Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro...

Diskusia k článkom, krátkym správam a o všetkom zaujímavom, čo ste sa niekde dozvedeli

Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro...

Odoslaťod admin 12 Mar 2013 00:01

Diskusia k článku: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro...

Durrrr Challenge II na stoloch Full Tilt Pokru medzi Tom "durrrr" Dwanom a Daniel “Jungleman12” Catesom už pomaly zapadla prachom, ale v posledných dňoch vykazujú high stakes žraloci známky života a záujem o dokončenie challenge javil hlavne Cates, ktorý podpichol Dwana na twitteri.


Tom „durrrr“ Dwan zodpovedal na niekoľko otázok počas EPT v Londýne pre zahraničné médiá, pričom uviedol, že challenge by mala pokračovať už čoskoro. Dwan sa o pokračovaní challenge bavil aj osobne so samotným Catesom a čoskoro by mali dohodnúť na dátume.

Daniel “Jungleman12” Cates však počas víkendu poukázal na to, že tieto dve hviezdy high stakes scény pravdepodobne nie sú na rovnakej vlne. Cates napísal Dwanovi správu na twitteri v znení: „Chcel by si pokračovať v hraní našej challenge namiesto toho, aby si hral so všetkými ostatnými v rôznych hrách na Full Tilte?“

Dwan a Cates odohrali doposiaľ 19,335 rúk z dohodnutých 50,000 začiatkom roka 2011 a Cates je v pluse až $1,251,059. Challenge nepokračovala kvôli Black Friday a následným problémom samotnej herne Full Tilt poker, ale keďže FTP sa postavilo späť na nohy mnohí očakávajú a dúfajú, že Dwan s Catesom konečne dokončia, čo začali.

Tom Dwan sa zastavil počas EPT v Londýne na pár slov so zástupcami webu pokerlistings.com, ktoré Vám ponúkame v nasledujúcich riadkoch.
Celý článok => Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro...
Obrázok používateľa
admin
 
Príspevky: 22363
Založený: Sep 2008
Poďakoval/li: 132 krát/177 krát
Karma: 12

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod Stanley VII 12 Mar 2013 00:12

Keď sa tak nad tým zamyslím, nebolo to dávno, ako sa všetko väčšinou dočilo okolo dwana, durrr challenge a podobne, teraz už sa všetko točí zase okolo Isildura, ktovie či sa nájde niekto, kto nahradí zase Isiho :)
Obrázok používateľa
Stanley VII
 
Príspevky: 2079
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 97 krát/218 krát
Karma: 30

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod WNT 12 Mar 2013 01:52

Stanley VII napísal:Keď sa tak nad tým zamyslím, nebolo to dávno, ako sa všetko väčšinou dočilo okolo dwana, durrr challenge a podobne, teraz už sa všetko točí zase okolo Isildura, ktovie či sa nájde niekto, kto nahradí zase Isiho :)

je pravdepodobne ze sa najde aj prirodzena hviezda ale keby sa nejak nikto neobjavoval tak si nejaku stvoria neboj... :D ked dokazali stvorit hviezdu aj z loosera ktory bustne cely svoj roll a este prida dalsie 2miliony do minusu tak su to naozaj velmi vynaliezavi chlapci... :lol2: ale ten najvacsi paradox je ze im to ludia cele zozeru aj s navijakom....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod Hendo999 12 Mar 2013 13:34

Stanley VII napísal:Keď sa tak nad tým zamyslím, nebolo to dávno, ako sa všetko väčšinou dočilo okolo dwana, durrr challenge a podobne, teraz už sa všetko točí zase okolo Isildura, ktovie či sa nájde niekto, kto nahradí zase Isiho :)

Stanley VII ja si myslím že áno je to ako každom športe ale Isi ešte bude dlho udávať tón high stake :)
Obrázok používateľa
Hendo999
 
Príspevky: 252
Založený: Júl 2010
Poďakoval/li: 83 krát/15 krát
Karma: 3

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod 3flash3 12 Mar 2013 13:56

WNT napísal:
Stanley VII napísal:Keď sa tak nad tým zamyslím, nebolo to dávno, ako sa všetko väčšinou dočilo okolo dwana, durrr challenge a podobne, teraz už sa všetko točí zase okolo Isildura, ktovie či sa nájde niekto, kto nahradí zase Isiho :)

je pravdepodobne ze sa najde aj prirodzena hviezda ale keby sa nejak nikto neobjavoval tak si nejaku stvoria neboj... :D ked dokazali stvorit hviezdu aj z loosera ktory bustne cely svoj roll a este prida dalsie 2miliony do minusu tak su to naozaj velmi vynaliezavi chlapci... :lol2: ale ten najvacsi paradox je ze im to ludia cele zozeru aj s navijakom....


Bez urážky, ale nevieš o čom hovoríš a vymýšľaš si hlúposti. Neviem ako si prišiel k tomu, že Isildur je "looser", že "bustol celý roll" a že je "mínuse 2 mil".
A btw: z Isildura nikto hviezdu nespravil, on bol najväčšia hviezda high stakes scény ešte predtým, ako podpísal s PS/FTP.

Za tento príspevok od 3flash3 poďakovali - 2:
Hendo999, Napolleon
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod 3flash3 12 Mar 2013 15:00

hztr71etb.jpg
hztr71etb.jpg (34.76 ) Zobrazená 3165 krát
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod WNT 12 Mar 2013 16:22

3flash3 napísal:
WNT napísal:
Stanley VII napísal:Keď sa tak nad tým zamyslím, nebolo to dávno, ako sa všetko väčšinou dočilo okolo dwana, durrr challenge a podobne, teraz už sa všetko točí zase okolo Isildura, ktovie či sa nájde niekto, kto nahradí zase Isiho :)

je pravdepodobne ze sa najde aj prirodzena hviezda ale keby sa nejak nikto neobjavoval tak si nejaku stvoria neboj... :D ked dokazali stvorit hviezdu aj z loosera ktory bustne cely svoj roll a este prida dalsie 2miliony do minusu tak su to naozaj velmi vynaliezavi chlapci... :lol2: ale ten najvacsi paradox je ze im to ludia cele zozeru aj s navijakom....


Bez urážky, ale nevieš o čom hovoríš a vymýšľaš si hlúposti. Neviem ako si prišiel k tomu, že Isildur je "looser", že "bustol celý roll" a že je "mínuse 2 mil".
A btw: z Isildura nikto hviezdu nespravil, on bol najväčšia hviezda high stakes scény ešte predtým, ako podpísal s PS/FTP.

v roku 2009 nebustol cely rol na FTP a neskoncil 2mega v minuse??? pozri si ten graf a potom nieco komentuj....
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod 3flash3 12 Mar 2013 16:36

Máš pravdu. Škoda reči, baviť sa s niekým kto si nevidí ďalej ako na špičku nosa a nechápe pointu. Podľa tvojej logiky je looser aj durrrr napríklad, lebo mal mínusový rok tiež v 2009, keď pustil 4.3 mil. Nj, samé nafúknuté internetové hviezdy, ktoré nevedia hrať poker a len gamblujú.

PS: Oh, a ten graf som videl neboj. Ja som pozeral tie session live, keď si ty vtedy ešte ani nevedel, čo je to poker pravdepodobne.
Obrázok používateľa
3flash3
 
Príspevky: 1502
Založený: Feb 2008
Poďakoval/li: 53 krát/410 krát
Karma: 48

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod WNT 12 Mar 2013 16:54

3flash3 napísal:Máš pravdu. Škoda reči, baviť sa s niekým kto si nevidí ďalej ako na špičku nosa a nechápe pointu. Podľa tvojej logiky je looser aj durrrr napríklad, lebo mal mínusový rok tiež v 2009, keď pustil 4.3 mil. Nj, samé nafúknuté internetové hviezdy, ktoré nevedia hrať poker a len gamblujú.

PS: Oh, a ten graf som videl neboj. Ja som pozeral tie session live, keď si ty vtedy ešte ani nevedel, čo je to poker pravdepodobne.

ja som nemal za potrebu ta urazat...jeho graf za 2008 nestoji za rec suhlasis?respektive nie na FTPcku...samozrejme hral aj inde ale potom sa supol na FTPcko kde vybehol za mesiac koncom roka na 5 mega ked rozobral dwana...to sme sledovali spolu potom neboj..a co na sledovalo bust s catesom a este pridal 2mega do minusu je to tak ci nie???a potom sa vyparil nemal nic len bol prvy kto take nieco spravil a preto sa stal legendou ja nespochybnujem jeho hracske schopnosti ale ked opustal FTPcko tak bol komplet bustnuty a nemal tam zaco hrat keby mal tak v tej akcii pokracuje.a potom ho vytiahli na PS..a zvysok pozname...a nechapem ako ho mozes porovnavat s dwanom ked on bol aj roky pred tym uz v peknom baliku...takze ked prehral za 2009 5 mega nebol looser aj ked za ten rok ano ale v globale nie na rozdiel od isildura.tak prosim nerob somna hlupaka a ked ta to zaujima ucet na FTpcku mam od 2006 takze nieco pamatam uz aj ja samozrejme s takou ikonou ako ty sa porovnavat nemozem.
WNT
 
Príspevky: 530
Založený: Nov 2011
Poďakoval/li: 26 krát/41 krát
Karma: -11

Re: Dwan chce dokončiť zabudnutú challenge s Catesom už čoskoro.

Odoslaťod hegides 12 Mar 2013 17:12

WNT napísal: ..tak prosim nerob somna hlupaka..


.hlupaka zo seba robis sam, a to nie kvoli gramatike..
Obrázok používateľa
hegides
 
Príspevky: 838
Založený: Mar 2008
Poďakoval/li: 151 krát/108 krát
Karma: 14

Ďalšia

Naspäť na Novinky a zaujímavosti

Kto je prítomný

Používatelia prezerajúci si toto fórum: Žiadny registrovaný používateľ a 36 hostí.

cron
Prihlásenie

Zabudol som heslo

Nie ste zaregistrovaný? Registrácia tu!