Bar a veci s tým spojené

Zberný kôš správ, ktoré nemajú súvis s témami

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod swain 10 Jún 2012 21:13

kurňa toto je stránka pokerportal o pokry nie o tom ako sa ma odzubavat tento štát !!!!!!!!

to si píšte inde !!!!!


:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
swain
 
Príspevky: 381
Založený: Feb 2009
Poďakoval/li: 57 krát/30 krát
Karma: -20

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod tucniak 10 Jún 2012 21:45

Topolman napísal:Pri rieseni hypotek a poziciek, ak sa v tom vobec nevyznas, by som imo urcite isiel cez nejakeho NEZAVISLEHO financneho poradcu. Je v tom kopec pozitiv (vie dojednat individualne podmienky, ma prehlad o viacerych produktoch, ktore su na trhu, a zaplatis za to presne tolko isto ako keby si isiel osobne vybavovat) a nemusis osobne tolko veci riesit. Najlepsie ak niekoho takeho osobne poznas :) ak by si mal k tomuto nake otazky alebo nieco, kludne napis :)
GL


ak za to zaplatim presne tolko isto, ako keby to idem osobne vybavovat (alebo dokonca este menej vdaka individualnym podmienkam) a nemusim ani nic riesit, lebo poradca to vyriesi za mna...

kde je poradcov priestor na zisk?? :)
ci to robi pre moje pekne modre oci...

alebo nebodaj ma take postavenie na trhu ze vie zjednat taky spread ze aj ja usetrim aj on zarobi?
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod A_Rimmer 10 Jún 2012 22:00

Tak pokial viem, tak poradca dostane proviziu od banky, ktorej uver "preda". Ked si to vybavis sam, tak tu proviziu zhrabne ten noname uradnik za stolikom v banke alebo jeho nadriadeny, cize pre teba je vysledok ten isty, akurat, ze pre teba navyse nikto nepohol ani prstom.
Nedavno som nieco podobne riesil cez poradcu a bolo to super, len mi povedal ake su kde podmienky a kde to mam podpisat. :) Bez starosti, vsetko potrebne mi doniesol domov, v banke som bol jediny raz, len podpisat zmluvu.

Za tento príspevok od A_Rimmer poďakovali :
pegas1975x
Obrázok používateľa
A_Rimmer
 
Príspevky: 875
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 88 krát/131 krát
Karma: 23

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod DevilMayCry 10 Jún 2012 22:13

tiez by som si to asi dobre premyslel ci ist do takehoto kseftu. Mame u nas v meste jeden fakt dobry bar. Cez vikendy plnka, cez tyzden neviem ako kedze nie som doma ale asi to nebude nic moc lebo ze vraj preziva ltt.

Ale urcite gl :gl:

Topolman napísal:Pri rieseni hypotek a poziciek, ak sa v tom vobec nevyznas, by som imo urcite isiel cez nejakeho NEZAVISLEHO financneho poradcu.

nezavisly fin.poradca ? to je kto ? :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod Zajacekk 10 Jún 2012 22:40

swain napísal:kurňa toto je stránka pokerportal o pokry nie o tom ako sa ma odzubavat tento štát !!!!!!!!

to si píšte inde !!!!!



kurňa aký moralista :D

DevilMayCry napísal:tiez by som si to asi dobre premyslel ci ist do takehoto kseftu. Mame u nas v meste jeden fakt dobry bar. Cez vikendy plnka, cez tyzden neviem ako kedze nie som doma ale asi to nebude nic moc lebo ze vraj preziva ltt.


Ja by som tento bar neotvoril hocikde v meste, centre mesta, tam by som si neveril, nemal žiadnu klientelu, musel ju naháňať. Som zabudol napísať, že tento podnik má byť na mojom sídlisku, kde také niečo chýba, všetkých mojich známych (ktorých je mrte) si podchytím, bude to dobre situované a zároveň na luxus si prilákam aj náročnejších zákazníkov, na ľadové džúsy z čerstvo odšťaveného ovocia zas ženy, dievčatá, ale aj chlapov, nakoľko napríklad aj mne osobne to dosť chutí... A samozrejme zničím ostatné bary cenou, ktorá je na sídlisku neprimeraná komfortu... Aby si išiel niekto dať pivo za 1,20 a sedel v zadymenej búdke, čo vyzerá jak poskladané toitoi hajzle, tak si myslím, že sa to nedá ani nezvať barom či krčmou...

Proste klientelu mám, kdežto keby som to dal niekde do centra mesta, tam ju musím hľadať... Preto si myslím, že to je vhodný biznis...
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod DevilMayCry 10 Jún 2012 22:45

Zajacekk napísal:
Ja by som tento bar neotvoril hocikde v meste, centre mesta, tam by som si neveril, nemal žiadnu klientelu, musel ju naháňať. Som zabudol napísať, že tento podnik má byť na mojom sídlisku, kde také niečo chýba, všetkých mojich známych (ktorých je mrte) si podchytím, bude to dobre situované a zároveň na luxus si prilákam aj náročnejších zákazníkov, na ľadové džúsy z čerstvo odšťaveného ovocia zas ženy, dievčatá, ale aj chlapov, nakoľko napríklad aj mne osobne to dosť chutí... A samozrejme zničím ostatné bary cenou, ktorá je na sídlisku neprimeraná komfortu... Aby si išiel niekto dať pivo za 1,20 a sedel v zadymenej búdke, čo vyzerá jak poskladané toitoi hajzle, tak si myslím, že sa to nedá ani nezvať barom či krčmou...

Proste klientelu mám, kdežto keby som to dal niekde do centra mesta, tam ju musím hľadať... Preto si myslím, že to je vhodný biznis...

tak potom hod info ako to pojde, nieco ako "Prvy sud piva padol" :)
Obrázok používateľa
DevilMayCry
 
Príspevky: 2111
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 59 krát/107 krát
Karma: 10

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod WNT 10 Jún 2012 23:02

A_Rimmer napísal:Tak pokial viem, tak poradca dostane proviziu od banky, ktorej uver "preda". Ked si to vybavis sam, tak tu proviziu zhrabne ten noname uradnik za stolikom v banke alebo jeho nadriadeny, cize pre teba je vysledok ten isty, akurat, ze pre teba navyse nikto nepohol ani prstom.
Nedavno som nieco podobne riesil cez poradcu a bolo to super, len mi povedal ake su kde podmienky a kde to mam podpisat. :) Bez starosti, vsetko potrebne mi doniesol domov, v banke som bol jediny raz, len podpisat zmluvu.

to co pises je vsetko pravda ale musim napisat ze rada takeho poradcu tiez nemusi byt stale korektna..a to preto ze ten poradca zvacsa pretlaca alebo uprednostnuje taku banku kde ma dohodnutu najvysiu proviziu od banky...to znamena ze sa ti moze kludne stat ze si pozicias peniaze omnoho drahsie len kvoli jeho osobnemu profitu...takze co ti ja mozem odporucit je pekne sam si obehnut 4-5 bank prestudovat a hlavne prepocitat vsetky mozne varianty a rozhodni sa sam....poradcu by som zvolil len vtedy ak si nevies dat rady alebo ti v banke nevychadzaju nejako v ustrety...ale myslim ze aj tam im ide o provizie tak ked ta popri predaji uveru este nahovoria na par zivotnych poisteni a sporeni urcite ti ten uver vybavia... ;)
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod Zajacekk 10 Jún 2012 23:12

Ja takého poradcu asi potrebovať budem nakoľko, ja ako živnostník síce zarobím xxxx eur, no daňové priznania si robím viacmenej na nulu... Aspoň tak mi povedal kamoš, že toto bude problém, že ich nezaujíma, že zarábam 3-4x viac jak priemerné rodiny na slovensku, že budem mať na účte toľko a toľko tisíc eur... Tak sa obávam, že pomoc takéhoto poradcu budem potrebovať...
Obrázok používateľa
Zajacekk
 
Príspevky: 284
Založený: Jan 2011
Poďakoval/li: 19 krát/42 krát
Karma: 5

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod pegas1975x 11 Jún 2012 00:00

Pre vsetkych co tu ociernuju pracu financnych poradcov:

Nechajte sa dalej okradat bankami,poistovnami,a podobne. Na zapade aj v Amerike platia ludia tazke peniaze za rady poradcov a tu si to neviete vazit ked to mate v podstate zadarmo? Ano poradca berie proviziu ale ta je tak smiesna ze niektory z vas zarabaju denne viac pokrom ako dostane poradca za jednu pozicku.A prace na jednej takej pozicke je viac ako si dokazete predstavit.V Amerike zaplatite za radu poradcu a este k tomu za to niekto naviac dostane aj proviziu.V com je rozdiel? V tom ze tam v podstate zaplatite 2x viac za to iste.
Poradca sa snazi aby klient bol spokojny lebo keby nebol tak by poradca prisiel o svoju dobru povest a neziskal by dalsich klientov.(to moze rovno skoncit). Klienti nepadaju zo stromov. Skutocne nezavisly poradca nepracuje pre jednu banku alebo poistovnu ale pre vsetky aby mohol vybrat to co klient potrebuje.
Ale komu niet rady tomu niet pomoci.
Netvrdim ze vsetci poradcovia su korektny voci klientom ale takych "poradcov-podvodnikov" stale ubuda a zacina sa pomaly presadzovat kvalita.
Naviac aj poradca je len podnikatel takze plati odvody a ma naklady na svoju cinnost.Takze co by ste chceli aby to robil zadarmo?
Obrázok používateľa
pegas1975x
 
Príspevky: 1146
Založený: Aug 2009
Poďakoval/li: 53 krát/21 krát
Karma: 7

Re: Bar a veci s tým spojené

Odoslaťod WNT 11 Jún 2012 11:15

pegas1975x napísal:Pre vsetkych co tu ociernuju pracu financnych poradcov:

Nechajte sa dalej okradat bankami,poistovnami,a podobne. Na zapade aj v Amerike platia ludia tazke peniaze za rady poradcov a tu si to neviete vazit ked to mate v podstate zadarmo? Ano poradca berie proviziu ale ta je tak smiesna ze niektory z vas zarabaju denne viac pokrom ako dostane poradca za jednu pozicku.A prace na jednej takej pozicke je viac ako si dokazete predstavit.V Amerike zaplatite za radu poradcu a este k tomu za to niekto naviac dostane aj proviziu.V com je rozdiel? V tom ze tam v podstate zaplatite 2x viac za to iste.
Poradca sa snazi aby klient bol spokojny lebo keby nebol tak by poradca prisiel o svoju dobru povest a neziskal by dalsich klientov.(to moze rovno skoncit). Klienti nepadaju zo stromov. Skutocne nezavisly poradca nepracuje pre jednu banku alebo poistovnu ale pre vsetky aby mohol vybrat to co klient potrebuje.
Ale komu niet rady tomu niet pomoci.
Netvrdim ze vsetci poradcovia su korektny voci klientom ale takych "poradcov-podvodnikov" stale ubuda a zacina sa pomaly presadzovat kvalita.
Naviac aj poradca je len podnikatel takze plati odvody a ma naklady na svoju cinnost.Takze co by ste chceli aby to robil zadarmo?

Omg zvlastne logicke myslenie...ja netvrdim ze ponuka ktoru da fin poradca v banke kde ma najvyhodnejsie provizie je zaroven najnevyhodnejsou pre klienta...len som chcel poukazat na zaklade coho sa fin poradca do urcitej mieri rozhoduje a ako ten system funguje a ze takuto ponuku si je treba rozhodne nechcat konfrontovat aj s inymi ponukami...ja nedokazem objektivne posudit kto komu a s akym umyslom radi...
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Odveci

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!