Cereus Network

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: Cereus Network

Odoslaťod palo1973 09 Jan 2009 09:34

-kto ma skusenosti s tymito hernami?

-pisalo sa tu ze,nemaju casovo obmedzene clearovanie bonusu,ak je to pravda bolo by mozno urobit toto:vlozim tam taku sumu aby som ziskal max.bonus,potom velku cast vyberiem,aby mi tam peniaze zbytocne neodpocivali a budem tam hrat viac-menej rekreacne,za predpokladu,ze sa mi software aj ostatne veci zapacia

-ak ano kolko tam musim vlozit?
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Cereus Network

Odoslaťod Pepi 09 Jan 2009 10:54

Palo, neviem ako deposit bonus, ale reload, ktory mam sa clearuje po 5USD leveloch, takze asi takym sposobom ako to chces spravit ty to nepojde.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Cereus Network

Odoslaťod brano172 09 Jan 2009 11:10

Pepi: a kde vidis problem? Ved palo by si tam nechal dostatok penazi na svoj limit. Ide len o to, ci je to clearnutie bonusu casovo obmedzene. Ak nie, tak to vyzera na zaujimavu ponuku, hlavne pre niekoho, kto nema na poker vela casu.
brano172
 
Príspevky: 161
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 3

Re: Cereus Network

Odoslaťod palo1973 09 Jan 2009 11:16

-priklad vlozim tam 600$,nasledne si vyberiem 500 a budem clearovat bonus 3 roky,chcem sa uz v buducnosti niekde usadit a mat jednu "domovsku" hernu(doteraz to bol titan,ale zrejme to bude full tilt alebo sun) a jednu rekreacnu hernu,kde by som hraval obcas,co by mohla byt prave tato herna,ale mozno sa mi nebude pacit soft alebo nieco ine a tym sa to vyriesi
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Cereus Network

Odoslaťod Pepi 09 Jan 2009 11:40

Aha, prehliadol som, ze nechces vybrat vsetko (ako to zvyknu robit hraci napr. na LuckyAce). Tak to by slo. Neviem o tom, ze by bolo clearovanie bonusu nejak casovo obmedzene ani mi to nikde nepise. Ale zase nestudoval som ani podmienky pre clearovanie bonusu, alebo ten moj je smiesny a tusim ho aj tak dost rychlo clearnem.

Co sa softu tyka, tak ten na AP sa mi paci viac ako na UB. Ale ako som uz tusim niekde spominal, je to vec vkusu.
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Predchádzajúca

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 8 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!