Sportingbet/Paradise Poker

Diskusa k herni Paradise Poker

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod keso26 22 Dec 2008 21:22

nehehe01 napísal:ved to je jednoduche inu mam uz ale nejako by sa to nedalo vyriešiť bola to moja oblubena herna.

tak skus spravit 4 accounty aj na pokerheaven alebo galaxy (ta ista herna, ti isty hraci) a daj vediet ci Ti na to prisli aj tam :)
Obrázok používateľa
keso26
 
Príspevky: 4853
Založený: Mar 2007
Poďakoval/li: 58 krát/90 krát
Karma: 26

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod nehehe01 22 Dec 2008 21:28

keso26 dik za radu ale spravil som uz vcera a napisalo mi ze nemozem mat viac uctov ako su tri. pls nema este niekto niečo?
nehehe01
 
Príspevky: 8
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod w4444x 22 Dec 2008 21:28

tak skus spravit 4 accounty aj na pokerheaven alebo galaxy (ta ista herna, ti isty hraci) a daj vediet ci Ti na to prisli aj tam :)
Obrázok používateľa
w4444x
 
Príspevky: 2473
Založený: Jún 2007
Poďakoval/li: 9 krát/64 krát
Karma: 17

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod Renegade 22 Dec 2008 22:39

nehehe01 napísal:keso26 dik za radu ale spravil som uz vcera a napisalo mi ze nemozem mat viac uctov ako su tri. pls nema este niekto niečo?
keso26 napísal:
nehehe01 napísal:ved to je jednoduche inu mam uz ale nejako by sa to nedalo vyriešiť bola to moja oblubena herna.

tak skus spravit 4 accounty aj na pokerheaven alebo galaxy (ta ista herna, ti isty hraci) a daj vediet ci Ti na to prisli aj tam :)


:lol2: :lol2: :lol2: ze urob si 4 accounty ci ti na to pridu aj tam :ROFL: moc dobre 8-)

Boss Media mozes pouzit iba 3x ( 3x poker room ) priklad: Paradise, Heaven, Galaxy a dalsiu hernu ktora bezi na tom istom softe vraj nie je mozne rozbehnut maju to dajako osetrene, ze 3x a dost ale neskusal som to len som to dakde cital na dajakom inom Cz fore. ;)
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod nehehe01 23 Dec 2008 00:47

a nejako sa nedaju tie acounty vymazat? alebo čo? robit si dalsie acounty je blbost :wall:
nehehe01
 
Príspevky: 8
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod Renegade 23 Dec 2008 04:05

POST prvy // nehehe01 napísal:Prosim poradte.na paradise mi zablokovali účet za falosne údaje. a kedze som mal tri nicky tak nemozem spravit dalsi skutocny nick. neviem co mam robiť?????? :O:

POST posledny // nehehe01 napísal:a nejako sa nedaju tie acounty vymazat? alebo čo? robit si dalsie acounty je blbost :wall:


Co Ti mame poradit :unknown:
1) si :lama: ked sa registrujes pod falosnymi udajmi
2) player nehehe01 >> :facka: << support Paradise

Nepochopim ludi, ktory sa registruju v poker herni pod falosnymi udajmi,
vobec nepremyslaju o tom, ze co ked sa im podari vyhrat vacsi financny obnos,
ako sa k tej vyhre dostanu, ked tam maju urobenu registraciu na falosne udaje, naco by sa skor ci neskor prislo.

Keby si bol zodpovedny voci sebe aj k poker herni, tak si uvedomis hned na zaciatku tuto kravinu, ktoru si urobil pri registracii a dufam, ze si sa s toho poucil. ;)

:gl: pri dalsich registraciach a uz nerob taketo :diamond: oviny skodis len sam sebe. :hrable:
Obrázok používateľa
Renegade
 
Príspevky: 635
Založený: Sep 2007
Poďakoval/li: 31 krát/18 krát
Karma: 14

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod nehehe01 23 Dec 2008 12:21

dobre ste mi teda dali :wall: ale vtedy ked som to vytvaral tak som mal 17 rokov takže som nemohol dať pravdive. :(
nehehe01
 
Príspevky: 8
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod yegon 23 Dec 2008 13:18

ked si dal falosneudaje a teraz vytvoris account s pravdivymi tak ako zistia ze se ty si ten isty co tam ma 3 accounty s nepravdivymi udajmi?
Obrázok používateľa
yegon
 
Príspevky: 8010
Založený: Júl 2007
Poďakoval/li: 18 krát/900 krát
Karma: 73

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod tucniak 23 Dec 2008 13:21

ak dal falosny len datum narodenia co sa stavim ze dal tak
Obrázok používateľa
tucniak
 
Príspevky: 3742
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 139 krát/205 krát
Karma: 47

Re: PARADISE POKER

Odoslaťod nehehe01 23 Dec 2008 18:30

:D dal som aj meno tušim zle. ale ved to som sa prihlasil pod kamaratovym nickom na mojom PC a to sa rata ako jeden acount.
oni to nezistili podla datumu ale poctu acountov v herni to je zaznamenane :(
nehehe01
 
Príspevky: 8
Založený: Dec 2008
Poďakoval/li: 0 krát/0 krát
Karma: 0

PredchádzajúcaĎalšia

Naspäť na Paradise Poker

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 2 hostí.

Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!