba, live mas ovela lepsi prehlad o tom kto ako hra.

Najma sa tam tocia stale ti isti ludia, ktori tam mozu sediet aj 10 rokov a stale sa nic nenaucia 8-) Samozrejme su vynimky, a na tych je to aj vidno, ale to je zlomok. Ja chodim strasne malo (a teraz som zas nebol mesiac, ale to sa zlepsi), ale predpokladam ze frekvencia vyskytu viet typu "mas par?", "nechcem to hrat" (i.e. raisnem JJ alebo AK na 10BB) a "pozriem sa na flop" sa neznizila ;)
7castle
 
Príspevky: 2912
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 24 krát/148 krát
Karma: 43

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod Komedia 09 Mar 2009 11:59

yegon napísal:50-60 hodin mesacne to bude okolo 1500 ruk. Zaujimalo ma to preto lebo som nedavno vo videjku o live hre pocul hlasku

"you will never see the long run live"

ze ked hras live tak sa nedopracujes k tomu dlhodobemu aspektu o ktorom sa hovori ze v nom by si mal byt ziskovy. Ja odohram 1500 ruk za 1 den a stalo sa mi ze som bol vo vzorke 10.000 ruk 15buyinov v minuse aj 15buyinov v pluse - asi by som nemal na to nervy ked by som vedel ze mozem mat take swingy pocas roku hrania. Online je to tyzden a to sa da zniest :)

no ale to len tak mimo temy trochu, ono urcite live tie swingy nie su take, jednak mas lepsi read na protihraca lebo ho vidis a aj tych superov je menej a hravas s nimi castejsie a hlavne hras s horsimi hracmi nez online takze mas vyssiu winrate ktora pokryje vacsiu cast bad beatov

co sa tyka bankroll managementu tak kym hras limity kde buyin je v hodnote listku do kina alebo romantickej vecere s frajerkou tak by som sa pri hre live tym vobec nezatazoval, ak ale planujes hrat stale vyssie tak sa proste budes musiet dat dokopy, prestat si minat pokrove prachy a vyhradit si oddeleny bankroll tak ako je to online. AK ide o turnaje tak tym ze live turnaje maju mensiu (podstatne) ucast nez online tak staci aj mensi bankroll. Online sa hovori o 100 alebo aj 200+ buyinoch pre turnaje (tie megace co hrava 2000+ ludi) ale live ked a turnajoch byva 40-60 ludi tak ti podla mna bude stacit aj 20-30 buyinov lebo variacia nebude taka velka. Cash live by som si tipol rovnako na 20-30BI bankroll.


Toto je uplna pravda napr. s tými turnajmi...rád si zahrám turnaj kde je max 200 ludí :) ked si predstavim hrat turnaji proti 2000 to je premna zabiják :) teda uz som ich tiez coto odohral na nete ale neni to ono :D K tomu internetovemu swingu - presne toto su tie výkivy ktoré sú pri velkom počte rúk časté a je tam menší profit ako pri live ale zasa máš neporovnatelne viac odohraných situácií a podstatne viac skúseností ku ktorým sa ja "občasnejším" hraním dostanem veľmi ťažko...
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod buschle 09 Mar 2009 12:01

no moj jeden kamos , nedavno zacal s pokrom a u nas hrava v jednom podniku live s nejakymi "banditos" a je priblizne even - pritom je to pokrovy clueless morron :o
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod Komedia 09 Mar 2009 12:16

buschle napísal:ja uz som uz raz padol aj 23BI za nejakych 5K hands , pritom svoje stakes za posledneho pol roka slusne rozbijam.

Live som neodohral este ani handu , ked si ale zoberem, ze tych 5K hands bola online 3dnovka a live by to bolo cca 3 mesiace hrania s vyslednym efektom minus 23BI . (kedze live sa hrava 1/2E , tak po 3 mesiacoh by som prehral 4600E) Islo by len o variaciu a ja by som s pokrom ako sa poznam urcite skoncil, kedze by som 1/4roka len prehraval. V online situacii je ten prepad 23BI len malinka nepodstatna jamka v grafe :)


Neverím tomu určite by si bol podstatne v +. lebo sa veľmi často stáva že za stolom sedia ľudia ktorí sa každé kolo pýtajú či sú na rade, kolko majú vsadiť, prípadne nadrbaný, alebo mas A5 v clubs flop 2 clubsy a typek sa chyta za hlavu že zahodil combodraw :D dva outy dole tak si aj kludne zahodíš...alebo máš 8K suited flop 5KK a typek ide odpadnut zo stolicky a trieska do stolu pritom nic nepovie (očividné že zahodil krála :D:D) takže sa nemusíš báť o svoj kicker proti dalším trom hráčom a vieš že si trošku nuts :) je vela faktorov ktoré dokážu využiť pri stole max 3ja hráči a ostatní pekne platia :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod Komedia 09 Mar 2009 12:38

7castle napísal:Pekne vysledky komedia, ty si dealer v Hrone, ktory ak sa mozem spytat?

Inak podla mna na live potrebujes naozaj ovela mensi BR ako na online, myslim ze na turnajoch s 40-50 ludmi by som mal velky problem aby mi nestacilo 15BI, variacia je sice svina ale uroven je tam dost slaba, live mas ovela lepsi prehlad o tom kto ako hra.

Najma sa tam tocia stale ti isti ludia, ktori tam mozu sediet aj 10 rokov a stale sa nic nenaucia 8-) Samozrejme su vynimky, a na tych je to aj vidno, ale to je zlomok. Ja chodim strasne malo (a teraz som zas nebol mesiac, ale to sa zlepsi), ale predpokladam ze frekvencia vyskytu viet typu "mas par?", "nechcem to hrat" (i.e. raisnem JJ alebo AK na 10BB) a "pozriem sa na flop" sa neznizila ;)


tak tak ludia sa radi "pozerajú" na flop za 10xbb a podobne :) ano pracujem v hrone :) meno som ti poslal v ss :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod ferkan 09 Mar 2009 13:13

Docela oblubena lajna na zahratie AK v hrone je> monstrozny raise pred flopom, a check-raise ALLIN ked nepride A/K :D
ferkan
 
Príspevky: 901
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 5 krát/28 krát
Karma: 6

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod Mareccc1 09 Mar 2009 13:55

Komedia: napis aj mne do SS ako sa volas ak mozes. :)
Mareccc1
 
Príspevky: 255
Založený: Jan 2008
Poďakoval/li: 1 krát/11 krát
Karma: 3

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod nelz0n 09 Mar 2009 14:27

Taky live v presove je bieda nad biedu ... je tam zopar ludi (tak 3ja) ktory aj pokru rozumeju, inak len sami gambleri, napr ja osobne prestavam mat rad ked si idem vecer s kamaratmi sadnut do podniku a berie sa tam kufrik a hraje sa ... neviem, osobne ma live katastrofalne nudi, je to pomale a friendly games za par korun nemaju zmysel ... (samozrejme potom sa prichytim ze squeezujem preflop s 82o ... )
Obrázok používateľa
nelz0n
 
Príspevky: 525
Založený: Jan 2009
Poďakoval/li: 13 krát/21 krát
Karma: 9

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod 1zart1 09 Mar 2009 16:15

nelz0n napísal:Taky live v presove je bieda nad biedu ... je tam zopar ludi (tak 3ja) ktory aj pokru rozumeju, inak len sami gambleri, napr ja osobne prestavam mat rad ked si idem vecer s kamaratmi sadnut do podniku a berie sa tam kufrik a hraje sa ... neviem, osobne ma live katastrofalne nudi, je to pomale a friendly games za par korun nemaju zmysel ... (samozrejme potom sa prichytim ze squeezujem preflop s 82o ... )


Uvazoval som, zue dnes by som siel do Presova, ale nevyslo mi to. Zorganizuj daco slusne a pridem, moze byt aj cash, mozno este radsej
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Moje pokrové výsledky

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!