Doporučte hernu

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Doporučte hernu

Odoslaťod dusa5 28 Dec 2008 16:11

Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kterou hernu byste mi doporučili z hlediska těchto požadavků:

1. Co nejméně hráčů z Francie. Bohužel tato svoloč zaplavila poslední dobou mé oblíbené herny a já je uplně nesnášim. Oni vůbec nehrajou poker a nerespektujou žádná pravidla. Klidně dorovnaj můj velký raise, když mám AA s nějakým nesmyslem (třeba 27 ani ne v barvě) a porazí mě. Za chvíli to pochopitelně s někým jiným prohrajou a je jim to uplně jedno. Neumim s nimi hrát a akorát se rozčiluju.

2. Připadá mi, že u některých heren víc chodí karta do flush draw (např. U***et) a u jiných zase do straight draw (např. Bestpoker, cdpoker). Možná je to jenom subjektivní dojem, ale skutečně mi to tak připadá. Mně osobně víc sedí čekat na flush než na straight.

3. Serióznost herny

Moje zkušenosti:
bestpoker.com :
Kdysi moje oblíbená herna je bohužel poslední dobou totálně zaplevelená francouzi. Už jsem ztratil trpělivost, takže tu už ne. Navíc nemaj žádné bonusy.

U***et :
Tu jsem měl taky rád. Bohužel je posldení dobou také zaplevelená francouzi. Navíc mě totálně naštvala jejich neserióznost. Měli mi vyplatit nemalou částku (450 euro) v rámci jejich akce Winter wonder hand. Místo toho mi napsali strohou větu: Akce skončila. Na dotaz: Co to má znamenat? Odpověď: My si můžeme dělat co chceme a těší nás, že využíváte služeb naší herny. :-) Jsou to u mě zloději.

Jakou hernu byste mi doporučili? Díky a hodně štěstí.
Naposledy upravil dusa5 dňa 28 Dec 2008 16:24, celkovo upravené 1 krát.
dusa5
 
Príspevky: 3
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod yegon 28 Dec 2008 16:12

dusa5 napísal:Ahoj, chtěl jsem se zeptat, kterou hernu byste mi doporučili z hlediska těchto požadavků:

1. Co nejméně hráčů z Francie. Bohužel tato svoloč zaplavila poslední dobou mé oblíbené herny a já je uplně nesnášim. Oni vůbec nehrajou poker a nerespektujou žádná pravidla. Klidně dorovnaj můj velký raise, když mám AA s nějakým nesmyslem (třeba 27 ani ne v barvě) a porazí mě. Za chvíli to pochopitelně s někým jiným prohrajou a je jim to uplně jdeno. Neumim s nimi hrát a akorát se rozčiluju.

2. Připadá mi, že u některých heren víc chodí karta do flush draw (např. U***et) a u jiných zase do straight draw (např. Bestpoker, cdpoker). Možná je to jenom subjektivní dojem, ale skutečně mi to tak připadá. Mně osobně víc sedí čekat na flush než na straight.

3. Serióznost herny

Moje zkušenosti:
bestpoker.com :
Kdysi moje oblíbená herna je bohužel poslední dobou totálně zaplevelená francouzi. Už jsem ztratil trpělivost, takže tu už ne. Navíc nemaj žádné bonusy.

U***et :
Tu jsem měl taky rád. Bohužel je posldení dobou také zaplevelená francouzi. Navíc mě totálně naštvala jejich neserióznost. Měli mi vyplatit nemalou částku (450 euro) v rámci jejich akce Winter wonder hand. Místo toho mi napsali strohou větu: Akce skončila. Na dotaz: Co to má znamenat? Odpověď: My si můžeme dělat co chceme a těší nás, že využíváte služeb naší herny. :-) Jsou to u mě zloději.

Jakou hernu byste mi doporučili? Díky a hodně štěstí.


to je jeden level za druhym imo
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod WolfiKxx 28 Dec 2008 16:17

full tilt abo stars :good:
Obrázok používateľa
WolfiKxx
 
Príspevky: 1285
Založený: Jún 2008
Poďakoval/li: 165 krát/42 krát
Karma: 7

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod buschle 28 Dec 2008 16:28

z tvojho clanku som pochopil ze hladas co najlepsich hracov divnee, ja prave hladam tych "francuzov" uz som zacal pouzivat aj Tableselect soft a asi si ho po triale aj kupim.

Na Fulltilte mas najmenej francuzov a hraci tam respektuju pravidla najlepsie co sa tyka cashgame.
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod intro 28 Dec 2008 17:09

buschle, aky soft pouzivas na tableselect?
diki
intro
 
Príspevky: 9
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod buschle 28 Dec 2008 17:14

intro napísal:buschle, aky soft pouzivas na tableselect?
diki

www.spadeit.com
Obrázok používateľa
buschle
 
Príspevky: 3094
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 47 krát/133 krát
Karma: 23

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod dusa5 28 Dec 2008 18:05

buschle napísal:z tvojho clanku som pochopil ze hladas co najlepsich hracov divnee, ja prave hladam tych "francuzov" uz som zacal pouzivat aj Tableselect soft a asi si ho po triale aj kupim.

Na Fulltilte mas najmenej francuzov a hraci tam respektuju pravidla najlepsie co sa tyka cashgame.



Díky za tip.

Bohužel mám velice špatné zkušenosti tady s těmi haluzáři. Vždycky prohraju:(. Lepší hráče dokážu alespoň trochu číst, ale když jde někdo allin s 27 a dojde mu postupka se sedmou, tak s tim prostě nic neudělám. A to to hraju dle mého správně.

Nenaštve mě, kdž mám top pair a dostane mě dobrý hráš s overpair. Co mě ale dokáže naštvat je právě nějaký idiot.
dusa5
 
Príspevky: 3
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod tucniak 28 Dec 2008 18:44

:ROFL:
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod yegon 28 Dec 2008 18:57

dusa5 napísal:
buschle napísal:z tvojho clanku som pochopil ze hladas co najlepsich hracov divnee, ja prave hladam tych "francuzov" uz som zacal pouzivat aj Tableselect soft a asi si ho po triale aj kupim.

Na Fulltilte mas najmenej francuzov a hraci tam respektuju pravidla najlepsie co sa tyka cashgame.



Díky za tip.

Bohužel mám velice špatné zkušenosti tady s těmi haluzáři. Vždycky prohraju:(. Lepší hráče dokážu alespoň trochu číst, ale když jde někdo allin s 27 a dojde mu postupka se sedmou, tak s tim prostě nic neudělám. A to to hraju dle mého správně.

Nenaštve mě, kdž mám top pair a dostane mě dobrý hráš s overpair. Co mě ale dokáže naštvat je právě nějaký idiot.


ver mi - nerobis dobre :)
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: Doporučte hernu

Odoslaťod Darthrider 29 Dec 2008 01:03

dusa5 napísal:U***et :
Tu jsem měl taky rád. Bohužel je posldení dobou také zaplevelená francouzi. Navíc mě totálně naštvala jejich neserióznost. Měli mi vyplatit nemalou částku (450 euro) v rámci jejich akce Winter wonder hand. Místo toho mi napsali strohou větu: Akce skončila. Na dotaz: Co to má znamenat? Odpověď: My si můžeme dělat co chceme a těší nás, že využíváte služeb naší herny. :-) Jsou to u mě zloději.

Já vim že poslední dobou sem moc nepíšu, ale tentokrát se musím vyjádřit - ono je těžký vymyslet nějakou super akci na Vánoce (a podlě mě, Winter hand byla za dlouhou dobu to nejlepší) - ale našla se bohužel skupina lidí, která ji začla cíleně zneužívat.. Taže co uděláš potom, necháš se okrádat nebo tu akci radši zrušíš ? Jinak to nešlo IMO..

Rozhodně bych U***et nezatracoval je to výborná skupina lidí, s výborným softem a fishy stolama
Darthrider
 
Príspevky: 142
Založený: Aug 2007
Poďakoval/li: 0 krát/1 krát
Karma: 0

Ďalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 1 hosť.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!