StansPoker

Diskusia o online pokrových herniach a ich akciách

PokerPortal a spol.

Odoslaťod PokerTomas11 09 Apr 2008 18:04

No takze. Ked uz sa nieco organizuje malo by sa to zorganizovat co najlepsie. Nie oznamit turnaj na ktorom budu traja bounty hraci a nakoniec sa ho nezustani ani jeden a potom ak ma uz niekto 6000chips potom ho zrusit a o pol hodinu dat dalsi nakoniec len s dvomi bounty hracmi a nevratit na cas peniaze a cakat potom dalsi tyzden na ten isty turnaj (na ktorom sa uz nezucastnim po tejto skusenosti). Pretoze niektory ludia si robili deposit len koli tomuto turnaju. Dalej nesudte anonymov len koli tomu ze ma niekto na hernu opravnene nervy a pri tom moze byt anonym profi hrac a myslim si ze ho kludne moze nastvat aj takato malickost. K Vladovi, myslim si ze si velmi "podplatitelny" a potom aj tak vyzera cely tvoj rebricek "NAJ" herni len koli tomu aby PokerPortal.sk ziskal nejakych par freeroll-ov a ziskal si co najviac na affiliate programe. Myslim si ze je lepsia herna ktora je kvalitna a nerobi chyby ako ta na ktorej sa uskutocni viac freeroll turnajov. Thats all GL for all players.
PokerTomas11
 
Príspevky: 1
Založený: Apr 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PokerPortal a spol.

Odoslaťod katarina SJ 09 Apr 2008 18:46

Dakujeme za Vas nazor. V prvom rade by som chcela povedat, ze v nasej herni neusporiadavame ziadne freerolly (boli myslim iba dva pre cechov a slovakov). Po druhe pokerportal nie je v nasom affiliate programe, takze ziskanim viac hracov alebo nejakych tych freerollov na tom pokerportal vobec nezaraba. Tento HAWAI 501 turnaj sa v nasej herni organizoval uz aspon 10 krat. Nikdy neboli ziadne problemy a ako som povedala, tak tento turnaj je organizovany kvoli Mardlemu, na ktoreho vypisana ta hlavna bounty. Kedze tam nebol vcera zaregistrovany po zaciatku, tak sa ten turnaj musel zrusit, bohuzial vsetko sa to odohralo velmi rychlo a nase operacne centrum muselo taktiez velmi rychlo konat.
Je mi luto, ze ste prave kvoli tomuto turnaju robili depozit a ze prave v tomto turnaji nastal takyto problem. Vas depozit Vam nikto nevezme a kludne si mozete zahrat v inom turnaji (vyskusat hernu predtym ako budete robit unahlene zavery) alebo si tie peniaze mozete znova vybrat a ucet Vam mozeme zatvorit, ak nemate zaujem zostat registrovany aj nadalej v nasej herni.
Nehovorim ze Stan James Poker herna je jedna z najlepsich, su ine herne, ako ste povedal kvalitnejsie a mozno tieto herne nerobia ziadne chyby, o com trosku pochybujem, pretoze kazda herna moze mat velmi podobne problemy. Taktiez rozumiem, ze hraci sa aj kvoli takymto malickostiam nahnevaju, mna by to tiez nahnevalo, keby mi zrusili turnaj, ked mam dobry stuck chipsov pred sebou, ale urcite by som nenadavala na organizaciu turnaja predtym, ako by som si zistila, co sa vlastne stalo.
Thats all GL!!!
katarina SJ
 
Príspevky: 381
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

dalsi mudrlant

Odoslaťod keso26 09 Apr 2008 18:51

tak tento anonym bude teda urcite profi hrac, ked ma vyjadrovanie 15 rocneho decka, ktoreho cely slovnik obsahuje len texty nasho hip hop kinga rytmusa, ako sam pisal..omg.
Chyby sa stanu, nikto nie je neomylny, boli vysvetlene a tym to konci. A za dalsie, za herne mozu hlasovat aj vsetci registrovany na PP, cim sa rebricek ovplyvnuje.
PokerPortal robi toho velmi vela pre slovensku a cesku pokrovu scenu, co ich samozrejme stoji peniaze a usilie a nie malo volneho casu. Tak Ta poprosim, chod si mudrovat niekde inde, pretoze vidim, ze nemas absolutne prehlad a evidentne nechapes celu situaciu *TIRED* Affiliate je uplne normalna odmena a za vynalozene usilie si ju PP urcite zasluzi.
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PokerPortal a spol.

Odoslaťod vlade 09 Apr 2008 19:09

k turnaju som sa uz vyjadril nizsie, kto chce si to najde, teraz k druhej casti.

Rebricek top herni je podla pokerportalu a je to podla toho s ktorou hernou sa nam dobre spolupracuje, robi akcie pre CZ a SK hracov alebo kde radi hravame. Rebricek uzivatelov je tiez na titulnej stranke pod spravami, kludne mozes zahlasovat. Dufam ze nechces aby sme na stranke pokerportalu vyrobili rebricek "PokerTomas top 10" :-||.

Co sa tyka affiliate nevies ako to u nas funguje, takze tvoje vyjadrenie na tuto temu je irelevantne...

Pozeram na top rebricek uzivatelov a tam je prvy full tilt poker, ktory mal nedavno (menej ako pred tyzdnom) hadam aj 4 hodinovy vypadok a vsetky turnaje boli prerusene, takze ktora herna nerobi ziadne chyby (alebo za chybu povazujeme len niektore veci) ?
vlade
 
Príspevky: 5717
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 246 krát/175 krát
Karma: 34

Katarinka, vlade a spol.

Odoslaťod FakePoker 09 Apr 2008 19:53

Mne len prekážalo to, že sa vrátili peniaze až po začatí turnaja, keby že sa to hrá napr. o 22.15, bolo by všetko v poriadku a každý by mohol hrať. Chcel som si len zahrať,no netvrdím však ako niektorí prítomní, že pp.sk a stans sú úplní amatéri atď. Myslím si, že PP.sk spravil pre pokrovú SVK&CZ scénu veľmi veľa, čo aj potvrdzuje ponukou turnajov, líg, promo akcií. Stans sa tiež prejavila ako herňa,ktorá sa snaží napomáhať v rozvoji pokru v našich krajinách a myslím si, že im môžme len ďakovať a samozrejme aj Katarínke. Ak som v predchádzajúcich príspevkoch niekoho urazil, ospravedlňujem sa.
FakePoker
 
Príspevky: 95
Založený: Máj 2007
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PokerTomas11

Odoslaťod APminer 09 Apr 2008 20:04

ja ti poradim ;-)
zorganizuj nejakou akci, rad se ji zucastnim (at online nebo live - zajedu kvuli tobe i do Kosic) a pak uvidime, kdo co lepe organizuje :)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

Re: Katarinka, vlade a spol.

Odoslaťod APminer 09 Apr 2008 20:07

taky zrovna nemam extra moc $, ale pokud nekde vkladam kvuli urcitemu turnaji, tak aspon 2x tolik co stoji turnaj (pokud tolik mam *JOKINGLY*)

napr na CD nehraji, ale jsou tam Bubaci, tak jsem si tam vlozil tolik, abych mel vstupne do vsech planovanych turnaju

proste jistota je jistota ;-)
Obrázok používateľa
APminer
 
Príspevky: 5335
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 178 krát/100 krát
Karma: 16

AP

Odoslaťod 1zart1 09 Apr 2008 20:59

som zvedavy ako sa mi vrati tychto 50$. Ja proste nedokazem zhodit AAA
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

Re: AP

Odoslaťod w4444x 09 Apr 2008 21:06

ani a7 :D ze nie :)) ?
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: Re: AP

Odoslaťod 1zart1 09 Apr 2008 21:13

v takej faze turnaje to uz je pohoda. Tamto bolo pri cash a to je ina kava
1zart1
 
Príspevky: 1763
Založený: Jan 2007
Poďakoval/li: 9 krát/17 krát
Karma: 8

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Online herne

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 0 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!