Budúcnosť online herní v EU

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: Budúcnosť online herní v EU

Odoslaťod somNula 19 Dec 2009 16:12

z casti mas pravdu ale z casti nie roche... hranie na PS v cz alebo sk je legalne, lebo PS sidli inde ako na cz / sk uzemi...

A to ze oni tu daco zorganizovali, je samozrejme legalne, lebo live poker je legalny, to by muselo PS sidlit na sk/cz aby bol nelegalny pravdepodobne, co samozrejme nieje.

Alebo si to oni vysvetluju tak ze zakazuju hracom hrat online poker? ved to je kravina

PS: minieri vravel ze on v taliansku nemoze hrat na ps.com ale iba na ps.it ... ze oni tam maju take obmedzenie, ak som dobre pochopil tak mozu hrat online ale len medzi sebou (talianmi) prostrednictvom spolocnosti v taliansku (asi ps.it)
somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Budúcnosť online herní v EU

Odoslaťod somNula 19 Dec 2009 16:16

somNula
 
Príspevky: 610
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Budúcnosť online herní v EU

Odoslaťod roche01 19 Dec 2009 16:39

tak ako to vlastne je?? Nejako si stojím na vedení... :wall:
Ak teda herňa nesídli v cz/sk ale niekde za hranicami a ja tam hrávam, tak je to legálne? A ak by sídlila v sk/cz, tak nie?? Či vlastne ako??? Alebo by teoreticky mohla prevádzkovať online herňu aj so sídlom v cz/sk, len by musela mať licenciu od ministerstva?
S tým príkladom CSPT som to myslel v tom zmysle, že určite všetkým je jasné, že na tom live podujatí bolo kopec hráčov, ktorí sa tam dostali cez online kvalifikácie, aj keď je jasné, že live podujatie legálne 100%ne bolo.
Obrázok používateľa
roche01
 
Príspevky: 643
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 7 krát/4 krát
Karma: 1

Predchádzajúca

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!