Live výsledky :)

grafy z cash game, dobré umiestnenie na turnaji, vyhraté kvalifikácie

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod w4444x 08 Mar 2009 23:11

:) kokos ale sak ja si robim srandu ze live poker hras malo ruk neurazam ta preco sa hned do mna pustis :) ? preto som napisal nieco co si nenapisal lebo ani ja som na teba neutocil nijak ..
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod Komedia 08 Mar 2009 23:18

vlade napísal:klud, ved ta len pochvalil ze mas dobry winrate ;)

mna by zaujimali tie sng-cka, ake tam davate levely (10min alebo viac?)/buy-iny a kolko priblizne trva jedno?

Ako ked to beries len ako zabavu, tak su to super vysledky len tak popri skole/robote v ramci dlhych vecerov :good: .


proste mi to prislo akokeby som napisal oničom vzorku a som dočasný lucker :shock:
k tomu sng to je takto ...ak by si mal 10 min levely zahral by si asi maximalne 5ruk lebo praca ludi so zetonmi a miesanie by bolo dost zdrzujuce :) takze to hrame takym stylom ze prve 3 levely mas normlane po pol hodine t.j. 20/50 pol hodinu 50/100 pol hodku 100/200 pol hodinu...a potom po 20 min sa zvysuju blindy...ked mas stack 5k tak po 2.5 hodinach hry mas blindy 300/600 a ked nas je 7-8 ludi do 5tich hod mame dohrane :) hrame vzdy iba jeden lebo nikomu sa nechce a nebaví taky turbo system push/fold...posediet zahrat si :) dakedy dame sng rebuy prvu hodinu a pol...a tak :)
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod Komedia 08 Mar 2009 23:25

takze naša hra je fakt taka zdlhava :D dakedy dame buyin 5 eur dakedy 10 ...alebo sizahrame 2-3 euro rebuy...tazko si zahrat normalne sngco live ked nemas dilera normlaneho :) ked hras s kamosmi ten cash nic ta netlaci ved to vies :) ale ked ide cas a chalanovi padnu karty na zem zbiera ich podobne ide to tazko :D ale ak by si skratil cas na tie prve 3 leveli 20 min a ostatne 15 myslim zeby sa dalo dobre zahrat a aj pomerne rýchlo :)
Naposledy upravil Komedia dňa 09 Mar 2009 00:09, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod dzejkej 08 Mar 2009 23:25

w4444x je rozbuska na kazdeho, kto reaguje precitlivelo .. evidentne :-D

velmi pekne vysledky su to :good: bavi Ta live viac ako online?

EDIT: a ake rady, tipy a triky vlastne cakas? BR management? kam na turnaje? nejak som nepochopil :angel:
Obrázok používateľa
dzejkej
 
Príspevky: 6539
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 169 krát/302 krát
Karma: 60

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod Komedia 08 Mar 2009 23:33

dzejkej napísal:w4444x je rozbuska na kazdeho, kto reaguje precitlivelo .. evidentne :-D

velmi pekne vysledky su to :good: bavi Ta live viac ako online?


no jedine co mi vadi na live su take veci ako fajciari ...dalej prípadne chorý ludia ktorým aboslutne nevadi ze idu medzi ludi a do blizkeho kontaktu s nimi :D ale inak ten live mam najradsej :) na nete si zahram sem tam ze si vlozim 20 eur a hram sa s tym na krpatych limitoch alebo hram si turnaje a tak ...proste pre zabavku ten live beriem o dost vaznejsie...ocom vraví aj fakt ze z netu som mal mozno jeden withdrawl :D a vzdy uplne vzdy ked som si poslal nejake peniaze...som ich double-upol pripadne tripleupol ale postupne som prehral vsetko :D ale nastastie som nedepositol nejake velke peniaze :) neviem sa prinutit k tomu vyuzit napriklad pokertracker potom rôzne deposit bonusy...neviem sa pohybovat v internetovom pokri...celkovo sa mi zdá ze sa to hra dost odlisne :)
Naposledy upravil Komedia dňa 08 Mar 2009 23:44, celkovo upravené 1 krát.
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod Komedia 08 Mar 2009 23:36

no povedzme ci hrat viac/menej pripadne zaradit do hry aj ten internet :D...a to som hlavne chcel s tym bankroll managemantom...že ako to riešia ostatní...lebo asi nemusim vysvetlovat ze na zivý bankroll treba naozaj slusne peniaze :) sice je pravda ze som si mohol uz nieco vybudovat z tých penazí...ale tak lahsie udrzis vyhrané peniaze vo virtualnej podobe ako ked ich vidíš v penaženke hehe :D
Obrázok používateľa
Komedia
 
Príspevky: 917
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 47 krát/38 krát
Karma: 24

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod yegon 09 Mar 2009 07:34

50-60 hodin mesacne to bude okolo 1500 ruk. Zaujimalo ma to preto lebo som nedavno vo videjku o live hre pocul hlasku

"you will never see the long run live"

ze ked hras live tak sa nedopracujes k tomu dlhodobemu aspektu o ktorom sa hovori ze v nom by si mal byt ziskovy. Ja odohram 1500 ruk za 1 den a stalo sa mi ze som bol vo vzorke 10.000 ruk 15buyinov v minuse aj 15buyinov v pluse - asi by som nemal na to nervy ked by som vedel ze mozem mat take swingy pocas roku hrania. Online je to tyzden a to sa da zniest :)

no ale to len tak mimo temy trochu, ono urcite live tie swingy nie su take, jednak mas lepsi read na protihraca lebo ho vidis a aj tych superov je menej a hravas s nimi castejsie a hlavne hras s horsimi hracmi nez online takze mas vyssiu winrate ktora pokryje vacsiu cast bad beatov

co sa tyka bankroll managementu tak kym hras limity kde buyin je v hodnote listku do kina alebo romantickej vecere s frajerkou tak by som sa pri hre live tym vobec nezatazoval, ak ale planujes hrat stale vyssie tak sa proste budes musiet dat dokopy, prestat si minat pokrove prachy a vyhradit si oddeleny bankroll tak ako je to online. AK ide o turnaje tak tym ze live turnaje maju mensiu (podstatne) ucast nez online tak staci aj mensi bankroll. Online sa hovori o 100 alebo aj 200+ buyinoch pre turnaje (tie megace co hrava 2000+ ludi) ale live ked a turnajoch byva 40-60 ludi tak ti podla mna bude stacit aj 20-30 buyinov lebo variacia nebude taka velka. Cash live by som si tipol rovnako na 20-30BI bankroll.
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod buschle 09 Mar 2009 09:05

ja uz som uz raz padol aj 23BI za nejakych 5K hands , pritom svoje stakes za posledneho pol roka slusne rozbijam.

Live som neodohral este ani handu , ked si ale zoberem, ze tych 5K hands bola online 3dnovka a live by to bolo cca 3 mesiace hrania s vyslednym efektom minus 23BI . (kedze live sa hrava 1/2E , tak po 3 mesiacoh by som prehral 4600E) Islo by len o variaciu a ja by som s pokrom ako sa poznam urcite skoncil, kedze by som 1/4roka len prehraval. V online situacii je ten prepad 23BI len malinka nepodstatna jamka v grafe :)
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod tucniak 09 Mar 2009 09:51

tak mi napada, kedze 'u'll never see your long run life', nie je vhodne adjustovat hru? nehrat max EV ale minimalizovat variance?
ja neviem nepushovat flushdraw/kombodraw na flope? atd?
len tak naokraj:)
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Live výsledky :)

Odoslaťod yegon 09 Mar 2009 10:18

tucniak napísal:tak mi napada, kedze 'u'll never see your long run life', nie je vhodne adjustovat hru? nehrat max EV ale minimalizovat variance?
ja neviem nepushovat flushdraw/kombodraw na flope? atd?
len tak naokraj:)


no mozes to urcite ponat aj tak, zavisi od toho co je tvojim cielom, ci chces co najviac vyhrat alebo chces aby ti peniaze vydrzali co najdlhsie ked budes prehravat
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Moje pokrové výsledky

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!