Doporučte hernu

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod palo1973 29 Dec 2008 09:58

k U***et snad len tolko,ze na moju staznost zo 17.decembra dodnes neodpovedali,a s takou hernou ja nechcem mat nic spolocne.....
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod yegon 29 Dec 2008 10:09

poviem tak, na pocudovanie skoro vsetky herne maju naprd zakaznicku podporu - nechapem to ved oni by sa na nic ine ani nemali sustredit, vsetko ostatne predsa bezi automatizovane

jedine P****Stars odpoveda na maily velmi rychlo a rozumne, naozaj som nezazil inu hernu (a vlastne ani americku firmu) kde by som si za den stihol vymenit s podporou 3-4 maily
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod palo1973 29 Dec 2008 10:11

-uplne naj su herne s live chatom ako titan,cd poker a aj pacific,lucky ace a samozrejme stars a aj full tilt odpovedaju na maily rychlo
Obrázok používateľa
palo1973
 
Príspevky: 5199
Založený: Máj 2008
Poďakoval/li: 61 krát/219 krát
Karma: 27

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod Pepi 29 Dec 2008 12:03

Live chat je sice fasa, ale aj tak ta v 80% odkazu na mailovy support. Aspon v mojom pripade to tak zatial bolo...
Obrázok používateľa
Pepi
 
Príspevky: 798
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 1 krát/0 krát
Karma: 7

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod dusa5 29 Dec 2008 23:46

Darthrider napísal:
dusa5 napísal:U***et :
Tu jsem měl taky rád. Bohužel je posldení dobou také zaplevelená francouzi. Navíc mě totálně naštvala jejich neserióznost. Měli mi vyplatit nemalou částku (450 euro) v rámci jejich akce Winter wonder hand. Místo toho mi napsali strohou větu: Akce skončila. Na dotaz: Co to má znamenat? Odpověď: My si můžeme dělat co chceme a těší nás, že využíváte služeb naší herny. :-) Jsou to u mě zloději.

Já vim že poslední dobou sem moc nepíšu, ale tentokrát se musím vyjádřit - ono je těžký vymyslet nějakou super akci na Vánoce (a podlě mě, Winter hand byla za dlouhou dobu to nejlepší) - ale našla se bohužel skupina lidí, která ji začla cíleně zneužívat.. Taže co uděláš potom, necháš se okrádat nebo tu akci radši zrušíš ? Jinak to nešlo IMO..

Rozhodně bych U***et nezatracoval je to výborná skupina lidí, s výborným softem a fishy stolama



Winter wonder hand byl víceméně jediný důvod, proč jsem vložil peníze na U***et!! Můžeš mi prosimtě vysvětlit, jak se dá zneužít tato akce? To se jako dá nafixlovat, aby ti přišly určité karty na stůl?? Jestli ano, tak s touto hernou nechci mít nikdy nic společného. Dle mého se přepočítali a zjistili, že by museli vyplatit moc peněz! Tuto akci udělali, aby lidi hráli co nejvíc, aby se jim zvýšila šance na výherní kombinace. Lidi hráli jak o život a když pak chtěli uplatnit nárok na výhru, tak jim odpověděli, že si můžou dělat co chtěj! Pro mě se tím stali zloději a přeju jim jenom to nejhorší! Stejný engine maj i jiné herny a já osobně radši dám peníze někam, kde jsou fér!
Výborná skupina lidí? A jak se to projevuje?
dusa5
 
Príspevky: 3
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod yegon 30 Dec 2008 00:25

dusa5 napísal:
Darthrider napísal:
dusa5 napísal:U***et :
Tu jsem měl taky rád. Bohužel je posldení dobou také zaplevelená francouzi. Navíc mě totálně naštvala jejich neserióznost. Měli mi vyplatit nemalou částku (450 euro) v rámci jejich akce Winter wonder hand. Místo toho mi napsali strohou větu: Akce skončila. Na dotaz: Co to má znamenat? Odpověď: My si můžeme dělat co chceme a těší nás, že využíváte služeb naší herny. :-) Jsou to u mě zloději.

Já vim že poslední dobou sem moc nepíšu, ale tentokrát se musím vyjádřit - ono je těžký vymyslet nějakou super akci na Vánoce (a podlě mě, Winter hand byla za dlouhou dobu to nejlepší) - ale našla se bohužel skupina lidí, která ji začla cíleně zneužívat.. Taže co uděláš potom, necháš se okrádat nebo tu akci radši zrušíš ? Jinak to nešlo IMO..

Rozhodně bych U***et nezatracoval je to výborná skupina lidí, s výborným softem a fishy stolama



Winter wonder hand byl víceméně jediný důvod, proč jsem vložil peníze na U***et!! Můžeš mi prosimtě vysvětlit, jak se dá zneužít tato akce? To se jako dá nafixlovat, aby ti přišly určité karty na stůl?? Jestli ano, tak s touto hernou nechci mít nikdy nic společného. Dle mého se přepočítali a zjistili, že by museli vyplatit moc peněz! Tuto akci udělali, aby lidi hráli co nejvíc, aby se jim zvýšila šance na výherní kombinace. Lidi hráli jak o život a když pak chtěli uplatnit nárok na výhru, tak jim odpověděli, že si můžou dělat co chtěj! Pro mě se tím stali zloději a přeju jim jenom to nejhorší! Stejný engine maj i jiné herny a já osobně radši dám peníze někam, kde jsou fér!
Výborná skupina lidí? A jak se to projevuje?



predstavujem si to tak ze dvaja ludia si sadnu za HU stol, limpuju a checkuju az po river aby bol pot maly a nebol rake a cakaju kym niekto z nich trafi vyhernu ruku

bolo to trochu neprofesionalne zrusit akciu predcasne aj podla mna ale nemozes povedat ze boli nefer. Ukoncenie akcie oznamili mailom a vsetky handy ktore boli uhrate pred mailovym ukoncenim preplatili
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod yegon 30 Dec 2008 00:26

Pepi napísal:Live chat je sice fasa, ale aj tak ta v 80% odkazu na mailovy support. Aspon v mojom pripade to tak zatial bolo...


ja som riesil par krat nieco cez live chat ale mal som pocit ze tam sedia dementkovia ktorym 10x musis povedat co chces a aj tak to nepochopia
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod Darthrider 31 Dec 2008 18:17

dusa5 napísal:
Darthrider napísal:
dusa5 napísal:U***et :
Winter wonder hand byl víceméně jediný důvod, proč jsem vložil peníze na U***et!! Můžeš mi prosimtě vysvětlit, jak se dá zneužít tato akce? To se jako dá nafixlovat, aby ti přišly určité karty na stůl?? Jestli ano, tak s touto hernou nechci mít nikdy nic společného. Dle mého se přepočítali a zjistili, že by museli vyplatit moc peněz! Tuto akci udělali, aby lidi hráli co nejvíc, aby se jim zvýšila šance na výherní kombinace. Lidi hráli jak o život a když pak chtěli uplatnit nárok na výhru, tak jim odpověděli, že si můžou dělat co chtěj! Pro mě se tím stali zloději a přeju jim jenom to nejhorší! Stejný engine maj i jiné herny a já osobně radši dám peníze někam, kde jsou fér!
Výborná skupina lidí? A jak se to projevuje?


1) nafixlovat - k jednomu stolu 10MAX co nejnizsi limit si sedlo 10 polaku, limpovalo se pouze s kartama, ktere meli sanci uhrat jednu z kombinaci a chcekovalo se az do konce - zadny rake, jen cileny utok..

2) vyborna skupina lidi - ver mi, ze kdybych je neznal osobne, nebyl osobne u nich na vedeni a napracoval pro ne, tohle bych nikdy s jistotou nerekl..

3) Zlodeji to vazne nejsou, spis naopak - neustale se snazi vymyslet nove a nove akce (bitva narodu, freeroll liga, winter hand, atd atd)

4) Samozrejme te nenutim si vybrat zrovna tuhle hernu, taky jsem s nima mel kdysi problem, ale vzdycky se vsechno vyresilo..
Darthrider
 
Príspevky: 142
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod Cizo7891 01 Jan 2009 20:08

Chcem sa prihlasit cez pokerstrategy do nejakej herne aby som ziskal ten bonus a neviem sa rozhodnut medzi Pa***Poker a full tilt. Co by ste doporucili?
Cizo7891
 
Príspevky: 23
Založený: Nov 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod Renegade 01 Jan 2009 20:19

Cizo7891 napísal:Chcem sa prihlasit cez pokerstrategy do nejakej herne aby som ziskal ten bonus a neviem sa rozhodnut medzi Pa***Poker a full tilt. Co by ste doporucili?


V podstate je to jedno, zalezi len na tebe. :) Musi to byt herna v ktorej este nemas account. :gl:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 4 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!