StansPoker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

Re: Re: Re: Tadadadá

Odoslaťod keso26 08 Apr 2008 22:20

..tak Ty si ina diagnoza
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: bol dnešný bounty turnaj dobre zorganizovaný?

Odoslaťod vlade 08 Apr 2008 22:20

no ty do toho zasa vidis...

Bol zorganizovany rovnako ako tych 10 alebo kolko ich bolo predtym, akurat z nejakeho dovodu (my nevieme z akeho) sa hawaii nestihol zaregistrovat.

Co teda urobili?
Prerusili turnaj a kazdemu vratili vklad. Kedze vsetci co chceli hrat tam boli, napisali kazdemu do chatu ze turnaj sa prerusi a bude sa hrat dalsi turnaj o 21:00 server casu (22:00 nasho)

Komu sa nepacilo, nemusel na dalsi turnaj ist, o nic neprisiel, vklad sa mu vratil. Kto chcel ist aj na dalsi tak isiel.

Takze vobec netusim kde je problem, chyby sa stavaju ale boli napravene / vyriesene.

Co sa mi zda ako dost primitivne, je zaregistrovat sa do diskusie a nadavat ako keby ti prave Stan James odstrelil riadenou sipkou obyvacku.
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Re: Re: bol dnešný bounty turnaj dobre zorganizovaný?

Odoslaťod acvonmilan 08 Apr 2008 22:33

Hawaii mel potiz na PC, proto nestihl registraci. Stane se. Jina herna by spis turnaj zrusila, tady se to pouze posunulo o pulhodinu napozdeji. Penize vratili. Takze nevidim jediny problem. Nekdo na tom vydelal, jiny zase prodelal. Tak to proste chodi. Zajimave, ze zase ty nejvetsi lamy nejvic nadavaji :-) To uz je opravdu jen takovy kolorit zdejsiho fora :-*
Obrázok používateľa
acvonmilan
 
Príspevky: 1537
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0
OPT1 - 2. miesto (2)

Re: Re: Re: bol dnešný bounty turnaj dobre zorganizovaný?

Odoslaťod gevlik199 08 Apr 2008 22:54

Chalani klud:) tiez by som bol spokojny keby som bol niekde v poslednej desine a mozem si zahrat este raz...:-D
gevlik199
 
Príspevky: 347
Založený: Okt 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: bol dnešný bounty turnaj dobre zorganizovaný?

Odoslaťod APminer 08 Apr 2008 23:26

bylo to OK ;-)

mne vic jak hodinu havno chodilo, pak zacal stavkovat PC a nakonec FT ale jako fish jsem aj vyletel 10. - narazil jsem s TT na KK, AI pre flop a pro jistotu K na flopu 8-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

HAWAII501

Odoslaťod gamesy 09 Apr 2008 07:46

Tam islo skor oto ze sa ten turnaj mal zrusit hned a nie az po zacati toho druheho lebo niektory uz nemali dolare nato aby sa regli na ten druhy...aj ked som vypadol dost skoro som spokojni aj tak ako to dopadlo
gamesy
 
Príspevky: 9
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Vcerajsi HAWAI 501

Odoslaťod katarina SJ 09 Apr 2008 11:05

Vcera vecer som tu bohuzial nebola, az dnes rano som sa dozvedela, ze bol problem s HAWAI 501. Chcela by som sa vsetkych ospravedlnit v mene Wayna Mardleho, kvoli ktoremu sa musel turnaj posunut.
Tento turnaj sa organizuje vlastne kvoli nemu a za jeho vyradenie je odmena 501$. Vcera vecer mal problem sa do tohoto turnaja prihlasit, kontaktoval nas az po zaciatku turnaja, takze preto sa tento turnaj musel zrusit. Ak by sa nezrusil, tak by ste sa tu teraz stazovali, ze je to BOUNTY TURNAJ a pan Mardle tam ani nie je!!!
Bohuzial nedalo sa to inac urobit, mohli sme cely turnaj presunut na iny den, ale to by znamenalo, ze by ste museli cakat aj tyzden mozno dva (kedze pan Mardle hra tento tyzden v Premier league v sipkach). Je mi luto, ze vetsina z vas sa nestihla prihlasit do druheho turnaja. Rozculovanie Vam bohuzial nepomoze a ani turnaj nevrati naspet, dokonca ani moje ospravedlnenie Vas urcite neuspokoji. Namiesto toho nadavania v tomto fore, ste si kludne mohli vybrat iny turnaj a vynahradit si to. Sme ludia a nikto a ani ziadna herna nie je dokonala, takze s problemami treba stale ratat.
Budem sa snazit Vam to vynahradit dalsou dobrou akciou!!!!*THUMBS UP*
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Vcerajsi HAWAI 501

Odoslaťod APminer 09 Apr 2008 12:32

*THUMBS UP*

je zrejme, ze v chatu bylo upozorneni (viz. ma pridana partie v teme TOP 10)

jak jsem jiz nize napsal:

KDO NIC NEDELA, NIC NEPOKAZI !!! ;-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Re: Vcerajsi HAWAI 501

Odoslaťod katarina SJ 09 Apr 2008 12:41

:-*
Dakujem vsetkym ostatnym za prejavenu doveru a podporu.
Budem sa Vam to snazit vynahradit, co najskor a co najlepsie!!!
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: Re: Re: Vcerajsi HAWAI 501

Odoslaťod APminer 09 Apr 2008 13:18

@->--
mne staci, kdyz mi budou dealeri (-rky) rozdavat hratelne handy a neutralni river :-D
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!